Beşiktaş, Çağlar Söyüncü'yü 6 Milyon Euro'ya transfer ediyor. Sizce Beşiktaş'ta başarılı olur mu?

Beşiktaş, PTT 1. Lig ekibi Altınordu'nun 19 yaşındaki milli stoperi Çağlar Söyüncü'nün transferi için kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ile 6 milyon Euro'ya anlaştı.
Kartal, Çağlar'ı kadrosuna katarsa hem ezeli rakiplerine hem de 1,87 boyundaki yetenekli futbolcuya kancayı takan Avrupalı ünlü kulüplere çalım atacak.
23 Mayıs 1996 doğumlu olan Çağlar Söyüncü, "futbolcu fabrikası" Altınordu'da ikinci sezonunu geçiriyor. Bu sezon PTT 1. Lig'de 16 maçta forma giyen genç futbolcu 2 kez golle buluştu. 1 kez U18, 3 kez U19, 3 kez U20 ve 1 kez U21 milli takımı forması giyen Çağlar, Fatih Terim tarafından 15 Kasım'da Yunanistan maçının kadrosuna çağrılmıştı.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ona o para çok fazla.

1|0
    0|0
  • 6 milyon mu ohaa dışarda çağlardan çok adha iyisini daha ucuza alırsın oğuzhanı bedavaya aldı beşiktaş bence gereksiz transfer olur

1|0
    0|0
  • Fikret Orman 10 m'in üstünde satarsak kırışırız parayı falan demiştir. Gomez'i bedavaya getiren adam 19 yaşındaki adama 6 m vermez.

1|0
    0|0
  • ıns olur

1|0
    0|0
  • Allah bilir

1|0
    0|0
  • Şişirme bir haber F. Orman o kadar para vermez toy bir oyuncuya değeri yanlış hatırlamıyorsam 1.5 2 Milyon euro arası

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0
  • Genç yetenek diye boşuna transfer yapılıyor Elindeki genç yeteneği harcayan bjk onumu yıldız yapcak. Olsaydı Bruma olurdu Bir Gs li olarak bu tür transferlerle kulüpler zor durumda kalıyor

1|0
    0|0
  • Beşiktaşımıza yarar sağlar, hayırlı olsun.

1|1
    0|0
  • 6 milyon vermez veremez

1|0
    0|0
  • Parayı Nereden Bulmuşlar? Ya da Ödeyebilirler mi?

0|0
    0|0
    • Parayı nereden buldukları veya ödeme planıyla ilgili bilgim yok. İlerleyen zamanlarda belli olabilir.

• Size Sormadım Zaten Atıfta Bulundum.

• o çocuk süper ligdeki cogu topçudan daha iyi gelir ve yıldız olur

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın o paralara Adam almayacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Elinde bir dönem Muhanmet diye biri vardı sanırım. Övdüler yok öyle yok böyle peki şimdi nerde? Türkiyede Genç yetenek 10 yılda bir anca çıkar para verip yetiştirilen pek görmedim ben. Öyle birşey olsa Bruma çokdan olurdu

• Bu basın Bir ara ronaldoyu getriyordu onyüzden takmamak lazım

• o paraya öküz alınır ya

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Avrupa takimlarindan birine gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!