Deşarj olmak adına bir adım atalım mı?

kızgın, kırgın, dargın, küs olduğunuz her kim varsa üslubuyla ona buradan bir şeyler söyleyin. içinizi dökmek adına bir adım atın. sizi üzenlere siz pandık atın.

yolda yürürken kafana kuş ziçsin da talih kuşu kondu sanıp, iddia kuponu doldurmaya git. iddia kuponu doldururken kalemin ucu parmağına batsın, ellerin boya olsun. kuponu doldurduğun zeminde şu olsun, kuponun yansın. yürürken ayağın taşa takılsın, dengeni kaybedip şov. yolda seni terkeden eski sevgilini gör. onunda yanında sevgilisi olsun, öpüşürlerken kızın sevgilisi ona bakışlarını görüp sana " ne bakıyon lan, dönh önüne" desin. sende pisla, başını öne ey. sonra kediler dolansın ayağına, yürüyeme. eve giderken de tinerciler kessin önünü. sigara istesinler, sen sigara içmediğini şöyle. sonra seni götürsünler ağzına dayasınlar sigarayı. ardından da bi güzel zoplarla vursunlar ayağına, beline.

off ya.

moralim çok bozuk, nabayım yazarak hafifledim.

peki siz deşarj olmak için neler derdiniz? ne yapardınız?

hemcinslerim, bu konuda size güveniyorum!

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• param olmadığı için yıllarımı harcayıp zengin kocaya giden eski sevgilim . Maddi durumunuz ii değilmiş :D bak burdaki arkadaşlar çok hayvan sever istersen köpek maması lacak kadar bi mebla toplarız aramızda :D

1|0
    0|1
  • gizlicim kimsenin seni üzmesine izin verme..

hiçkimse senden

hiçbirşey de hayatından

değerli değil..

siiee de geç.

1|0
    0|2
    • feel...

canimin ici gibisin. sicaciksin.

"ziiiiie" :)

• Bu arada seninki baya bir iddiacıymış anlaşılan :P

0|1
    0|0
  • bazen bırıne bagırırsın bazen de gunun cok ıyı gecer sanslı hıssedersın hersey psıklojk sonucta

0|0
    0|0
  • Beni üzen kişi kendisine duvarlar örüp sadece Truva atlarını içeri alıyor, hep kendini yıkıyor, "güvendikleri"ni doğru seçemiyor, karanlığına ışık tutmak isteyeni küçümsüyor, uzatılan eli kesiyor, kendi seviyesinden aşağıdakileri sırf onu irdelemedikleri için etrafına diziyor, bunu neden yapıyorsun diyen de suçlu oluyor... Ben ona ne diyeyim ki? Kızamıyorum da... Başka sözüm yok artık, yoruldum, anlatamıyorum ki... Anlatamıyorum

0|1
    0|0
  • "İnsanların beklentilerine karşılık veremiyorum" "İnsanlardan nefret ediyorum" düşünceleri buram buram kokarken, moral asla düzelmeyecek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...