"omuzlarım senin ister başını koyarsın, ister bacaklarını" sözü hakkında düşünceniz?

Çok hoşuma gitti. Cinsel yönden sizi çeken bir kıza, kız cinsellik yönünden pas vermedi diye, daha sonra aşkla baktığınız oldu mu?

Güncellemeler:
Geyik yapmayın yahu soruma cevap verin. Gayet masumca bişi sordum şurada :(
Bunu kimse bana demedi. Twitter da gördüm. Genel olarak erkeklerin bakış açısı bu değil mi? ve cinsel yönden yaklaştığınız kız, eğer cinsellikle alakası olmadığını anlarsanız, daha sonra aşkla bakabilir misiniz diye merak ettim...

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• bence ikiside gerekli. yanlız sex için aşık olunmaz aşk için sevişilir düşüncesindeyim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• eğerki bunu san abiri söylerse arkana bakmadan kaç derim :D

0|0
    0|1
    • Kimse bunu söylemedi bana. Ama doğru bir söz gibi geliyor. Ki sorumda bu değil zaten.

• resımdekı sensen eger neden yuzunu kapattınkı? bu bacak meselesıne gelınce bır erkek bır kıza cınsel yonden bakıyorsa zaten aşla asla bakmaz ılk once aşkla bakmalıcı cınsellık aşktan sonra gelır bunu o yuzu kapalı kafana sok bence.

0|0
    0|0
  • masum şirine :)

0|0
    0|1
  • Harikaymış söz,sevdim pekbişirin :D

0|0
    0|1
  • allahını sevıyosan sus genel olarak erkeklerın bakış açısı cinsellık mı amk ne dedıgını bıl once asabımızı bozma

0|0
    0|0
    • Tamam bağırma :D

• Sırf omzunu gösterdi die hayran kaldığım bir insanda var benim ama dirzo benden hoşlanmadı :D kültürel yapımız br değildi olmalı. Yani öyle düşünme bu elektrik işi. Cinsellik değil.

• bende omuzda var kasta var tipte var merak etme devır degıstı çok nadır duzgun kızlar var adam gıbı seven

• adam gündüz başını koy akşam bacaklarını koy demiş :)

bacaklarını koyarsa kolay lokma der

başını koyarsa aşk der

ama yinede memnun olmaz

0|0
    0|1
  • yazdım bu sözü kenara

0|0
    0|1
  • Cİnsellik ve aşk beraberdir benim bildiğim. Tamamen cinsellik olarak baktığım kızlar Aksarayda.

0|0
    0|1
    • Aksaray'da derken? bunun bi esprisimi var?

• Aksarayın espirisi belli. Zor durumdaki erkeklerin hızla o işi yapma mekanlarının olduğu yer.

• hııı anladım onu ben :)

• besle kargayı oysun gözünü bak yetime ... dötünü :) fazlası herşeyin zarar .. koskoca cihana sultanlık etmiş padişahların bile cariyerinle arasında sınır var saygı şart..

0|0
    0|1
  • güzel bi' söz hem romantik hemde amacı belli eden..

0|0
    0|0
  • bir omzuma bacağını ..diğerine başını koysa..

kabul ediyorum aynı anda zor olur biraz

:)

1|0
    0|1
  • Söz iyiymiş tuttum :)

0|0
    0|1
  • bu iyiymiş aldım bunu :D

0|0
    0|0
  • ister sev beni ister seviş diyor işte

0|0
    0|0
    • Bana demiyor. Genel bir söz. ben hepiniz için geçerli mi diye size soruyorum.

• geçerli değil tabi

• okadar masum düşünme :D

0|0
    0|1
    • Aq yani o zaman herkes omuz bacakta istiyor... O zaman bu masum aşkı yaşayan , omzunda baş taşayanlar kimler?

• Genel olarak herkesin öncelikli niyetinin bacak olduğunu düşünüyorum. Ama bacağını istediği bir kıza, kızın bacaklarını koymaya niyetinin olmadığını anladığında, omzu da hoşuna gider mi bakış açısı değişir mi diye merak ediyorum.

• bu kadar derin düşünme. erkek sürekli sperm ürettiğinden hep abazadır. eğer gerçekten türk kültürüyle yetişmişse evlenmeden hiçbir kıza dokunmaz. ama kafası karışıksa, abazalık en büyük problemi haline gelmişse verene yaparım mantığıyla hareket edebilir. yani kafası karışık(niye evlenmeden yapmıyoruz u henuz kavramamış) erkekler için senin dediğin geçerli. çünkü bir yandan yapmaya fırsat kolluyor, bir yandan da toplum baskısından dolayı o işleri yapmayan bir kızla evlenmeyi düşünüyor.

• Ne zaman bı kızı gelınlıkle hayal ettiysek terkedildik.

0|0
    0|1
  • İlginçmiş, bacaklarını koyarsan şey olur ama :D

0|0
    0|1
  • yok olmadı erkekler zaten asık olmaz ki sadece cinsellikonların için önemli olan

0|0
    0|1
  • hosuna giden lafa bak tobe tobe :)

0|0
    0|1
    • Tabi ki, Zaten her zaman bir erkekte ilk dikkatimi çeken yer omuzlardır :) eee şayet o kişiyle ilgilenirsem; o bölgeyi kullancam sonuçta ;)

• başımı koymak için yani :D

• yuhh :) yasin kac kizim senin ?

• Cinsel yönden bi kız benim ilgimi çekmez ben çok masumum :(

0|0
    1|1
    • :) sen tuhafsın o zaman. Adem baba bile yedi yasak elmayı.

• :))) doru diyorsun bende de bi tuhaflık var :)

ama bak o yedi ne hale geldik demekki yememek lazım bazı şeyleri :)

Saygılar :)

• cinsellik olur başka türlü de baksam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir erkek bana bunu dediği an yüzüne tükürürüm.

"Gerizekalı bacakları koymak gibi bir ihtimal mi varda bunu belirtiyorsun mal" derim.

İlişiğimi alakamı keserim.

Değil bunu bunun daha hfiflerini söyletyen gereksiz gereksiz boş muhabbet eden herkesi sildim, çıkardım.

Hiç de pişman olmadım.

Bir erkek böyle bir kelime edemez bir bayana.

2|1
    0|3
    • sakıııııııııııııın :D kimse bana bunu demedi. Twitterda gördüm. Ama erkeklerin genel bakış açısı bu gibi geldi.

• ağırl ol şapşirik:)

+1

• +1 dengeliyelim olmadı :)

• bak baakkk hımm bunda bişey yok yaa masumhane bir şey :)

0|0
    0|1
  • Nuri Alço'nun gazozuna ilaç attığı Ahu Tuğba'ya göre de gazoz içmek masumcaydı:)

1|0
    0|1
    • Masumluğun kullanılması, ortada bir masumluk olmadığını göstermiyor ama.

• genişomuzlu olucaksın bu devride

:)

• herhalde canım :))

• tövbe yarabbim bacaklar omuzda napıyor.d

0|0
    0|0
  • kimsenin omzuna başımı koymam..o kadar karakdersizmiyim ya...onu diyen erkeğe bir tekme...

0|0
    0|0
  • senin omuzdan bir cacık olmaz o zaman de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...