Kızılay'da iyi bir spor merkezi önerebilir misiniz?

Merhabalar.. Kızılayda fiyatı uygun, temiz, eğitmenleri işinde iyi ve yardımcı olan bir yer önerebilecek birileri var mı? Ben şuraya gittim memnunum dediğiniz yerler varsa oraları da araştıracağım.
İstediğim çok basit bir şey sadece bunu yap deyip çekip gitmeyen bunu bu şekilde yaparsan daha doğru olur diyen eğitmenlerin olduğu, spor yaptığımın farkına vararak spor yapabileceğim bir yer arıyorum.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaradaysaniz beraber hafta sonları kosuya çıkabiliriz yanlış anlamayin.

0|0
    0|0
    • yok yanlış anlamıyorum da yeni başlayacağım için koşudan daha farklı şeyler arıyorum aslında ama saolun.. nerelerde koşuyosunuz

En İyi Kız Görüşü

• Dior gym var sadece bayanlara özel oraya 3 ay gittim samimi ortam ama ilgiden memnun kalmadim hocan aylik olarak kontrol etmiyor programini anca senin gidip soylemen lazim bir de 2 yer buldum babacan spor merkezi digeri de ona cok yakin bir yer de ama adini hatirlayamadim subatta o 2 yere bakip baslayacagm bende

0|0
    0|0
    • peki canim bu dior da hocana soyledikten sonra kontrol oluyor mu yoksa sallamiyolar mi

• ölcelim derken acaba belini vucudunu olcmekten mi bahsetti yoksa tartida olcim mu bence de hstanede olcturmen daha mantikli olur vermek istedigin kilo cok mu kac kilosun ve hedefin kac

• yok canim yag oranindan bahsetti bne yok dedim bugun tekrar sordu hatta bnde soyledim ona para veremem diye dedim disarda olcturup getiriim size dedim olur dedi artik bir hastanede olcturucem

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızılay'da hiç yok ki.

0|0
    0|0
    • ben de neden bulamıyorum diyorum..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...