Spor ile ilgili iyi bilgisi olan bakabilir mi?

Baldırlarımdan zayıflarsam eğer basenlerimde biraz incelme olur mu sizce lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden herkese?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eğer şuanki kilondan rahatsızsan fazlalığın varsa sakınnnn sakınnn kas yapma

0|0
    0|0
    • Aslında boyuma göre kilomun iyi olduğunu düşünüyorum ama baldırlarımda biraz fazlalığım var ve basenlerimden rahatsız oluyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• bölgesel yağ yanmıyor vücutta
    mesela bacak çalıştığın zaman bacağındaki kas tabakası büyüyor, yağ tabakası aynı kalıyor ve daha iri görünüyor, yağ oranı değişmediği için fazla şekilli de olmuyor.
    Kısacası basenlerini ya da baldırını inceltmek istiyorsan mesele diyette bitiyor
    sadece baldırdan da zayıflayamazsın yani :)

0|0
    0|0
  • Rica ederim şimdiden.

0|0
    1|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye bir olay yok

0|0
    0|0
  • Kadinlar iki bölgeden daha kolay kilo alirlar. Birincisi basen bölgesi ikincisi de göbek. Vucudun belli biyerini zayiflatmak mümkün degildir. Bir bütün olarak zayiflar ya da kilo alirsin.

0|0
    0|0
    • Göbeğim yok zayıfım ama sadece basenlerimden rahatsız oluyorum biraz

• Dikkatli beslenmeye özen gösteriyorum ama nedense bir türlü olmuyor acaba bacaklarımdan zayıflarsam veya sıkılaştırırsam basenlerimde bir değişiklik olur mu

• Bol bol squat yapmani öneririm. Ayrica marketten yulaf ezmezi alip meyveli yogurtla karistirarak günde 1 ögün yemeyi dene. Ekmegi tamamen kes kizartmadan kesinlikle uzak dur. Cayi kahveyi tek seker ya da sekersiz ic. Hamur isinden kosturarak uzaklas.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...