Onu unutmak için başkasıyla çıktınız mı?

merak ediyorum..sorum daha çok kızlara..kızlarda ayrılık sonrası acı çeker mi? hiç eski sevgilinizi untmak için başkasıyla çıktınız mı? peki işe yarıyor mu? karşı tarafın bu durudma ne yapmasını beklerdiniz..

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• aynısını ben yaptım 4ay once.. 3yıllık ılıskımı bıtırmıstım bır ay sonra baskasını buldum unuturum belki bi gun bıle olsa mutlu olurum dıye ama daha da kotu oldu hep eskı sevgılım geldı aklıma onunla yasadıklarımla kıyasladım. sonra eskı sevgılım gerı döndü bana bende bıraktım dıgerını cunku kendısını sevdırememıstı onun elındeydı benı bağlamak yapamadı

0|0
    0|0
    • aynı durum bende var eski sevgilin bi kız bakma ben yanlışlıkla kız olarak açtım bunu :) oda4 gün önce aşk fmde kardeşim dediği çocukla ilişki yapmış aşkımlı seviyorumlu konuşuyorlar ben onnla çıkmaya başladıgımda 1 ay sonra böyle şeyler yaşandı bizde sence ne yapmalıyım o ne yapmaya çlışıyor.

• bence kafası karısık sacmalıyo ama aranızdakı bağa baglı bu ne kadar cıktınız ve cok paylaşım var mıydı seni sevıp gercekten benımsedıyse unutması zor ancak oylesıne cıkıyordur o kısıyle

• aramızdaçok şey geçti daha 2 hafta önce o benden ayrıldı diye okulda suratına bakamdım onsuz mutlu oldugumu gösterdim oda arkadşıma demiş onu unutucam suratıma bakmadı takmadı beni artık benim için yok bitti o onu hayatımdan çıkartıcam yazmışdı sonra diyorum ya nasıl olurda 4 gün içinde hemen aşkımlı konuşur felan okulda o çocukla gördüm suratı asık morali bozuk arkdaş diyor onlar sanki arkdaş gbiler hiç sevigli gibi değilelr zanet çocukda kalas gibi :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Birini unutmak istiyorsan Benimle çık..!

Ama sonra beni untmak için başkasını bulamazsın bilesin..

0|1
    0|0
  • Evet komşunun damına çıkmıştım 3<

0|0
    0|0
  • Başkasının hayatını becermek sana onu unutturcaksa kendinede yakıştrıyorsan çivi hesabı devam et o.O

0|1
    0|0
  • çıktığın kişi fabrika mahsulü mü kullanıp atacaksın. kazığa oturtcan böylelerini

0|1
    0|0
  • faydasız bir yöntem... herşey beyinde biter tıpkı sigarayı bırakmak istemek gibi..

0|0
    0|0
  • Yanlıştır efenim sapıtmayınız.

0|0
    0|0
  • işe yarar öyle yap

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi hep söker

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kesinlikle deli gibi üzülüyoruz.Ve muhtemelen zaten başkasıyla görüşmeye çalışıyoruz unutmak için.Ama tabi herhangi bir ayrılıktan sonra görüştüğün kişiye asla aşık olamıyorsun.karşı tarafın yapması gereken bence seviyorsa sahip çıksın.Kıskandığını belli etsin ki,bişeye benzesin:)

0|0
    0|0
    • pekı sahıbte cıkmıssa yınede dınletememıs bı baskasyla 4 ay ıcınde nısana kadar ılerletıp daha sonra tekrar sana donmek ısterse bunun ıcınden nasıı cıkıcaksın burdanda arkadaslra sormus oldum fıkırlerını..

• yaaa seviyorsan o da sana dönmüşsse affedecen,başka ne var yapıcak.önemli olan duygular,çünkü gerçekten çok zor artık birşeyleri hissetmek,aşık olmak.bulduğunda da karşılıklıysa ama önceden şöyle yaptı böyle yaptı,geçecen onları.

