Hoşlandığınız kişiyle ilk kez buluşacak, yüz yüze geleceksiniz... napardınız?

sorum hem bayanlara hem beylere. daha önce hiç sevgilisi olmamış, ve haliyle erkeklerle iyi muhabbet kuramayan napması gerektiğini bilmeyen bir kız, hoşlandıgı bir cocugun buluşma teklifini kabul ettiğinde nasıl giyinmeli saçı makyajı nasıl olmalı ne şekilde konuşmalı nelerden bahsetmeli tavırları nasıl olmalı? önemli olan, nasıl bir ortamda buluşmalı ve ilk buluşmayı kısa tutup sadece 1 saat kadar mı durmalı? ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş, şöyle söyleyeyim o sizi faceten ekliyor alakanız yok onaylıyorsunuz. daha sonra siz tatile çıkıyorsunuz. sizin arkanızdan o da sizin tatil yaptıgınız mekana ailesi ile geliyor. plajda sık sık karşılaşıyorsunuz, ama ailelerden ötürü konuşmuyorsunuz. o sizi cok begeniyor 8 ay falan durmadan mesaj atıyorsunuz nıhayetinde siz de bir şans vermeye karar veriyorsunuz. hepsi bu. hiç yüz yüz gelmedim aa aşığım ölürüm biterim durumları yok. :D

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok rüküş olma özensizde durma kalabalık bir yerde buluş cafe olabilir mesela yapmacık hareketlerden sakın beni beyenmeni istiyorum izlenimi sakın verme erkek arkadaşların oldumu sorusu sorulabilir evet oldu der ve eklersin senin kız arkadaşların olmadımı dersin sakin ol kendin ol öz güvenin yerinde olsun eğilip iki büklüm kambur oturma dik otur ve arkana yaslan e kral sensin biraz tepeden bak beyenen beyenir beyenmiyen beyenmez yalvaracak halin yok yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok tuhaf bir durum ağlayarak yazıyorum :( Elinde fotoğrafı var mı tanıyabilicek misin ? :'(

0|0
    0|0
  • ya bak ilk bulsmada biraz gizemli ol fazla konsma byle yaprsan bu kaplı kutuyu o cock açmya calscak emin ol bırak gözlerinz konssun ses tonun da cok önemli yani bi erkek olrk beni en cok etklen sey bakıslar ve sesi :)

0|0
    0|0
  • işe hiç buluşmadığın ve yüz yüze görüşmediğin birinden hoşlanMAMAKtan başlasan ?

0|0
    0|0
  • İlk bulusma da çok konuş.Siz kızlar hep tersini yapıyosunuz.İlk basta çok konusun sonra ilişki oturunca susun biraz :D Ama siz başta sessiz sonradan çok dırdır yapıyosunuz :D

0|0
    0|0
  • fazla abartıya kaçmayacak sekilde kıyafet giy, onu daha iyi tanıyabileceğin sorular sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • simdi byle diyosn ama elini verince kolnu kaptrcaksn onsuz yapamıcaksın haberin yok :D

0|0
    0|0
    • 8 aydr o sürekli buluşalm diye mesaj atıyor. bende babasının tel no.su bile var face şifresini bile veriyor bi acayip cock. tamam faceten konşuorz 8 aydr ama sncta tanmıorm die hc buluşma gereği duymadm allah için yakşklı da cock ama bi güvenszlk var yani bulşaym tanıyayım derken sakata falan geliriz korkusu. :D iyi cocga benzio grci ama bilemiorm... sırf benimle olmak için sevgilisini terk etti. :/

• akısına bırak cok düsünme kadere inanıyosan öyleede byledee birbirnzin olursunuz :)

• işte ben insanın kendi kaderini kendi belirleyecegini düşündüğüm için akışına bırakmakla olmuo hersey. :)

• Yüz yüze gelmeden nasıl hoşlandım ben ya?!?!?!?!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• heycanlancağın kesin ama sen yinede heycanlanmamaya bak Neyse sade ama özenli olsun kıyafetin içinde kendini iyi hissettiğin şeyleri giy kendine güveni olan bi duruşun olsun cafe en idaili bence sanki bi ortam olsun 1-2 saat ideal ama duruma göre de değişebilir. havadan sudan muhabbetlere girin ilk önce sonra devamı gelir zaten

0|0
    0|0
  • Rahat bir insanın ilk bir kaç dakika heyecan olur ama sonrasında sakinleşir o nasıl davranıyorsa o yönde davranışlarımı belirlerim..

Hayat cool.

0|0
    0|0
  • Börekler açar kekler çırparım. Kurabiye yuvarlarım. Neler neler.

1|0
    0|0
  • Yüzyüze gelmeden hoşlanmak değişik ya?

0|0
    0|0
  • Herzamanki gibi hazırlanır giderim hem yüz yüze gelmeden o sadece beğenidir.

0|0
    0|0
  • sade ve şık giyinmelisin hafif makyaj yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...