Hangi dans türleri vardır ?

arkadaslar hareketsız bır yasam tarzm var ve vucudum hç esnek degl spor sıkıcı ve yorucu gelyo dans etmek ıstyorum fakat vucudun her kasinı çalısmasını saglayan dans turlerinı soler mısnz?

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• Ben 10 yaşlarına dansa çok ilgiliydim ama o kadar kazmaydım ki hiç dans etmeyi denememiştim bile, çünkü edemiyordum. Sonra ayna karşısında sürekli dans etmeye başladım hrgün 1-2 saat mutlaka dans ediyordum ama doğaçlama olarak en fazla 10 saniye dans edebiliyordum.

Bunun üzerine gittim 1 yıl boyunca hemen hergün az da olsa dans ediyordum.

Dans videları izleyerek o figürleri aklına kazıyarak kendinde harmanlayacaksın, sonra açacaksın müziği bak 2 yıl sonra nasıl dans ediyorsun.. 5 dakikalık müzikte aralıksız doğaçlama dans edebiliyordum herkesin ağzı açık kalıyordu bunları şuan uyduruyor olamazsın diyorlardı.

Hatta 8 yaşından beri dans eğitimi almış olan yakın bir arkadaşım vardı Ece; onunla ilçe geneli bir yetenek yarışmasına katılmıştık dans dalında. 3 gün okulda tenefüslerde, dersanenin merdiven altında 3 gün içinde bir karegrofi uydurmuş ve sahneye çıkmıştık. Kimi yerde hareketleri unuttuk ve kafamıza göre dans ettik sonrasında ise duyduğumuz sesler : BİR DAHA, BİR DAHA! idi :)

1. olmuş ve İstanbul'a gitmiştik..

Ben öyleyim ki koridorda giderken bile dans figürleri ile yürüyen bir kızdım fakat 3 yıldır ara vermek zorunda kaldım. Şimdi üniversiteye hazırlanıyorum ve yaz geldiği zaman, aynalar beni bekliyor 1 haftada lastik gibi esnek olup bir kursa başlayacağım :)

Harika bir şey dans etmek, bırakma sakın git bunun üzerine..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Argentina Tango, pole dance .Erotizm neredeyse hareket oradadır.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ama heryerin çalışır. http://www.youtube.com/watch?v=A2vGu4L15bs

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • namaz kıl çok ciddiyim vücudun heryeri çalışıyo

1|0
    0|1
  • çaça yap rumba yap, tango yap , oryantal takıl. kapı gıcırtısana bile sallan.

0|0
    0|0
  • Tango Diecem ama nebilim oda biraz farklı.. bence sen yüzmeye çalış seyrekde olsa

0|0
    0|0
  • Samba yap. Brezilyalı hatunlar gibi beton gibi olursun beton :))

0|0
    0|0
  • çiftetelli en temizi.

0|0
    0|0
  • Salsa yap Salsa

0|0
    0|0
  • oryantal heryeri çalıştırır diye duymuştum

0|0
    0|0
    • evet bend duymştm gunde yarım saat yeter mi?

• tesekurler.ortası olsun 15 dak yeter heralde.d.d

• yeterlidir bence :) kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...