Benim gibi yemek yemek için sabahı bekleyen var mı?

Arkadaşım eşinden boşanıyor ev boşaltmak için komşu şehre geldim onun için ;( benim beklentilerim çok yüksek sanırım ya bildiğiniz bugün hiçbirşey yemedim ve arkadaşların yemekli sorularını görünce dahada açıktım. Bugün tek yediğim şey bir adet çikolataydı ;( ben bu durumda yanıma gelen arkadaşıma karşı bu kadar duyarsız olamazdım. Şimdi onun bir arkadaşının evindeyiz ve sabah olsun gidip karnımı doyurayım diye bekliyorum acayip bir durumdayım :( var mı benim gibi sabahı bekleyen?

Güncellemeler:
Ezan okunuyor normalde korkardim sabah ezanindan neden bilmiyorum ama urkerdim. Uzun zaaman sonra ilk kez bu sesi duydugum icin cok mutluyum. Herkese hayirli sabahlar..

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Dağ başındamısınız ya. Çık dişarı bulusun bir büfe filan, olmadı benzin istasyonlarının Marketlerinden al bişiler.

0|0
    0|0
    • Dag basi gibiydi valla o saatte cikabilecegim bir yer degildi evde illaki varsada biseyler ben baskasinin evinde oldugumdan mutfaga bile gidemedim ki

• Doyurdum kahvemide ictim ustune cikolatamida yedim :) cay icicem ama eve gidince kendim demleyip icmek istiyorum her cayi begenmiyorum :D tesekkur ederim bu arada

• acıktığım zaman kralını tanımam.. her türlü karnımı doyururum.

1|0
    0|0
    • Off ya bn o kdar gclu karakterde deglmsm demekki br karnmi doyurmaktan ble aczm ;(

• alkolde almışsın. kan şekerin düşerse bayılır kalırsın bi yerde. utanma ya, onlar utansın aç mısın diye sorulmaz mı?

• Sorulmuyomus iste bunuda gordum ilk kez ;(

• Su icme bahanesiyle kalk ekmek peynir ne bulursan kap yada evde yemeye bir sey yok caktirmiyorlar .. o nasil işmiş öyle

0|0
    0|0
  • Muhtemelen yoktur ki gece gece yemek yemekte sağlığa oldukça zararlı akşama kadar aç kalsam akşam olunca otomatikman açlığım gidiyor psikolojik sanırım kullanıyorsan sigara iç iştahını kapatacaktır

0|0
    0|0
  • Şimdi şööyle bi mantı olacak..Üzerinde biber sosunu ve tereyağını dökeceksin...mmmmmm misss

0|0
    0|0
    • Etme bulma dünyası işte bak az önce soranla Ben uğraşıyordum şimdi yandım :D

• Demek soranın yardıma ihtiyacı varmış ahaha yettim soran bunun hakkından ben gelirim :D

• Kocasına da böyle yapıyorduysa anlarım :)

0|0
    0|0
  • taam yanına gelen birine bunuda yapmaz insan ama

yanında kaldıgı insanıda böle gambazlamaz düşünememiş olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç sorma yaa biraz önce biri pasta yazmış hay nerden girdim gece gece buraya canım çekti deliriyorum yawww. :)

0|0
    0|0
    • Pasta muzlu cikolatali ay yarin hersey cok guzel olacak. Tekrardan hersey icin sukredicem Allah'a

• yokmu orda bir lokma ekmek verecek nasıl bir mezebe çattın..

0|0
    0|0
    • Ay yok iste bende anlamadim gunes dogsa kacicam gidicemm

• sorumsuz arkadaş şişman biri olsaydım arkadaşlıktan silerdim:d

• Ya sisman degilim bende silmem arkadasliktan ama ayip oldu bana yani :D

• Sabah olmuş 9 saat geçmiş üzerinden. Yemeğini yedinmi ? :)

0|0
    0|1
  • ne biçim arkadaş

0|0
    0|0
  • az önce 1 saat olucak işte 2 tabak bulgur pilavı yedim :)

0|0
    0|0
    • Afiyet olsun banada afiyet olsun gerci bende yedim biseyler ogle yemegi vaktim geldi :D

• Açlığa dayanamam aparatif atiştiririm mutlaka...

0|0
    0|0
  • yok valla bekliyemedim yaş pasta yeyip kola içtim gece gece

0|0
    0|0
  • iştahsızım :((

0|0
    0|0
  • Sen 2006'da Çağatay'dan ayrıldığında, biz ziyafet vermiştik be güzellik.

1|1
    1|0
    • Hahahhaha :D niyekiii o kadar mi sevindiniz ayriligimiza :D

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya tam elimde cikolata soruyu okuyordum ki yedigim bogazima dizildi. Gerckten cok uzuldum ya oyle bir durum yasamadim hic ama tahmin edebiliyorum :( bi an once sabah olsun da karnini doyur insallah.

0|0
    0|0
    • çikolatayı böyle yazarsan daada düzülsün ve büzülsün

• Saka gibi ya :D sen de birak intetneti de uyu hadi bi an once sabah olsun :)

• Uyuyamiyorum ki ara ara telefonu birakiyorum elimden :)

• Git al dolaptan birşeyler ye :) yavaş yavaş parmak ucunda yuru ac dolabı veeee karnını doyur :))

0|0
    0|0
    • Utaniyorum ;( ozellikle kaldigim katta wc we su istersem mutfak nerde var mi diye sordum basucuma su koydular su iciyorum ;(

• Evet ölüyorum açlıktan

0|1
    0|0
  • yemek için milletten izinmi alıcan. ben acıktım hadi gelin dışarıda bir şeyler yiyelim dersin.

heee gelmiyorlar mı

gidip paşa paşa yersin.

düşüncesiz insan. anlamadığım şey

onlar acıkmıyor mu ?

0|0
    0|0
  • acıktığım zaman gözüm bir şey görmez ben şuan antep sarma yiyorum bu arada bol antap fıstıklı

0|0
    0|0
    • Sabah pizza cikolata ardindan madodan bende alabilirim bak cnnm cekti sayende :D

• yok hatta hiç yemek yiyesim yok bütün gün.iştahım kesildi

0|0
    0|0
  • içim parçapırçık oldu ..öyle akrabalarım var evlerine gidince açlıktan bi taraflarım sallanıyor..bişeler aşır gizli ye..hayırsız arkadaş

0|0
    0|0
  • Canım çekerse sabahı beklemem

0|0
    0|0
    • Su ann mecbur olmasam bende beklemezdim. Dun burun kivirdigim o pilavi simdi yemek icin neler vermezdim inanamazsin :D

• Sabret az kaldı :D

• ya bu kıza içim parçalandı gülüm ya... ben olsam mutfağı talan ederdim :D

• kıyamam :DDD kargoyla göndereyim ? asgfdas

0|0
    0|0
  • aynen cok acım ama sabahı beklıorm ne alak bilemedim şiimdi yesem nolr zaten obez zaten obez

0|0
    0|0
  • dolapta bişey yokmuydu

0|0
    0|0
  • oy kıyamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...