Gece uyurken başınızı yastığa koyduğunuzda vicdanınız rahat oluyor mu ?

Benim olmuyor. Her gün elime yüzüme bulaştırdığım onca iş var ki.. Nedense hep o anlarda aklıma geliyo o olaylar..

0|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hep şöyle dua ederim. Ey yerlerin , göklerin ve ikisi arasındakilerin sahibi Yüce Allah ım . Sana yalvarıyorum ki günahlarımın ve hatalarımın bedelini bu dünya da ödemem için bana fırsat ver. Çünkü elbet ölümü tadıpta senin karşına bu günah ve hatalarla geldiğimde azabını kaldıramam. Ben senin azabına dayanamam Allah ım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çoğu zaman rahat olmuyorum... Çünkü çoğu zaman bazı şeyleri yarım bırakıyor eksik yapıyor ya da sonraya bırakıyoruz. Bu da vicdanı rahatsız ediyor...

1|0
    0|0
  • vicdanım cok rahat

0|0
    0|0
  • kalp kırdığım zamanlarda uyuyamıyorum.ama ben geri dönüp özürde dileyemem.istiyorum ama dilim dönmüyo

0|0
    0|0
  • Rahatım, rahatsın, rahat mı?

0|0
    0|0
  • evt rahat oluyor evden çıkmadığım için kimseyi kırmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bir sorun varsa, veya kirdigim biri asla rahat olamam, ama genel olarak vicdanim rahat.

0|0
    0|0
  • ben çok rahatim valla.

0|0
    0|0
  • hiç rahat değil geçmiş yapılmış aptallıklar yüzünden hergün kötü hissediyoırum

0|0
    0|0
  • Annemi üzdüğüm geceler pekte rahat uyuyamıyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • Evet bazen korkularla uyuyorum bazen mutlu şekilde uyuyorum hayat işte :(

0|0
    0|0
  • evet çok pişmanlıklar yaşamadım

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tek düşündüğüm borçlarım, başka işimi, evliliğimi vs vs herşeyi layıkıyla zamanında yerine getiriyorum. tek kasan ve düşündüren borçlarım

0|0
    0|0
  • Yatınca o günü değerlendirmesini yapıyorum kendi kendime. :) Nasıl bir hastalıksa.. :) Her zaman rahat uyuyamıyorum.

0|0
    0|0
  • bende çok düşünürüm bazı hatalarım aklıma gelir ertesi gün ilk iş onları düzeltirim

Kafa fazla dolu olunca demekki..

0|0
    0|0
  • Güzel birşey bu, umarım hiç kaybetmezsin..

0|0
    0|0
  • Çok rahatım.

0|0
    0|0
  • benim olmuyor

gayet rahatım kul hakkına girmemeye çalışıyorum başarılıyımda

0|0
    0|0
Yükleniyor...