Bilime karşı neden bu küstahlık?

Hayatlarının her alanında bilimden yararlanan insanlar neden bilimin ve bilim adamlarının aciz olduğunu düşünüyor? Bilim insanlarının bulduğu aspirini tüketirken, bilim hayatlarının içine bu kadar işlemişken hatta ve hatta bilim insanlarını kötülemek için onların bulduğu bilgisayarı ve interneti kullanması ne kadar da komik. Sen evrime karşı youtube da sayfalarca küfür yaz sonra da babalık testi için hastanelere git.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bunları bilimsel çalışmalar değil de doğaüstü bir güç bulmuş ve "nimet" olarak sunmuş... Öyle bir "nimet" ki varoluşun başlangıcından 190 bin yıl sonra veriliyor... Bilim adamları dediğiniz de laboratuvardan çıkmayan, anca bomba yapan psikopatlar zaten... Hem insan aklı neyi anlayabilir ki imiş, hayat "imtihan yeri" imiş, bu dünyaya değil ötekine çalışmalıymışız... DNA'ları evrimleri kim ne yapsın? Ucunda huri yok nuri yok, bunlar boş işler imiş, boynumuz kıldan ince imiş... Madem bu kadar değersiziz, bu uygarlığı kim yarattı, kim uzaya çıktı, kim 5 milyar yıl öncesine dönüp hayatın kökenine ışık tuttu? Emin olun ki dünya bunlara kalsaydı, hala ormanda böğürtlen yiyor olurduk...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cehalet işte baska birsey değil

0|2
    0|0
  • Senin elit betimlemeni yesinler.

1|1
    0|2
  • misal dedem tlfonla kızlarını arar elimde görüncede onu icat edeni gorba gor kesile mezarında yatamıya..

0|0
    0|0
  • Sen bilimi ve bilim adamlarını kutsallaştırıyorsun. Böyle düşündüğün içinde insanların evrime bakışını kabullenemiyorsun. Yaratılışı inkar edeceğim derken toptan insanlığı yargılıyorsun. Oysa ki gerçek bilim adamı şüpheci olmalı agnostik olmalı. Bilenen ve bilimle bulunan her şey değişebilir.

0|0
    0|0
    • Elbette ki bilimde %100 kesinlik yoktur. Her bilimsel teori ve kanun gerçeğe yaklaşmada bir adımdır. Ama benim kastettiğim güruh bilimsel birşey sunmuyor ki. Desin evrim yok tamam kabul. Ama bunun yanında mantıklı teori ve bilimsel teori getirsin. Ama yok insanlar hikayeden başka birşey anlatmıyorlar ki.

• Farkındaysan ben sana agnostıkçe yazıyorum sen bana bile saldırya geçiyorsun neyse yaşın çok genç

• Arkadaşım ne dedim de saldırmışım çok merak ettim.

Erkekler Ne Diyor 4

• evrim hakkında zerre bilgisi olmayan "evrim sadece bir teori" der :) boşver onları.

gerçek şu ki o insanlar için inanç gerçeklerin önündedir bu yüzden anlamazlar.

0|1
    1|0
  • Yav he he.

1|0
    1|3
  • Evrimin kanıtı var ama 10 insan boyunda birinin milyarlarca ışık yılı mesafeyi korumasız olarak ve atmosferi delerek Dünya' ya gelmesinin hiç bir kanıtı yok. Kızma boş yere bırak hayal dünyalarında boğulsunlar.

0|0
    0|0
    • o kadar hayal dünyalarına gömülmüşler ki ne desen de anlatamıyorsun birşeyleri.

• ha, evrim bilimsel oldu yani?

0|0
    0|1
    • değil midir?

• xhat in kendi cevabında tartışsanız? şu an bana yazdığını görmüyodur zaten

• evrimin bilimsel olup olmadığını bilim adamları tartışmıyor. yurt dışında böyle tartışma yok.

Yükleniyor...