Eş adayınızın babası belli değil ise evlenirmisiniz?

örneğin sevgilinize aşıksınız evleneceksiniz ama geçmişte ki sırrını örendiniz babası belli değil, ya da annesi zina yapmış hamile kalmış o da sizin sevgiliniz, ve ya öz annesi babası değil sevgilinizin annesi babası belli değil... vs yani onu seviyorsun oda seviyor çok iyi anlaşıyorsunuz aşıksınız iyi bir insan kısaca böyle bir sevgili ile evlenirim ne olursa olsun aşığım bunlar önemsiz dermisiniz.

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Hiç düşünmeden evlenirdim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ne var ki bunda evlenmiycem ? o beni seviyor ben onu .. babasıyla veya annesiyle evlenmşyorum ki önemli olan onun iyi biri olası ve beni sevmesi..

0|1
    0|0
  • Umrumda bile olmaz. Ben onun hem anne hem baba olurum.. Ailesinin hatalarını sevdiğim kişiye maal edemem.

0|1
    0|0
  • Suç onda değil... anne - baba hataları yüzünden evlatları yakmam.

0|1
    0|0
  • seyimde bile olmaz panpa.

0|0
    2|3
  • Anasından babasından banane ki onlarla değil kendisiyle evlenecem gereksiz.

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi düşünmem . suç kişiseldir . işleyenin çoluğundan çocuğundan eş dost akrabalarından bağımsızdır . hiç biri hakkındaki fikirlerimi etkilemez . üstünde bile durmam . kişiyi seviyorsam bana uygunsa geri kalan teferruat kapsamında bile değil

0|0
    0|0
  • onun ne suçu var ki

0|1
    0|0
  • Banane onun ailesinden ben onu seviyorsam bitmiştir <3

0|0
    0|0
  • yahu banane annesınden babasından.

0|1
    0|0
  • bilmem.

0|0
    0|0
  • hı yok

0|0
    2|0
  • karışık bi durum doğrusu .. ama seven kişi her haliyle kabullenerk sevmesi gerek bence

0|1
    0|0
  • rabbi belli ya sen ona bak

0|0
    0|1
  • evlenirim ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sorman hata bence kişisel olarak kendind ebi problem grmüyorsan sorun yok demektir

0|1
    0|0
  • sonucta bu onun sucu degil.Ve sende onu cok seviyorsan neden evlenmeyesin ki.

0|1
    0|0
  • Anasıyla babasıyla evlenecek değilim ya.. onların yaptığı bi hatayı başkasına yuklemem evlenırdım

0|1
    0|0
  • sezer reyiz geldi aklıma :((8 link

2|0
    0|1
  • Evlenirim, annesinin yaptıgı bir hatanın cezasını çocuk niye ceksın

1|2
    0|0
  • banane deme öyle olmuyo bu işler. bence önemli bir konu. evlendikten sonra neyle karşılacağını bilemezsin. .uzun detaylar varda neyse.. uzak olsun.

0|0
    0|1
  • onun belli olmayan babası senin ananla yatmadıkça ve senin baban onun belli değil dediğin anasına atlamadıkça caizdir evladım...

0|0
    0|0
  • babasından banane isterse bülent ersoy babası olsun sevdikden sonra

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil,kalbi güzel olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Babasiylami evlenicektin ne alaka babasi belki degilse ?

Anasina bak kizini al a atif yapiyorsaniz ise annesinin hikayesini duysaniz daha yardimci olur.

0|0
    0|1
  • güzel soru evlenmem

0|0
    1|2
Yükleniyor...