Dünya"nın en iyi futbol takımları sıralamasında Fenerbahçe 14. sırada ne düsünüyorsun?

Uluslararası Futbol Tarih ve İstatistik Federasyonu’nun (IFFHS) yayınladığı ‘Dünya’nın en iyi futbol takımları’ sıralamasında raporuna göre Fenerbahçe 14. sıraya yükseldi.

Fenerbahçe ikinci devrede Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi’nde aldığı başarılı sonuçların ardından IFFHS’nin ‘Dünya’nın en iyi futbol takımları’ sırlamasında 20 basamak yükselerek 14. sırada yer aldı. Fenerbahçe’nin 216,0 puanı bulunuyor.

İlk 100’de yer alan Galatasaray ise 11 basamak yükselerek 85. sıraya yerleşti. Galatasaray’ı, 113. sırada Eskişehirspor, 119. sırada Bursaspor, 285. sırada Trabzonspor ve 360. sırada Sivasspor takip ediyor.

Güncellemeler:

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ferhat06 adlı arkadaş bana cevap yazmış sonra kapak olmasın diye engellemiş benim link bu soruda çok karaktersiz yorum yaptığımı söylemiş benim o sorudaki cevabımda herhangi bir küfür ya da başka bir kulübe hakaret içeren kelime bulsun üyeliğimi iptal ediceğim

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Boşversene Maçlarda göremiyoruz o başarıyı :$

0|0
    0|0
  • Şaşırtıcı değil mükemmellik DNA mızda

0|0
    0|1
  • geçen hafta 60lardaydı.şimdi nasıl oldu?demekki haftaya 1.olma şansı bile var:))

1|0
    0|0
  • :):):):)

yıllarıdır kötü futbollarına ve yönetimlerine rağmen hala süper ligde olmaları küçümsenmeyecek bir başarı..

rezilliklerine hiç girmiyorum

haketmiş arkadaşlar.. bu adamlar hala top oynuyoya çatır çatır..

1|0
    1|0
  • ahahahahahaa diye gülerim sadece

1|1
    0|0
  • Fb 1. mnsfkllşjfgfggh

0|2
    0|1
  • bunu düşünüyorum puuuuhahahahhahahahhahhahahahahhahahahahahahhahahaha =))))))))))))))))))

1|0
    0|0
  • ne yani fenerbahçe ilkı 100de mi 14. ?

0|0
    0|0
  • onurumuz-gururumuz.

0|0
    0|0
  • guzel soru

0|0
    0|0
  • Niye daha iyisini yapamıyorsun?

Komşunun sünepe oğlu birinci oluyo..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu sıralamaların bana göre bir anlamı yok gerçekçiğide yok Corintihans Real ve Barçadan daha üst sırada ne yani Corintianst Realden ya da Barçadan daha iyi takımmı o bakımdan bu sıralamayı önemsemiyorum

2|2
    0|2
  • son 3 senedir en üstte Beşiktaş vardı

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir şey yahu geçen yayınladılar 65 dik şimdi 14 mü olduk:DD

1|0
    0|0
  • Sondan 14 mü ?

1|1
    0|0
  • seçim anketlerini yapan şirketler yaptıysa sonucun böyle olması gayet doğal:D

1|0
    0|0
  • vay fenerime bak helal olsun :D

1|0
    0|0
  • azizin parmağı var burda.

0|0
    0|0
  • Yakisir..

0|0
    1|2
  • ben reel duruma bakarım boşver sen iffhsyi falan

0|0
    0|0
  • Son 12 ayda yaptığı resmi maçlara göre hesaplanıyor bu. Yani bir anlamı yok aslında.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe hakemler yüzünden kaç puan kaybediyor dün bile net gol verilmedi fenerbahce <3 !

0|0
    1|1
  • olması gerektiğ yerde :) ilk onu görürüz umarım ama plz maçı zor :(:(

0|0
    1|1
    • biz mi hakemsiz bir hiçiz ? sana da hahahha diye gülüyorum. 90 +3 ve olcay desem alınırmısın :D

• anca sondan 14.dür

ıfsssnhsneden de nedir?

uefanın kendi sıralaması var ifss nedir.

0|1
    0|1
    • gerizekalı bi halt bildiğin yok

• senin şehir ne ? bildiklerimi altarim sana uygulamalı ?

Yükleniyor...