Steve Mandanda BEŞİKTAŞ'A faydalı olur mu?

Olympique Marsilya'nın 30 yaşındaki deneyimli filebekçi Yönetimimizin radarına girmiş hem fiyat hemde tecrübe bakımından kalede güven vericek bir cinsten kaleci

Görüşmeler devam ediyor Marsilya 1.5 Milyon euro istiyormuş yönetim sezon sonu sözleşmesi biteceği için bu fiyatı daha da aşağı çekmeye çalışıyor

Sizce BEŞİKTAŞ'A ne katar?

Steve Mandanda BEŞİKTAŞ'A faydalı olur mu ?

• Fayda sağlar
    67% (2)56% (5)58% (7)Oy Ver
  • Diğer kaleci adaylarına bakılmalı
    33% (1)44% (4)42% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Diğer kaleci adaylarına bakılmalı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dün akşam Marsilya-Caen maçında 3 penaltı çıkartarak şov yaptı
    Kime elimizi atsak badem gözlü, sırma saçlı oluyor üç kuruşa ayarladığımız kaleci kıymete bindi bir gecede.

Boyko da Mandanda da fayda sağlar

0|1
    0|0
    • Tecrübe açasından hedef futbolcu olarak mandanda ya daha sıcak bakıyorum bakalım önümüzdeki günlerde netlik kazanacak

• Hangisi hayırlı olacaksa o gelir inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 2011 senesinden sonra mandanda bitti kelimesini çok rahat kullanırım

0|1
    0|1
    • Neye dayanarak?

• Hacı ben FB liyim fransa ligini hep takip etmişimdir niang geldiğinde çok sevinmişimdir Fransada psg daha ilk 7 e zarzor girerken liderliğe marsilya lyon bordeux gibi takımlar oynuyordu 1 kere lile bala şampiyon oldu mandanda sağ solu belli olmayan 2 maç iyi 3 maç kötü oynıyabilen kaleci tolgadan daha aşağalarda dediğim gibi 2011 e kadar cidden iyiydi ama sonra 2 maç iyi 3 maç kötü sistemine döndü eski refleks yok mandandayı alcağınıza güvenci kaleyi sokun

• Twitter'da biri var. Israrla Ospina'nın geleceğini söylüyor. Kendinden çok emin.
    Mandanda'ya gelirsek. Tolga'dan iyi olduğu aşikar. En azından penaltı kurtarabiliyor oluşu bile artı. Tolga'nın penaltı kurtarmayı bırak, doğru köşeyi bildiğine dahi şahit olmadım. Ama kafamı kurcalayan bir şey var. Mandanda iyi bir oyuncu ise Marsilya onu neden devre arası satsın? Mali durumları kötü değil. Ayrıca Mandanda as kalecileri. Çok bir para da kazanmayacaklar transferinden. Herhalde bizim Tolga'dan memnun olmadığımız gibi Marsilya taraftarı da Mandanda'dan memnun değil. Memnun olsa Mandanda kulübü bırakmaz. Bir ihtimal de Mandanda daha çok para için gelmek istiyor buraya. Bu da emeklilik gibi düşünürsek Beşiktaş'a pek bir faydası olmaz zannımca. Hem yaşı da az değil. 30 yaşında. Kalecilerin futbolu bırakma yaşı 40'a dayansa da bu her kaleci için geçerli değil. Hem 30'dan sonra performans düşüklüğü aşikar oluyor. Tolga da ilk geldiği sene iyiydi. Son iki yıldır kötü. Ospina veya Boyko daha iyi olabilir. Ospina da bu sene iyi maçlar çıkarmadı. Boyko için de kötü diyenler var. Kararsızım.

0|1
    0|0
    • Tecrübe aşısından Mandanda ya sıcak bakıyorum Marsilyanın onu bırakma konusu ise tartışılır ospina için istenilen bedel 9 Milyon euro yönetim bu yükün altına gireceğini pek zannetmiyorum Boykoya gelince geçen sezon iyi maçlar çıkardığı aşikar ama kapalı kutu gibi duruyor gözümde

• Yönetim kimi getirirse razı olacağız artık. Zaten Gomez ile birlikte yönetim transferde rüştünü ispat etti. Onlara güveniyorum. Ben Ospina'yı bekliyorum. Twitter'da Raskolnikov adlı şahıs Ospina'nın geleceği tarihi bile veriyor. 13 Ocak'ta İstanbul'a gelecekmiş. 14 Ocakta KAP'a bildirilecekmiş. 15 Ocakta sağlık kontrolünden geçecekmiş. Bu kadar emin konuşuyor. Beni kendisine inandırdı açıkçası.

• FEDA yılında kapımızdan dönmüştü ospina bakalım ilerde ne olup ne biter göreceğiz

Yükleniyor...