Kanserden yakınını kaybetmiş kaç kişi var?

Ne yazıkkı bu kanser denen illet çağımısızın hastalığı kime sorsam mutlaka bi yakını bu sebepden vefat etmiş veya çekiyor sizin yorumlarınız ne sizce kanserin bir ilacı varda ilac firmaları daha çok kazansın diye ortayamı çıkarmıyolar?

Son olarak yaranızı deştiysem affola...

Güncellemeler:
Biraz sıkıntılı bir konu olsada cevaplarınız için teşekkürler ama ben bu kanserin ilacı olduğuna inanıyorm hasta ne şekilde olursa olsun. İlacı çıkaramak yukardakilerin işine gelmiyor...
Bu acıdan müzdarip olan herkeze allah sabır versin :(

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Geçen yaz mide kanserinden çok sevdiğim dayımı kaybettim.. Acısı hala bugün gibi taze. Bir ay kadar önce de göğüs kanserinden arkadaşımın annesini kaybettim. Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşımı kaybettim .Sancılı ve zor bir hastalık

0|0
    0|0
  • dedem 19 sene önce kanserden öldü kansr olduğu anlaşıldığında hemen hemen bütün organlarnı sarmıştı zaten kanser onu haricinde 2 akrabamda kanser oldu ama erken teşhis olduğu için tedavi oldular sadece kontrollere gidiyolar belli süreler içerisinde

0|0
    0|0
  • kanserden abimi kaybettim 5 yıl önce..

0|0
    0|0
    • Başın saolsun kardeş acısı zordur...

• saol öyle evet zamanla alışıyosun ama asla unutamıyosun.

• Benımde cokkk yakınım kanser hastası ilerlemiş iyice.Bir sorum war abin son bir hafta nasıldı gozunu seveyim boş gecme yorum yap cok onemli benım için

• Daha bu gün kanser akciğerine kemiklerine yayılmış arkadaşımın annesine oturmaya gittim.Ömrü az kalmış belli ama söylemiyorlar.Genetikmiş üstelik kadının anneside bu sebepten vefat etmiş kadının kızıda 100/80 riskli.Allah yardımcıları olsun.

0|0
    0|1
  • halamı, eniştem, kanserden kaybettik.

0|0
    0|0
  • hangi birini sayayım anneanne dede teyze :/

0|0
    0|0
  • Kanser tedavileri var, o son olarak dedigin ilac firmalarida bu ilaclar piyasaya cikmadan onceydi yani bi 10 yil once. Onemli olan kanserin turu ve kemige bulasmamis olamsi cunku kemige bulasirsa tum vucuda yayilmasi cok daha hizli olur, buda tedaviye cevap vermeme ihtimalini getirir.

0|0
    0|0
  • bende troit kanseriydim neyseki kurtuldum ama onun öncesinde cok sıkıntılar yasadım cevremdede ölenler oldu :((((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşımın babası olmuştu. artık yeni bir tedavi türü çıktı, kanser hücreleri işaretlenerek sadece o hucrelere kemoterapi yapılıp yok ediliyor. ama yaygınlaşması 5-10 yıl sürebilirmiş daha çok yeni. allah şifa versin bu kötü hastalığa yakalanan herkese.

0|0
    0|0
  • amcamı kaybettim akciğer kanseriydi, mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • 2 sene önce dayımı kaybettim

20 sene önce halamın oğlunu kaybettim :(

ALLAH rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • agustosda teyzemı... :(

0|0
    0|0
  • Lenf kanseriydi bir arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Mide kanserinden dedem öldü

0|0
    0|0
  • Amcamı kaybettik 8 yıl önce

0|0
    0|0
  • babam akciger kanserinden öldü.

0|0
    1|0
    • Başın saolsun kardeşim benimde :(

• cümlemizin başı sagolsun.mekanları cennet,ruhları şad olsun

• Benımde babam karaciger kanserinden öldü 1 ay oldu oleli ama aklımdan cıkmıyor morelim bozuluyor ya oleli 1 ay oldu ama cok ozluyorum bu omur boyu boyle mi sürücek acaba?

Yükleniyor...