• çıkmadım acımı paşa paşa çektim kimseyi kullanmaya hakkım yok onlarda insan sonuçta, o boku ben yedim ben temizlicem.

0|3
    0|0
  • Bir tane eski sevgilim oldu zaten onda da değil kimseye yanaşmak uzun bir süre erkek merkek gözüm görmedi.

Nefret ettim sayesinde.

1|1
    0|0
  • o yolu da denemiştim ama kıskandırırım falan diye değil.. sadece yoluma bakmak istedim..Hiçbir zaman sevgilime yalan da söylemedim, o da bildi hep geçmişimi. çok anlayışlı bi insan olmasına rağmen iyi niyetini daha fazla yaralarımı sarmak için kullanıp onu üzemezdim.Denemeyin siz de.. zaten mutluluğu bulma oranınız düşüktür.içinizde bitirmeden baska bi ilişkiye başlamayın.. Olmuyor, yalnız ve öksüz hissediyorsun işte.

0|0
    0|0
    • ya ben yanlışlıkla kız açtım burda erkegim normalde kız arkdaşım u davranışda bulunuyor ne yapmalıyım sessiz kalmaya devaamı etmeliyim yoksa zamanla o hatasını anlamasınımı beklemeliyim.

• peki benim ne yapmam lazım bu durumda bi yardımcı olurmusun..

• mutsuz olduğuna inanıyorsan git önce bi neyin var falan diye sor, sonra da biz neden böyle olduk de.. içini dök.. ne istiyosan onu söyle.

• Sakin oyle birsey yapim deme sevgilime bunu 2 sene once yaptim hayatimin en buyuk pismanligidir sadece cocukluk olarak adlandiriyorum olgun davran. bana şu an o an benden hic olmadigi kadar cok sogudugunu anlatiyor. ayrica bunun etkisi hala suruyor tekrr diyorum skin

0|1
    0|0
    • Peki başkasıyla ne kadar süre çıktın sonrasında ne oldu geri dönmek istedinmi sevigline neler yaşandı ..

• ya ben erkeğim normal kız olarak açtım urda yanlışlıkla sence ne yapmalıyım bu anlattıklarımı kız arkdaşım yapıyor şuan bi akıl ver.

• Hiçbirşey yapmak için çabalama . çabalamanı bekliyo zaten oda yanılt onu

• hiç doğru değil. otur paşa paşa acını çek. kmseyi umutlandırma.

0|1
    0|0
  • kimse kimseyi baskasıyla unutamaz.Gecmiş unutulmaz ,silinir ve eger beynınde onceki iilişkin tamamen bıttıyse gönlüne baskasını acar yoluna bkarsın.

0|0
    0|0
  • Bir ayrılığını sindirememişken kendimi zorlamam..

Biraz zaman ve yalnızlık gerekli ardından zaten mutlaka birine aşık olurum.

0|0
    0|0
  • ayrıldktan hemn sonra baskasnı hayatna alırsan daha cok uzulr diğerni hatrlarsn bi sure arkadslarnla zamn gecr oyalnck bseler bul snra haytna kendlğnden baskası grecek ve dgerni unutms olcksndr ben öyle yaptm smdi baskasyla beraberm ve mutluym:)

0|0
    0|0
  • işe yaramaz..yine sevdiğini istersin...unutana kadar kimseyle çıkmamak en doğrusu.

0|1
    0|0
  • asla çıkmadım ve çıkmam da. kendime karşı saygısızlık addederim herşeyden önce. acımı çekerim hatalarımı görürüm nefretimi ederim yasımı tutarım. birini unutmak için çivi çiviyi söker mantığına son derece karşıyım. birini unutmak için bir başkasını kullanmak samimi ve dürüstçe değil. karaktersizlikle eşdeğer!

0|0
    0|0
Yükleniyor...