Bir spor takımının sahibi olabilecek olsaydınız, hangisini seçerdiniz?

Merhaba Arkadaşlar,

Merhaba bir spor takımının sahibi olabilecek olsaydınız, hangisini seçerdiniz ?
Düşünün ki Roman Abramoviç kadar zenginsiniz.. Sizde onun gibi, kendi memleketiniz dururken Chelsea'yi mi seçerdiniz?

Bir spor takımının sahibi olabilecek olsaydınız, hangisini seçerdiniz?

Ben harcanan paranın taraftarına değeceği bir klüp seçerdim, Borissa Dortmund olabilir😁
Çok param varsa, yanında Trabzonspor'u da alırım.. Çok pis kalkındırırım, 3 yıldızı eriştiririm 😂

Takımları tek tek yazmayacağım, daha genel bir anket seçeneği koyacağım. Siz takımları yazarsanız sevinirim :)

• Türk Spor Klübü seçerim.
    46% (26)40% (41)42% (67)Oy Ver
  • Alman Spor Klübü seçerim.
    11% (6)11% (11)11% (17)Oy Ver
  • İspanyol Spor Klübü seçerim.
    14% (8)12% (12)12% (20)Oy Ver
  • İngiliz Spor Klübü seçerim.
    12% (7)22% (23)19% (30)Oy Ver
  • İtalyan Spor Klübü seçerim.
    11% (6)1% (1)4% (7)Oy Ver
  • Arap Spor Klübü seçerim.
    0% (0)5% (5)3% (5)Oy Ver
  • Farklı bir görüşte bulunacağım.
    6% (4)9% (10)9% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|45

En İyi Erkek Görüşü

• İtalya takımı olabilirdi inter milan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Gönül verdiğim takıma Beşiktaşa yatırım yapardım

3|2
    0|0
  • 3. Lig takımlarından seçerdim. Önce süper lige çıkarırım onları. 10 sene içinde de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu hedeflerdim.

1|0
    0|0
  • Tuttuğum takım GS'yi seçerim ama Dünya Markası yapmak için. Yıldız oyuncu alıyorum adı altında kulübün mali durumunun içine etmek değil olay. Altyapıyı genişletmek, kendi oyuncunu yetiştirmek, taraftarları sahaya çekebilmek. İngiltere'de, Almanya'da lig sonuncuları bile 20-30 bin taraftar ile maça çıkıyor. Kendi takımım içinde önce bunu sağlamaya çalışırdım.
    Bu ülkede Sneijder'in, Podolski'nin, Nani'nin, RVP'nin, Gomez'in, Quaresma'nın, Cardozo'nun, Eto'nun olduğu maçlar full seyirciyle oynanmıyorsa, gerçekten futbol bitmek üzeredir ki zaten maalesef "şehir takımı taraftarı" olayımız gün geçtikce bitiyor.

1|0
    0|0
  • beşiktaş kanks

2|0
    0|0
  • Gerçekten çok param olsaydı futbol kulübü almazdım.
    Bir NBA takımı alırdım muhtemelen. Örneğin New York Janissaries (Yeniçerileri) gibi Türklük vurgusu bir takım sahibi olmayı isterdim.

Amatör sporlara yönelirdim ;
    Yelken Takımı
    Satranç Kulübü
    gibi alanlara yönelirdim.

0|0
    0|0
  • Kayseri Ih Ih Kayseri Ih Ih.

1|0
    0|0
  • Yüksekova özel idaresi köye yönelik hizmetler spor..
    Tek parça kalırsam, kırmızı kar yağınca süper ligdeyiz inşallah..

