Spor sabahları aç karna mı tok karna mı yapılmalı?

Benim günde 45dk yürümem lazım evde koşu bandım var ve bana uygun olan tek zaman sabahları oluyor. Sabah saat 7de 45dk yürümeyi düşünüyorum ama aç karna mı tok karna mı yapacağım bilmiyorum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu diyetisyenle gorusmelisin fakat hangi bölgelerden kilo vermek istediğin ve bunu tabiki kısa sürede vermek isteyeceksin ama kısa sürede vermek riskli ve eğer kısa sürede vermek istiyorsan aç karna uzun sürede istersen hergün yaparım 1 yıl sonra fit olürum dersen tok karna 45 dk hergün spor

0|0
    0|0
    • Diyetisyenim sadece 45dk yürüyüş dedi bel çevremde bir şey yok bacaklarda var ona randevum da 2 hafta sonra o yüzden sorma gereği hissettim

• Eğer bunyemë güveniyorum diyorsan aç yapabilirsin ama tok yapmak herzaman daha garantili sonuç verir

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmadan 45 dk 1 saat önce yemek yemiş olman lazım. Yani ne çok aç olacaksın ne de tıka basa dolu. Direk yemek masasından kalkıp yürüyüşe ya da spora gitme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tok karna tabiki ac karna yaparsan 28 dakika icinde bayginlik kusma bas donmesi mide bulantisi vs. gibi seyler olabilir

0|0
    0|0
  • Aç karna yaparsan daha verimli sonuç alırsın ama spor geçmişin yoksa seni zorlayabilir

0|0
    0|0
  • aç yapıcan tabii

0|0
    0|0
  • Ben de yürüyorum. Ama akşam geç olmadan yemeğini ye ekmek yeme sürekli su iç. Akşam da yürü. Max düzeyde böyle faydalı oluyor. Kısa zamanda çok kilo verdim bende. Sabah aç karnına faydalı olmuyor.

0|0
    0|0
  • Ac karna olur cunku seker seviyesi min oldugu icin yag yakimi on plandaymis ben oyle biliyorum sporunu yap sonra duzenli bir kahvalti👍basarilar👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...