Derbiden Sonra Süper Ligdeki dengeler nasıl değişti?

arkadaşlar derbiden Sonra Süper Ligdeki dengeler nasıl değişti? yorumlar mısınız ?

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• Bişey söylemek yersiz. :D futboldan soğudum bee

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok şey beşiktaşım bu moralle devirecek tüm takımları:)

0|2
    1|0
    • aynen doğru diyorsun bu ligde şampiyonun 60 puanı falan olur :)

• olabilir. ama kndinizi de avutmayın zira adamların golünü yediniz.

• kim yedi biz mi yedik ona bakarsan bizim yenen haklarımızı kim verecek.keşke tüm maçlarda adalet olsaydı bak bakalım puan durumu nasıl olurdu.

• Lider değişmedi.. Ama 2. habire değişiyo.. Aşağılar bizi bağlamaz

0|3
    1|4
  • Küme düşer diyenlere inat ŞAmpiyonluğu oynuyorun daha ne olsun ? Dereyi görmeden paçayı sıvamayın aramızda açık ara fark yok kapiş ;)

0|0
    0|0
  • fenere kadıkoyde patlıcaz

0|1
    0|1
  • denge deşimez bence

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence galatasaray deplasmanda kötü oynamaya ve puan kaybetmeye devam edecek beşiktaş ve fenerbahçe daha da yaklaşacaktir. Beşiktaşin zor bir fikstürü var özellikle deplasmanda zor maçlari var bu bakimdan galatasaray avantajli ama bence puan farki daha da kapanacak.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş 42 puanla 2. sıraya yerleşti ne değişcekti ki başka? bu haftadan daha şampıyonluk şarkısı söyleyen Gslilerden mısınız yoksa bayım ?

0|2
    2|0
  • Bu haftaki eskişehir maçından 3 puanı alsaydık %80 ihtimalle şampiyonuz diyecektim ama şimdi bunu söylemek için hala erken. Yalnız iyi fikstürümüz var ve şampiyon olacağımıza inancımız tam geriye kalan sıralama da beni ilgilendirmez ama elazığspor ligden düşmesin.

0|1
    0|0
  • 33.hafta fener gs yi yener asıl o zaman denge değişir.Beşiktaş ın ölüsü şampiyonluğa oynar

0|1
    1|1
  • Galatasaray biraz hırslı oynarsa kimse karşısında duramaz Ordu maçında gördük bunu şu anda puan farklarının eşit olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa kazanma ihtimali vermeyen nonoşlara kapak oldu.Galatasaraya başarılar.

3|3
    0|0
  • 1- gs-

2-fb-

3-bjk-

4-bursa

denge değişmedi yine aynı olacak.

0|1
    2|4
  • ikincilik yarışı iyice kızıştı lider olarak merakla takip ediyoruz

0|1
    1|2