Dudak üstü tüy alımı içn neler yapıyosunuz bayanlar? söyleyin ve nasıl olduğunu anlatın vede kaş alımı

kaç ve dudak üstü kıl alımını söylermisiniz neler kullanıyorsunuz vede nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok ii olur bayanlar

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 7

• valla kuaföre gidiyorum genelde alım işiyle o ilgileniyor.. İp ve cımbız ile kaşlarımı sir ağda ile de bıyıklarımı.

0|0
    0|0
  • Ben iğneli epilasyon yaptırdım çıkmıyor. Tabi biraz sabır ve zaman gerekiyor ama sonuçta birdaha kılla tüyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. İğneli epilasyondan önce iple alıyordum çok acıyordu yaa

0|0
    0|0
  • ip

0|0
    0|0
  • bıyık olmasın sakın o

0|0
    0|0
  • ip ile alıyorum kaş ve bıyıklarımı

0|0
    0|0
  • Kaş almam canım da dudak üzerini iple..

1|0
    1|0
    • nasıl yapılıyor anlatırmısın? ve kendin yapabilirmisin yoksa başkasımı yapıyo.?

• Kendim yapıyorum.Yaklaşık 45 cm ipi kes,ikiye katla..Bük onu bi kaç kez,ellerinle dudağının o kısmına ipi gerginleştir gerginleştir..boşla:(Öhöööööö..anca bu kadar anlatabildim.Kusura bakma:(

• ip ile alınıyor ..

0|0
    0|0
    • nasıl yapılıyor anlatırmısın ve sen mı yapıyosun yoksa heralgibi biri yardımı ediyor

• e iyi bilmen lazım almayı... hele kaş falan kolay değil

• tamam ben öğrend,imdudak üstü tüy almayı kaş ta aynı dimiD:D:DD: normalde cımbızl alıyorum iz kalıyo

Yükleniyor...