Erkek arkadaşınız size karışırsa?

erkek arkadaşınızın giyiminize davranışlarınıza karışması hoşunuza gider mi veya ilişkide söz sahibi olması son kararları erkeğin vermesi ?

0|0
30|5

En İyi Kız Görüşü

• karışabileceği tarzda gyinmiyorum zaten :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Tabi bi yerde seninle ilgilenmesi güzel ama bunu abartırsa sıkıntı olabilir ama genel olarak karışması hoşuma gider :) İlişkide kararları onun vermesi senin biraz çekinik biri olduğunu gösterir bu da onun kndini bişey sanmasına neden olabilir bu konuyu halletmelisiniz :D

0|0
    0|0
  • fazlaya kaçmıcak şartıyle tabiki karışır

sonuçta onun sevgilisiyim ve oda benim seviglimse sorumluluklaımızı bilmeliyiz

1|0
    0|0
  • İlk zamanlar hoşa gitse de daha sonra çekilmiyor.:))

1|0
    0|0
  • herşeyime karışmasına hakkı yok .. sonuçta ben benim beğenmiyorsa nasıl aşık oldu ? beni baştan aşağıya kadar değişecek değil ya.. olduğum gibi sevmeli.. çok açık giyinmiyorum o yüzden giyimime kimse karışmaz

0|0
    0|0
  • Giyimi anladık da, davranış neyi nesi?

Ee, ne diye beraber benimle bu herif?

Gazı basar, seke seke gider...

0|2
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Giyimime pek karışacağını sanmıyorum.

İlişkide söz sahibi olma durumu biraz garip değil mi, ağırlık niçin 1 insanda toplanmalı ki?

0|0
    0|0
  • Bence erkek sevdiği kıza karışır çünkü bi erkek gözüyle ona bakar ve yanlışlarını söyler milletin ona bakmasını istemez ve karışır

1|0
    0|0
  • Hoşuma gitmiyo

0|0
    1|0
  • Karışabilir tabi ama aşırıya kaçmadan

0|0
    0|0
  • karışsın. korkayım ondan. valla..

2|0
    0|0
  • sevmem ve o kadarına gelemem.

0|0
    0|0
  • Gider gider beni sahiplenmesi neden gitmeyecek ki ?

1|0
    0|0
  • Giyimime davranışlarıma karışabilir, ama abartmamalı. Onun kölesi değilim sonuçta, emir almayı da pek sevmem. İlişkide söz sahibi bir taraf olmamalı bence, iki taraf ilişkiyi yönetirse çok daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • hayır bi karar alıncaksa ortak alınmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hoş bişi değil aslnda ama değerli oldgn içndr karşması :)

0|0
    0|0
  • ben severim.ama çok fazla da karışmasını istemem.bence son kararı da erkek vermeli.

0|0
    0|0
  • Ya mutlaka karışacak ama aşırıya kaçmadan. Yoksa bunaltır

0|0
    0|0
  • O beni öyle görüp sevdi sonuçta olduğum gibi kalırım

0|0
    0|0
  • Karışır.

Ben de ona karışırım sonra içinden çıkılmaz bir hal alır.

1|0
    0|1
  • Ilişkilerde anaerkil daima benim.

0|0
    1|0
  • Abartmasını sürece fikirlerini önemserim.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hosuma gider ama ayrılırım . hayatıma müdehale etmesine lüzum yok bn hallederim

0|0
    1|0
  • Gitmez.

0|0
    1|0
  • Gelsin beraber karışalım, süblimleşelim.

2|0
    1|1
    • Selam canım, ben senin süt ananım.

• Yok, hemotoraks kenks.

"Vücudumun etliliğinden, göğsümün dolgunluğundan, elbiselerim dar gelirdi." demiş bir ablamız. Sen söyleyince andım hatunu.

• Kelimelerin gücüne inanıp, kilo vermek.

Karakterden kastım. Of çok konuştuk.

Ben içmeye gidiyorum!

• sevgilimn bana karismasi guzel bise sshiplensin korsun kollasin kiskansin dha ne isterimki <3<3

0|0
    0|0
  • yerine göre

1|0
    0|0
  • direk dalarım kafayla =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlişkide söz sahibi olmak diye birşey yok gerçi kizlar sonunda hep erkeklere istediklerini yaptiriyorlar ama olsun :D giyimine abartmadiği sürece karişmam, davranişlarina hiç karişmam davranişlarini beğenmesem en baştan onunla birlikte olmam zaten. Tabi hepimiz farkinda olmadan hata yapiyoruz yaptiğimiz hareketlere o zamanda güzellikle uyarirsin.

0|0
    0|0
  • Oldu olacak birde tasma taksın. İlişki de söz sahibi olmak denmez buna. Hıyarlık denir ancak. Hoşuna gitmiyorsa ayrılsın, bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • Bu savaş bitmez hacım seven erkek karışır bağırır kızar kız da ya söz dinler ya ayrılırlar ama en güzeli orta yolu bulmak ne kız uçukları oynasın kendi bilsin ne yapacağını ne giyeceğini erkek de onu giyme yerine giymesen mutlu olurum ama hayatına da karışmaya hakkım yok tabi gibi duygu edebiyatı yapsın sakince düşüncesini söylesin böyle daha anlayışlı olurlar. Mesela erkek sert bir şekilde söyleyince kız la dinleyeceiği varsa da dinlemez ama onun dilinde söylersen dinleme oranı yüksek hele ki seviyorsa. Neyse çok konuştum şimdiye 5 cevap verim 5 xperi kapmıştım.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin olmasını istiyorsan bunlara katlanacaksın. Sevgilin olmasa da olur. Hayatının en güzel yıllarını heba etmeye değmez. Hayat senin hayatın kimsenin müdahale etme hakkı yok.

0|0
    0|0
  • Evlilikte altan almak gerekir Yoksa evlilik sürmez Annem babam bazen tartışır fakat alttan alır..

Kavga etmezler yani babamda annemin giyimine bazen karışır ama zevkinden karışmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...