1|0
    0|0
  • Bu Trabzonspor taraftarları hacıosmanoğlu gibi görevi kupayı TSa unutturmak olan zavallı ve he bir adama laf etmedi ya ben TSu almam kendimi küçültmem :) Hatta bedavaya verseler almam net :) Borissa Dortmund diyorum çünkü taraftarları müthiş :)

1|0
    0|0
    • Nefretle beslendi adam, fenere hırlıyor diye pohpohlandı. Ben yine TSyi alır, 1461 i a takıma transfer ederdim. Çok pis hayallerim var 😄

• Biz takımın başına gelirsek, şehri yakarlar 😂

• Uyuturuuuz :D

• İngiliz tabi ki para orda.
    Ayrıca türkler ilk kayıpta takımı unutur türk olmaz asla.

1|0
    0|0
  • futbol. takimi almam.. bildigim kadaryla ulkede ki paralimpik alaninda ugrasayan cok iyi sporcular var onlari alirim

1|0
    0|0
  • İspanyol Kulübü seçerdim.. oda Barcelona olurdu

1|1
    0|0
  • Forever BvB forever reus

1|0
    0|0
  • İngiliz veya ispanyol

1|0
    0|0
  • Trabzonsporun sahibi olamak mi. Asla kabul edilmez bence biz Trabzonsporlular olarak. Birinin gelip takimi alip kafasina gore yonetmesi. Dormund cok fantastik bir secim olur. Dortmundun yanina Roma ve Liverpool da eklenir.

1|0
    0|0
  • yemişim Türk sporunu ya.. şikeler primler bilmem neler futbol zaten cacık hakemler keza rüşvet manyağı. en temizi İngiliz futbolu hacı. Premier League dedin mi durcan. Lig sonuncusu takım bizim lig birincisiyle eşit oynar.

1|0
    0|0
  • Tabi ki barça :)

1|1
    0|0
  • Geçmişi sağlam bir kulüp almak daha cazip görünüyor. St. Pauli, Livorno, Celtic, Boca güzel görünüyor.

1|0
    0|0
  • rus spor klubü.

1|0
    0|0
  • Yozgatsporu seçerdım ben

1|0
    0|0
    • İlk önce kendi memleketini kaldırmalı insan. Bende öyle yapardım heralde. Şu an Dortmund'dan vazgeçtim :)

• Türk futbolunun enn büyük takımı olan GALATASARAY'İN tabi ki. 😎 ⭐⭐⭐⭐

1|0
    0|0
  • Alman Spor Klubü :)

1|0
    0|0
  • Sivasspor ve Beşiktaşı alırdım :)

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı'yım ama Göztepe'yi süper lige çıkaran bir başkan olmak isterdim :)

1|0
    0|0
  • Alman takımı seçerdim

1|0
    0|0
  • NBA'den bir takım alabilrdim.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'yi satın alır avrupaya kök söktürürüm :D

1|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ
    Tutkulu bir Aşktır

1|0
    0|0
  • Göztepeyi satin alir sampiyonlar liginde barca real seviyesine getirmeye calisir alt yapisini da porto kivamina getirirdim.50 bin kisilikte ultra lüks bir stad yapar kendi adimi veririm :D

1|0
    0|0
  • Real madrid

1|0
    0|0
  • İnter.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• Sahip olmak değilde Beşiktaş'a yatırım yapardım. Almanyada bir ikinci lig takımı alır iyi bir scout ekibi kurardım. Altyapıdan gelen Türk oyuncuların Alman ekolüyle olgunlaşmasını sağlardım. Oyuncular gelişip hem Beşiktaş'a güçlü disiplinli futbolcular kazandırır hem ihtiyaç olmayan oyuncuların satımından yeni bir mali kaynak oluşturulurdu.

2|0
    0|0
  • Brezilya..

1|0
    0|0
  • Çankırısporu seçerdim. Kaliteli oyuncular transfer ederek süper lige çıkarırdım :)

1|0
    0|0
  • Manchester United

1|0
    0|0
  • barcayı alırdım

1|0
    0|0
  • Arap Spor Klübü seçerim.

0|0
    0|0
  • barca benim olsun :)