Ufak yada Büyük Hiç Dolandırıldınızmı arkadaşlar?

Haberlerde okuyoruz yada izliyoruz, şeytanın bile aklına gelemeyecek yöntemleri...

Sizin yada yakınınızın başından geçen böyle olaylar varmı? Paylaşımda bulunun diğerleri yanmasın :)

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim her fırsatta ufak çapta dolandırır beni :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lisede okul kantininde dışarda satış fiyatı 1 lira olan şeylere 3-4 lira verdiğim için kendimi dolandırılmış hissediyorum :D Bunun dışında bişey olmadı..

0|2
    0|0
  • Arabası çalınan ama ruhsatı hala kendi üstüne olduğu icin, araba baskasının elinde ceza ya da zarar görse borç (vergi borcu da dahil) ödeyen akrabam var.

0|1
    0|0
  • ewet işyerınde ıkı kişi tarafından dolandırıldım 100 lıra verıp bı sekılde gerı aldı para ustunu ıstedı dığer arkadası bırseyler sorarak kafamı karıstırdı bı sekılde katakullıye geldım.. ustelık aldıgı seyıde hedıye paketı yaptırdı serefsız

0|1
    0|0
  • Kafede telefonumu masanın üstüne koydum, birisi alıp hızla kaçtı gitti. Ardından hiçbir şey yapamadım, şaşırdım. Masanın üzerine telefon koymayın diye özet çıkarılabilir.

0|2
    0|0
  • dolandırıldım annem 10 gün önce 2 günlüğüne 3000 aldı benden hala vermiyorr.anne duy paramı ver çanta alacağım:D

0|1
    0|0
    • bi çırpıda 3000 bin verdigine göre pekde onemli bi mevla degildir senın için :D

• :D:D:Donu fazlasıyla aldı hatun kumarbaz gibi para harcıyor ne ayak anlamadım ne yapıyrsn diyrm çıtı çıkmıyor.ne iş çeviriyor bu ya gizli çocugu falanmı var ki dur soruyum ben bunu:D

• Veeee Seni yılın hayırlı evladı seçiyorummmm :D

• Bir tek taksiler bazen dolandırıyor ama cazgırlık yapıyorum pişman oluyorlar.

0|1
    0|0
  • Evet dolandirildim hemde coook guzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Her ay mütemadiyen dolandırılıyorum, her gün yaptığım her yasal alışverişte kazıklanıyorum. Sahip olduğum kazandığım, kazanırken daha vergisini ödediğim para ile bişey alırken yine ödediğim her vergide dolandırılıyorum.

0|1
    0|0
  • Bankalar dolandırıyor beni. Hem de yasal iyi mi?

0|1
    0|0
  • Bankalar tarafından her ay dolandırılıyorum :D

0|1
    0|0
  • Sürekli, çünkü sağ olsun devlet o görevi layığıyla yapıyor.

0|1
    0|0
  • evet dolandırıldım ama fazla değildi şükür

0|1
    0|0
  • küçük bir mevla dolandırılmıştım ama anasından bol bol çıkardım acısını :D :D

0|1
    0|0
  • Bu hükümet geldiğinden beri dolandırılmayan yoktur heralde ülkede

0|2
    0|0
  • Düzenli olarak abim tarafından:))

0|1
    0|0
  • her yakıt,sigara,içki alışverişinde çaktırmadan düdüklüyolar :D

0|1
    0|0
  • Mutlaka herkes hayatinda birkere olsun dolandirilmistir ben bir kac defa nedeni insanlara guvenmek

0|1
    0|0
  • Hic dolandirilmadim:))))

0|1
    0|0
  • bir kere elimle yeni aldığım telefonumu verdim. adam birini arayacağım deyip aldı gitti . ondan sonra karar aldım bi daha böyle mallık yapmıycam diye 50 kurus için bıcak yiyordum nerdeyse.. birde eski ev sahibim var tabi adam önce eşylarmı satın aldı sonra gel al eşyalarını dedi yarısını verdi yarısına el koydu dava açtım dava düştü adam kazandı. gelecekte ondanda intikamım acı olacak. şimdi başka şehirlerdeyiz susuyorum. sürüm sürüm süründürcem pezevengi.

0|1
    0|0
    • :)) sağlam planlarım var diyorsun yani :)

• kimsenin hakkı kimsede kalmaz ortak. :)

• 2002 yılında 120 milyar cıvarında dolandırıldım

0|1
    0|0
  • adamın teki beni 10tl dolandırdı.

cebimde 20tl kaldı iddaa bayine gittim kupon yaptım 20tl lik

100tl tuttu :D

adamı bulamadım ama yakalasaydım varya :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...