''Bir türlü itiraf edemiyorum '' mu diyorsunuz ? öyleyse buyrun :)

hadi biraz cesaret..

itiraf edemediğiniz şeyleri içinizde tutmaktansa dışarı atmayı tercih edenlerden olun .

Şimdi çekinmeden gocunmadan itiraf edeceğiniz şeyi söyleyin :) biz bizeyiz şurda ;)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bir sitede çalışıyorduk

sitenin içindeki manavın reyonu üstü örtü ile örtülü şekilde dışarda kalırdı geceleri

ordan 3 hindistan cevizini aldık

atölyeye götürdük

itina ile kesip içlerini içip yiyip

içlerine birinin kum birine toprak birine su koyup

yine itina ile pvc yapıştırıcısı ile yapıştırıp

üstünü tarak ile tarayıp manavın reyonuna geri koymuştuk

sonrada handi daire alıcak onları die sotada yatıp bekledik :)

0|0
    0|0
  • Milleti pataklamadım affettim şimdi çok pişmanım. Bu aralar sırf Millete diş geçirmekle uğraşıyorum. Biraz kanlı olacak ama sonunda kazanırım. :d.

0|0
    0|0
  • Seviyorum seniiiiiii ekmeğe tuzaaaa banıpppp :(((

0|0
    0|0
  • kızın biri (sevgilim varken ve biliyordu oldugunu) beni yata atsana dedi kibarcası sevgilime söleyemedim yapmadım ama :)

0|0
    0|0
  • ya profil resmini merak ettim bir tıkladım fakat çok küçüldü. olmadı bak bu yaptığın :)

0|1
    0|0
  • hiltiye caramel lazım (İtiraf)

0|0
    0|0
  • Resme bir tıklıyon büyücek sanki nerde dahada ufaldı muahhaahahah yok böyle bişey:) cok fena güldüm

0|0
    0|0
  • minnak'ı özledim

0|0
    0|0
  • tembelim :)

0|0
    0|0
  • wirelessten giriyorumm nete :D

0|0
    0|0
  • Bana vazgeçilmezmişim gibi davranan kızları anında defedesim geliyo.Pis bi huy

0|0
    0|0
  • ben dışarı atmak için genelde tuvaleti kullanıyorum teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Kızları ağlatmaktan sadistçe bir zevk duyuyorum.

0|0
    0|0
  • yan komsumuzla kocasını aldattık pişmanım

0|0
    0|2
  • yapay vajina yaptım pişmanım :(

0|0
    0|0
  • kiz arkadasim bnden daha tuylu :)

0|1
    0|0
  • Tabi biz bizeyiz ya bizim içimizden biriyse ? ve henüz hazır değilsek ? :) biraz daha ısınalım zamanla elbet

0|0
    0|0
    • türk filmi çekmiyoruz arkadaşım :)

• Kestim birini gözüme ısınmaya çalışıyorum zor biraz kız imkanlar da zor bakalım sonuç ne olacak bu savaşta :)

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç aşık olmadım. duygularımdan hiç emin olamıyorum çok ilginçtir ki odunum bileğin öyle hissediyorum duygu yok mantık var hep :(

1|0
    0|0
  • itiraf edyrm macunu bazen ortasndan sıkıyorum kahretsn

0|0
    0|0
  • küçükken kuzenimle uyurken yatağa işemiştim ve gece uykumdan uyanıp kendimi öyle bulunca pijamalarımı değiştirmiştim..sabah olup pijamalarımız kuru yatak ıslak görünce hangimizin yaptığını çözemediler,o benden 2 yaş küçük olduğu için ondan şüphelendiler tabi..geldik 20li yaşlara kuzenim hala birkaç ayda bir bu konuyu gündeme getirir 'üstüm de kuruydu ben işemedim sen yaptın bana iftira attın kesin' der durur..ama itiraf etmedim, etmiycem.

0|0
    0|0
  • itiraf edıyorum burdan bırını cok begendım çok tatlı guluyo ahh neyse nıkınıde soylıyım barı :D ızmırlı bırsey dı boyle meyve suyu ıcerken fılan :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...