Göbeğim var nasıl eritebilirim?

Benim bildiğiniz baya göbeğim var

http://i.hizliresim.com/vnnndD.jpg Bunun daha büyüğünü düşünün
şimdi mevsim kış olduğu için nasıl vericem bilmiyorum ayrıca elma biçiminde bir vücut şeklim var bacaklarım güzel ama göbeğim aşırı büyük bunun için ne yapabilirim? Sadece her gün 200 mekik çekerek halledebilir miyim

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüş, az yemek, eğer dayanamıyosan meyveye yüklen ama meyvenin verdiği enerjiyi koltuktan popo büyüterek kullanma at enerjiyi terle ayol sıkılaş imkan varsa pilates yoksa internetten vidyolarla da oluyo bu iş zumba oryantel falan üşengeçlik olmazsa gayet kolay herşey tatlım

0|0
    0|0
    • Bir de kış mevsimi olmasa çok güzel olucak

• Ama bahanelere saklanma ya 😄 Soğuk iyidir yağmurlu havada yürüyüş kafayı dinleme yağmur kokusu hafif üşüyosun ama hemde terliyosun enerji hissediosun bacaklarda kulağında kulaklık 😄 ya da bir arkadaş bul kendine onla koş yürü ya da kapat odanı zumba yap ter at

Erkekler Ne Diyor 9

• Eyvah benden büyükmüş. Ama erkeklerde sorun olmuyor bizi böyle kabul eden dünyanın her yerinden kız var. Ama kızları göbekli olarak kabul eden erkek görmedim.

0|0
    0|0
    • Benim göbekten büyükmüş. Derlerin aģırlığından spor yapamadım. Tekvandoya başlıyorum bu hafta içinde inşallah. Erimesini bekliyorum.

• deneme bile o gobege armut derler armut gobegi 27ye varmadan kuyruk sokumundaki inc omirilige baski yapar
    gobek ve kirilir 2ay sancı cekersin

Diuet yap diyet

0|0
    0|0
    • Hem diyet hem mekik çeksem olur mı

• diyete basla bir kac hafta yap diuete basladigin ilk hafttanin 4. gunu mekik crk her gun 20 artir 10 dan basla

• Trolllll

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • özele gel

0|0
    0|0
  • Bu gobekle 200 mekık cekmen zor canım

0|0
    0|0
  • yedin mantıları börekleri demi :D mekik çek canısı :)

0|0
    0|1
  • Ekşi elma ve bol bol sebze tuketirsen göbeğini eritirsin

0|0
    0|0
  • Diyetle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Az şeker ye

0|0
    0|0