Dün fenerbahçe beşiktaş maçında fenerbahçe beşiktaş'ı ezmesine ragmen?

dün fenerbahçe beşiktaş maçında fenerbahçe beşiktaş'ı ezmesine ragmen? zekeriya alp'in hakemleri yüzünden beşiktaşa yenildik! golümüz verilmedi bjk golü öncesi el yokken hakem faul verdi,sow ersan geçip kaleciyle karşı karşıya kalıcakken hakemin faul vermesi resmen dograndı dün fenerbahçe şuraya gelicem ben hala federasyona fenerasyon diyebilecekmisiniz? yada tam tersi kararlar olsaydı ne derdinz?

Güncellemeler:
Dün fenerbahçe lehine o hatalar yapılsaydı gsliler ve bjkliler fenerbahçe ülkeyi satın aldı derlerdi.

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan söyleyeyim sadece oyun olarak ezmekle maç kazanılmıyor. Ben fanatik GALATASARAYLIYIM ve geçen seneki 2-1 fenerbahçeye yenildiğimiz maçı unutamıyorum. Yanında şans da olması lazım. Ezici bir futbol oynayıp yenilince üzülmüyor insan. Yeter ki ruhla mücadele edilsin. Bu sene hakemler gerçekten çok kötü. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş bütün bu takımlara hakemler çok hata yapıyor. Mesela Beşiktaş'ın yenildiği ir maçta top çizgiyi geçmesine rağmen hakem beşiktaşın golünü saymadı, Dün fenerbahçeye yapılan malum. Geçen hafta Galatasaray'a yapılan malum. Yani bu sene her takıam karşı böle hatalar yapılıyor. Sebebi ise puan farkını fazla açılması ve 1.lik 2.lik yarışının son haftalara kadar sürmesi. Böylece Lig TV daha fazla para kazanmış olacak .

0|2
    0|0
    • kardeş ben ona bişi demiyom ama fener lehine o hatalar yapılsaydı neler denilirdi biliyomusun ?

• biliyorum ve en başta da ben derdim onları. Hatta maçtan önce maçı kim kazanır dediklerinde fener rahat kazanır hakem kazandırıır en azından diyordum. Bunu sebebi ligdeki çoğu takımın fenerbahçe'ye karşı bir antipati duyması. ASlında sorun fenerbahçede değil. Başkanınızda. İşte bu yüzden bunlar söyleniyor. Emin ol o başkanınız olmasa fenere bu kadar antipati duyulmaz. Aziz Yıldırım fenerin başına gelmeden önce böylemiydi ? Aziz Yıldırım basın karşısında konuşmayı bilmediği için yanlış kelimeler

• söylüyor. Bu da halkın tepkisini çekiyor . sonunda da böle şeyler oluşuyor.

Kızlar Ne Diyor 10

• yanlış kararlar verildi haklısın ama bence bu fenere kasıtlı değildi,sadece şanssızlık fenerden yanaydı.hem bizim bugüne kadar yanlış kararlar yüzünden ne kadar canımızın yandığını biliyorsunuz o yüzden zekeriya alp le bir alaksı yok.ayrıca fener de çok güzel oynadı ve güzel bir derbiydi.berabere bitseydi de yine güzel derdim.ilk önce centilmence geçti..

0|0
    0|0
  • HAkemin hatasını beşiktaşa yükleyemezsiniz ayrıca hep bize mi olacak bir kere de sizeeee ;)

0|1
    0|0
  • Günün Savunması..

0|2
    0|0
    • Ben tarafsız olarak izledim maçı.. Yorumum budur..Geçmiş olsun..

• gsli gözlüklerinle izlemişsin tarafsız değil

• Gs bu olaya alışkın Fbde alışsın. Gs oynar Fb alır gibi birşey.

0|1
    1|0
  • O degil de gitti 100 euro.

0|0
    0|0
  • sen sonuca bak kim ezilmiş

0|0
    0|0
  • İzlemediğim için çok şey diyemem ama BJK'nin FB'yi yenmesi beklenilen bir sonuç

0|0
    0|0
  • boş ver panpa

0|0
    0|0
  • huhuuu BJK ;)

1|1
    0|0
  • BJK yenerr her zamannnnnnn <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yapmaz gözünü seveyim.Emre çift sarıyla atılmadı bile.Yanlılık yoktu sadece tecrübesiz bir hakem vardı.Adam avantaja bırakmaya korkup kaç atağı kesi

0|0
    0|0
    • hangi futbolcu ilk faulunde sarı görmüşte emre görsün? ilk faulunde uyarı aldı ikincisinde sarıyı yedi! webo'nun sayılmayan golü bjk golü öncesi elle alakası olmayan pozisyon saylmasaydı durum oraya bile gelmezdi! sow ersana dokunmuyor bile hakem çat düdüğü çalıyor orada faul vermese sow kaleciyi bile içeri sokardı

• teşekkürler.33. hafta ezin onları

• ofsaytler yanlıştı ve sow un hareketi de kesinlikle faul değildi... ama beşiktaşın yendigine çok sevindim ne yalan sölim...

