Acun'un Salon Turnuvası Türk Futbolunun gerçek yüzünü mü gösterdi? Özellikle Hasan şaş , Ali Güneş, Ahmet Dursun?

Biz kimleri sevmişiz zamanında ve kimlerin hayranı olmuşuz. Galatasaraf Uefa'yı aldığı sene ve 2002 dünya kupasında 3. olduğumuz sene ki Hasan şaş la dünkü Hasan şaş farklıymış ya da farklı değilmiş yeni farketmişiz. Tv yorumculuğu yaparken öyle girilmez bu giriş yanlış diyen Hasan Şaş Trabzonspor lu oyuncu daha oyunu kurmadan çift giriyor. Hele ki o Ali Güneş ve Ahmet Dursun. Ne lanet insanlarmış. Sonuçta para bir hayır için gidicek. Hayır için bunlara gerek var mıydı? Tek hayır işleniyor burada o da Acun ılıcalı ya

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Acun istese kupayı fenere verir ama gerek duymuyor yeterki kadar yardımı dokunuyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Dursun ayinda Ali Güneş'in hic sucu yok bence. Olmasi gereken bir fauldu. Adam nasil hirs yapmissa daldi direkt. 3u de turnuva sonuna kadar oynamamali.

0|1
    0|0
    • Faul yapılabilir Futbolda faul var zaten ama faul den sonra karşı rakibe git dal diye bir şey yok tut bogazından saçından başından yolmak diye bir şey yok ki:):)

• İkisi için söylüyordum:) Ahmet Dursun yürüdü diye öbürünün de yürümesi gerekmez:Tek efsane C. Puyol

• Yasasin zidanin kafasi:)

Kızlar Ne Diyor 1

• hasan a çok sinirlendim ben de cidden ettiği küfüre falan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hasan futbolcuyken de şerefsizdi adana çingenesi ne bekliyorsun ki

0|4
    0|0
  • O değilde yattara hala aynından adam formundan kaybetmemiş çalımlarla vs dün Galatasaray Trabzonspor maçı değilde Galatasaray Yattara maçı oldu resmen :D

0|0
    0|0
  • aynen ama özlemişik onları izlemeyı be eskı gunler geldı aklımıza sımdıkıler futbolcumu

0|1
    0|0
    • Bu Salon futbolunu çoluk çocuk , yaşlı genç herkes izliyor Hele ki yeni nesil futbolcu olacak çocuklar, gençler. Her türlü özeniyorlar böyle şeylere:) Atatürk boşuna dememiş zeki olması yetmez çevikli olması da yetmez diye

• aynen o konuda haklısın tabı bı ınsan 7 sınde neyse 70ındede o dur hesabı dogru allahtan bulnt korkmaz yok

• Hasan Futbolcuykende cirkefti ve futbolculuktan oteydi

Ama ahmet dursun a yakıştıramadım... Ahmet dursunun saldırısına ali güneş kendisini savundu o da hatalıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...