"Arda Turan'ın Gözyaşları" ve yılın fotoğrafı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anadolu Ajansı'nın 2015 yılı en iyi fotoğraf yarışmasının Spor kategorisi birincisi işte bu fotoğraf..
Avrupa Futbol Şampiyonası na katılmaya hak kazandığımız maç sonrası.."Arda Turan'ın Gözyaşları"
Bu fotoğraf beni çok etkiledi, tüylerim diken diken oldu.. Gözlerim doldu..
Sizde bu fotoğraf birinciliği hak etti mi?
Size ne hissettirdi?

http://i.hizliresim.com/0mmANZ.jpg

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kare , unutulmaz

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu fotoğraf beni çok etkiledi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bana hiçbirşey ifade etmedi ve anlamsız geliyor.

1|0
    0|0
  • Yazıkla içim parçalandı :/

1|0
    0|0
  • Ayyıldızın tanıtımına katkıda bulunduğu için sevindirici. Fakat tema hemen her önemli maçta yakalanabilecek bir kare.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Güzel resim
    Elal arda

1|0
    0|0
  • ardayı sevmıyorum her kazanda kaynıyor bı bakıyosun metroda halka içiçe o kdr yanı ahaha bı bakıyosun karı kızlarla karakterı mı oturmamaıs ne

1|0
    0|0
    • Metroya binecek kadar mutevazi, bizden biri.. Yeri geliyor sosyal hayatin icinde yer aliyor.. Yani her ortama uyum sagliyor.. Ne kadar guzel bir insan.. Bence sen kendi karakterini sorgula once.. Gerci az cok belli etmissin ama..

• Kadinlara Kari kiz diye hitap etmenden karakterini belli etmissin. Soylemek istedigin bu.. n

• ordakı karı kızdan sölemek ıstedgım farklı bırı senın veya baska sırdan aile kızları degıl anladın mı?

• Birsey dusunmuyorum

1|0
    1|0
  • birinci olmasının sebebi şu an en karıyerlı yerlı futbolcumuz un aglamıs olması oysa ne garipler var daha içten ağlayan ah ah

1|0
    0|0
  • Ben ağlıyordum nerdeyse adam ne yapsın gururumuz bu adam daha çok böyle futbolcu lazım bu ülkeye gerçi var ama TFF işte işi bilmiyor

0|0
    1|0
  • Yılın fotoğrafı bu değil Hiç birşey hissettirmedi

1|1
    0|0
    • Yılın fotoğrafı Şehit çocuğunun arkadasına Bak babam burada diye söylemesi dir. Yılın fotoğrafı Sünnet olup Şehit babasının mezarına gidip Baba bak ben sünnet oldum demesidir daha niceleri

• Haklisiniz.. Bu zaten belirttim Spor kategorisinde birinci.. Size katiliyorum..

• Detayı Okumamışım özür dilerim

• Semt cocugu Arda.. Helal olsun gururumuza

1|0
    0|0
  • Aşk bu işte :)

1|0
    0|0
  • Arda Mükemmel i kişiliğe sahip. Adam kariyerin zirvesinde ama ego yok

1|0
    0|0
    • En cok ta o dikkatimi cekti.. Adam in cok parasi var.. Barcelona gibi bir dunya takimindaoynuyir.. Kariyerinin zirvesinde ama Turk milli formasiyla yakaladigi basarida cocuk gibi agliyor.. Cok buyuk erdem. Buyuk karakter..

• Aynen oyle.. Cok insan bunu basaramazdi.. Cok buyuk karakter gercekten..

• Yarın espanyol maçına çıkacak inşAllah 4 5 aydır bu anı bekliyordum :)
      Bence çalışkanlığıyla messi'yi bile geçebilir ben inanıyorum
      Yıllar önce gs'de top toplayıcı çocuk 2017 fifa yılın oyuncusu olmaya yakın olabilir :)

• Hayatımın fotoğrafı bana göre 1994 yılında Çekilmiş ve Pulitzer ödülü de almış. Afrikalı sıska çelimsiz çocuk çocuğun ölmesini bekleyen bu resim odamın da başucunda. Çünkü ne kadar bolluk içinde yokluk çektiğimizi de gösteriyor.
    http://hizliresim.com/W1kq18

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçe taraftarı olarak helal olsun arkada ya diyorum sonuna kadar hak etmiş

1|0
    1|0
    • Bende Galatasarayliyim ama Alex i cok. seviyor saygi duyuyordum.. Bize o kadar gol atmasina ragmen keske gitmeseydi dedigim tek oyuncudur..
      Bazi sporcular, sadece tasidiklari formasi ile degil sahsiyetleriyle saygi duyuruyorlar..😊👍

• Aynen öyle arda türk bir futbolcu ve dünyanın en iyi 2 takimindan birin de firma giyiyor bu bir başarıdır gurur duymamız lazım iyi günler 😊

• bence hayır.

1|0
    0|0
  • fransa için takımda herkes mücadele etti ama ardanın yeri başka helal olsun adam gibi adam

1|0
    0|0
  • selçuk ve kazak golcü unutulmamalı

0|0
    0|0
  • Haketti bencede

0|0
    0|0
  • unutulmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1