1|0
    0|0
    • tam tersi olsaydı fener hakkında ne denilirdi sence?

• tam tersi fenerbahçe ligi ayarlamış federasyonu mhk'yi satın almış derdi herkes.

• bana bir şey soruyorsun sana adam gibi cevap veriyorum. sen kendi kendine benim adıma konusuyorsun sonra... dinlemeyeceksen sorma!

Galatasaraylıyım, fanatik de diyebilirsin ama bu şike mevzuları çıktıgından beri lig tv aboneliğimi bile kapattım. izlemiyorum doğru dürüst... şampiyon olduğumuza da sevinmedim, çünkü çok başka oyunlar dönüyor ligde, olayı sadece fener ya da Galatasaray olarak kısıtlamak yanlış... komple dönen oyunlar var ve mide bulandırıcı...

• abi asıl ezme cumartesi oldu eskişehir gs ezdi ama gol atamadı şansına hallaç pamuğu gibi attı bir tane poziyonu yoktu gs nin direkler korudu valla .D

0|1
    0|0
  • Biz daha düne kadar hakem hatalarını söylerken millet ık mık ediyordu. Nasrettin hoca ağaçtan düşmüş bütün millet toplanmış hocam neyin var noldu falan diye hoca da demiş ki bana ağaçtan düşen birini getirin halimden anlamazsınız diye senin soru da o misal yani.

0|1
    0|0
  • size 90'da penaltı verdiğinde sesiniz çıkmıyordu

0|1
    0|0
    • caner'in lan dememesine ragmen oyundan atılmasına üstelik 2 maç ceza almasına da siz bişi demiyodunuz ayrıca sorum bu değil sorum yukarıda belli.

• caner'in dediğinin bir önemi yok orda ana avrat küfür ediyor sonra lan bile demedim diyor napalım yiyelim mi şimdi biz bunu meireles tükürür 12 maçtan 4'e iner ceza bunlar olunca sıkıntı yok ama hakem sizin aleyhinizde hata yapsa hemen kuduruyorsunuz hakem bu hata yapar ayrıca sizinde dediğiniz gibi belkide "SEYİRCİ BASKISI" bu hatayı yaptırmıştır

• sen hiçbirşey bilmiyosun orada veysel itiraf etti ben lan dedim caner'inde küfür ettiğini filan görmedim dedi hadi onu geçtim aydunus sırtı dönükken 20 metreden caner'in dediklerini duyuyor öylemi hemde es es deplasmanında? bjknin rakipleri her maç 10 kişi kalıyor,adım gibi eminim dünki olaylar fener lehine olsaydı fener türkiyeyi satın almıştı derdiniz eminim buna

• bosver kanka yaptiginiz sikelere sayarsiniz :))

1|1
    0|0
  • sonuna kadar katılmakla birlikte şunu göz ardı etmemelisin.

Özellikle ilk yarıdaki oyunla ve maçın genelinde bu kadar üstün olmamıza rağmen maçı koparamadıysak bizde de bir sorun var demektir.

0|0
    0|0
    • hakemler işte kardeş sow karşı karşıya pozisyonda hakem faul vermse kaleciyi içeri sokardı,webonun sayılmayan golü, bjk golü öncesi elle alakası olmayan faul.

• İçin rahat olsun ya. Siz bizi 6-0 yenmiştiniz. =/

• Aynı pozisyonlar beşiktaşa olsaydı " fenerbahçe şike yapyı" olacaktı çok iyi biliyorum..

0|0
    0|2
  • Ezmek öyle olmaz. bkz ; Eskişehirspor-gese maçı.

0|0
    1|1
  • Kardeşim iyi güzel hataları dizmişsinde niye Emre'nin Fernandes'e yaptığı 2 faulunde kartlık olduğundan yada Egemen'in Niang'a 2 kere aynı hareketi yapıp yine 2 pozisyonda kart gerekirken sadece 1 tanesinin verilmesine ne diyorsun ? Bu şartlarda Fenerbahçe'de maçı 9 kişi bitirecekti. Hep kendi açınızdan yazın pozisyonları. Hakem kararlarında genelde Beşiktaş mağdur olmuştur 1 kerede siz olun.

0|1
    0|0

• Fenerbahçelilerin fix cevapları;

"Ama biz sizi 6-0 yenmiştik"

"Liverpool sizi 8-0 yendi"

0|1
    0|1
Yükleniyor...