Allerjik bir şey midir nedir bu ? bunun için hangi doktora gitmeliyim ne bölümüne ?

ya ben bildiğiniz sümüklü böcek gibi bir odadan diğer odaya gideyim,sıcak bir yerden soğuk bir yere gideyim,soğuktan sıcağa gireyim ya da parfüm sıkıp dışarıya çıkayım gripli insan gibi burnum akmaya başlıyor 1 ayda peçetelere verdiğim parayı inanın bilemezsiniz ben bu durumdan çok şikayetçiyim ne yapmalıyım bu durumu yaşayan var mı ? varsa hangi doktora ne bölümüne gittiniz ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kulak burun boğaz 'mütehassısına gözükmeniz gerekiyor geçmiş osun...

0|0
    0|0
  • Bağışıklık sistemin zayıf, sağlıklı yaşama geç. Beslenmene,uykuna falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 2 aydır senin gibiydim burun akıntısı halsizlik, öksürük bi kaç şey daha vardı. En son artık acillik oldum ciğerlerimi üşütmüşüm 10 gündür iğne ilaç yatıyorum hala :((

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum söz konusu, alerjik rinit olabilir. Toz ve tüye karşı duyarlı oluyorsun, sabah 75 kez hapşuruyorsun.

KBB'ye gidip muayene ol, gereken ilacı verir zaten. Ben ilaç kullanıyorum, yoksa yaşam kaliteme felç iniyor anasını satım.

0|1
    0|0
    • Doğru yorum bu , alerjik rinit diğer adı ile saman nezlesi ve sorandaki hassasiyet ısıya karşı gibi görünüyor. Yıl boyunca devam etmiyorsa , havaların istikrarı ile sıkıntı olmaktan çıkar

Yükleniyor...