İstemeden yüzsüz davrandığınız bir anınız oldu mu ?

herhangi bir konuda yüzsüzleştiğiniz oldu mu ? yani başkalarını söylediklerine kulap verip yapma etme demelerine karşı onlara kulak verip sonra kendinize engel olamayıp yaptığınız ettiğiniz şey oldu mu ?

en basitinden sevgili konusu mesela. karşı taraf suçlu olduğu halde kalbinize yenilip mesajı sizin atmanız gibi.. örnekleri çoğaltabiliriz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• verdiğin örneği yapmadım ama yüzsüzlük yaptım. ünide hocanın kağıdımı düzgün okumadığını düşünüyodum. odasına gidip okuttum tekrar. puanım 18 den 8 e düştü. bende hay allah dedim. gittim mahkemeye. birden 67 ye kadar yükseldi. hoca hala benden nefret ediyo. ama olsun. ben dedim bu kağıtta 18 puandan çok daha fazlası var sırf sorduğum için boşuna puanımıda düşürmeyin diye. keşke gidip tekrar okutup böyle not dilenir gibi gözüküceğime drek mahkemeye gitseymişim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• oldu. bugün ekmek arası peynirli doritos yemiycem dedim ama arkadaşım yerken yüzsüzlük yapıp onunkinden yedim. ben bir pisliğim.

0|0
    0|0
  • Evet oldu, hatta ben böyle değilim dedim kendime ama arada oluyo ya takmamak lazım :) Herkes öyle oluyodur arada, fakat nadir. HEP değil

0|0
    0|0
  • evet en son kız bana sen*bitimisin dedi ya:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• örneğini 2 gün önce yaptım:(pişmanım affedin

0|0
    0|0
    • sonuç ne oldu

• aman salla intikam almaya bile değmez.

• değmez olurmu 5 sene önce bıraktığmda öyle birşey söylediki unutamadm sevgililer günnde yüzükle ayağıma getrttm ama görüşmedim hala içimde öfke bu bile geçirmedi düşün

Yükleniyor...