Bu vatandaşlar neyin kafasında?

Size dinden ahlaktan burada ahkam kesip sonra gidip münasebetsiz sorulara münasebetsiz cevap veren şakirt erkeklere rastladınız mı sizde?

Bu vatandaşlar neyin kafasında?

Arkadaşım madem bana birşey anlatıyorsun, bir şey üzerinden karakter tahlilimi yapıyorsun peki sen ne ayaksın?

İnsan hiç kendine dönüp bakmaz mı?

Ben artık bu insanlarıon inandığı şeyi suistimal edip kendi egoları için kullandıklarını düşünüyorum.

Ne o kendini çok aklı başında gösterip, haketmediği şeyler isteyecek karşı taraftan.

İnanın o kadar basit geliyor ki artık.

Amaç ne anlayamıyorum :S

Sizce bunların olayı ne?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Şakirt sabancı polikliniği eşşekleri.

Aga bunlara iki günde söz yüzüğü takıp, bohça taşıtçan :O

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 14

• sakin ol şampiyon :) neden gereksiz kişiler için canını sıkıyorsun ?

0|0
    0|0
  • din sömürüsü yapanlar bunlar işte. bu ülkede bunlardan çok var. insanların değer yargılarını çok iyi bilirler. onları kullanarak egolarını tatmin edip bir şeyler yapmaya çalışırlar. boş insan hepsi.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim çok güzel bir cevap.

• Aman bırak o kadar futursuz ki :)

• tamam bıraktım :)

• görev bilinciyle hareket edio. ne kadar kişi kurtarırsam die bakıo.

0|0
    0|0
  • Allah herkese akil fikir versin diyorum.:)

0|0
    0|0
  • bunlar sorunlı insnar yapmdklarını cekemdklerini kendilerine göre yorumluyrlar herkezn kendi haytı arkdasm özelimde ne yaptgm elalemi ne ilgiendirir soncta onun sorgusunu o vermicek o kendine baksın a*k bu aynı su dua okuyp kızları mıncıklıyan hacı hocalr falan varya bunlar tam o ayak iste gül geç olmayn s*kne takma bile :)

0|0
    0|0
  • Burada her soru ciddi olmadığı gibi her cevapda ciddi verilmiyor ... Soruya hak ettiği şekilde cevaplar veriliyor , Önemli olan senin soruna aldığın cevabın seni tatmin edip etmemesi ...

0|0
    0|0
  • her insanın düşündüğü aynı olmaz. onlarda sana farklı gözle bakıyor olabilirler. ayrıca şu kelime çok komiğime gidiyor. "şakirt". sanki namluyu hazırlarken çıkan ses gibi :))

0|0
    0|0
  • sorulan sorulara herkesin belli kurallar içerisinde istediği cevabı vermeye hakkı vardır. beğenmediğin cevaplara eksi verirsin veya cevap verir onu haksız çıkarırsın

0|0
    0|0
  • herkesin dini kendine kardeş. kimsenin dinini sorgulayacak kadar dindar değildir kimse. herkes kendi yaptığı günah ve sevaplardan sorumludur. o yüzden bence bu konu seni ilgilendirmez...

0|0
    0|0
    • Hayır ilgilendirir pekala da.

Kimse onu zorlamıyor burada dini söylemler ve halka bekçiliği yap diye.

hem bekçilik yapıp hem de kendin yapıyorsan bunu ben seni sorgularım. Çirkinleşiyor çünkü olay.

Böyle bir mantık yok.

başkası yapınca tü kaka, ben yapınca amenna.

Konu din değil, konu inancı kullanmak.

• sen soru sormuyorsun insanları yargılıyorsun. dini su istimal eden insanlar kendilerine ediyorlar. bana sana etmiyorlar. sen kendine niye bir rol biçiyorsun anlamadım .senin haddin değil insanları yargılamak. insanlar bir kuldur ve kullar arası hepsi ALLAH katında eşittir. o yüzden ak kara burada değil diğer dünyada belli olacağı için milelte karışamayacağını söylüyorum

• He tamam he.

Bişi demedim tamam.

• Bunlar "dediğimi yap,yaptığımı yapma"lardan...

0|0
    0|0
  • En güzeli inanmamak.

0|0
    0|0
  • Dinime küfür eden müslüman olsa :D

0|0
    0|0
  • Müslümanlığı iktidardan öğrenmiş onlar

0|0
    0|0
  • Part-Time Müslüman.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dinime söven müslüman olsa olayının başka yüzü kırçiçeem. Onlar burda oynarkene biz normal hayatımıza devam etmekteyiz.

0|0
    0|0
    • :)) aynen dediğin gibi çok çirkinlik abidesi bir şaheserdir kendileri :)

• Bunun kadın/erkek ayırımı yok ki,münasebetsiz insan her yerde olduğu gibi burda da var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...