Sizinde Boyle Bir Gününüz var mı?

Bazen zaman okadar hızlı Geçerki..

o gün size Rüya gibi gelir.. Hiç uyanmak istemediğiniz, o rüyayı yaşamak istediğiniz düşüncesi bedeninizi sarar..

Sonra o kişi kim ise gider ya.. ve siz günaydın bandosu ile Ayılırsınız..

Ağzınıza ayrılığın buruk tadı kalmıştır..

Sizde anlatrımısınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• evet bitme be dur işte dediğim günlerim oldu..

kısaca 1 tanesi deli gibi gezip yoruldukdan sonra boğaz manzaralı sessiz sakin hafif rüzgarın olduğu ağaçlar yeşillikler ve manzara eşliğinden bilmem kaç saat oturmuştuk o yorgunlukla o manzara nasıl doyumsuz gelmişti

ışıkların altında bir istanbul gecesi..

çok fazla istanbulu gece izlemediğimdenmidir bilinmez gözümü doyurmaya yetmişti..

0|1
    0|0
    • Çok Sevindim.. hayatın Boyunca Böyle Günlerinin Bitmemesi dileklerimle ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Rüyalardan uyanmak gerektiğini öğretir bazı insanlar yüzümüze vurdukları ayrılığın gerçeğiyle.O gider,hayat biter.

0|1
    0|0
    • Yani giden aslında yar değilde.. hayatın kendisidir.. yani bizi bizden alır giderken.. gene biz kimsesiz kalırız.. noluyo bana ya.. ne saçmalıyorum acaba :D

• ehuehueh :D ya sen mod değiş dedin bildiğin difransiyel kayış koptu benim tututamıyorum kendımı.. Ben en iyisi biraz kitap okuyım :D

kaçtım ben gorusuruz sonra.. hadin iyi muhabbetler size ;))

• tamam görüşürüz cici bak kendine:)

• bazen zaman o kadar hızlı gereki..o gün çok sıkışmışsınızdır tuvalete gidersiniz ama doludur tutarsınız hayal edersniz bi şçaydm dersiniz tuvalet boşalır girersiniz pat küt.. sonra yarıda çabuk çık kardeşin altına edecek

1|1
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır

0|1
    0|0
    • Dedin dedinde... Ahh ahh bide yaşayabilsen :P

• uww... zaten hep hayal alemi :D Bi ex kafasıdır bizde ki gidiyo.. hayırlısı :D Müptelası olacaz sonunda o olacak :D

• İşte o zaman rüyalardan nefret edersiniz.

Yeminler eder, kendinize kızarsınız.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle oluyo.. Ama alıştım ben artık kimse için hiç birşey için kendimi cezalandırmıyorum :D))

Anın tadını yaşamaya mutluluğa doymaya ant içtim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• sabah işin vardır alarmı kurarsın, oysaki daha yeni yatmışsındır, daha gözlerin kapatmışsındır ki alarm çalar... biri zamanı ileri almış olmalı diye düşünürsün. 5 dakika daha ertelersin ama daha fazla kaçışın yoktur. yatak sana ayaklarından sarılır ne olur gitme diye ama sen hüzünlü buruk bir acıyla hiç istemeden kalkar gidersin. sıcaklığını özleyerek, için yanarak :(

1|1
    0|0
  • Sevmem ben böyle anları.

0|1
    0|0
    • Uyuz oluyorum bende..

• Hmm ne diyim.. Bol şans.. :)

• Amin cümlemize :D

• bu hisleri içimde öldüreli yıllar oldu.. ölsün ki yaşamım boyunca hiç yaşamayayım

0|1
    0|0
    • uwww.. hcoam gözünün yağına 2 yumurta kırayım.. sakına.. bırak giden gittiği ile kalsın.. Sen tadını cıakr.. hayat Sevdikçe güzel.. Önce Kendimizi sevip mutlu edelim.. sonra diğerlerinin mutluluğu ;))

• sindire sindire yaşamak lazım :D

• Kesinlikle ;)

Yükleniyor...