666 nın kehaneti .?

başlığım tamamen simgesel sizde simgelerin kehanetine uğursuzluğununa yada uğuruna inanırmısınız yada yaşadığınız ilginç bir durumu simgelerle bağdaştırdınızmı (Xperim 666 olmuş bu arada )

0|0
10|43

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba egomanya,

Saçma şeylere inancı olan insanların, kendilerini temsil eden bir rakam çıkartıp ortaya atmaları ve bizim bunu kaideye, azda olsa alıp merak etmemiz sadece kafamızın karıştığını gösterir,

666 ile 667 arasındaki tek fark bence 667'nin büyük olmasıdır.

Bu şekil ilginç durumlar da bile, böyle düşünerek hiç birşeyi bağdaştırmıyorum.

1|0
    0|0
    • tabi buda bi tez ama matematiğin büyülü olduğuna inanıyorum ben.

• noluyosunuz ya :) zaten fikir olrak ikinizde inanmamışsınız proble neki acaba :) hadi saçma bi soruydu zaten esprisine sordum boşverin gitsin :)

• Ne demek istediğimi sizin anladığınızı düşündüğüm takdir de, başkalarının orda bir köy var uzakta ve o uzaktan gelip burada düşüncelerini paylaşması güzel de, anlayış ve saygımı kuvvetleştirdi sadece, :)

Erkekler Ne Diyor 42

• Altı yüz altmış altı bilmem çok sıradan bir sayı

demin baktım xperin hala 666 ! Başımıza kurbağa yağıcak ..

2|0
    0|0
  • tersten çevirince de bu çıkar. kime göre 666 :) ya 999 sa

link

1|0
    0|0
    • hacı orda 69 a deyinmişler illimünati olayı bu 6 mı 9 mu olayı diyerek :D

• 666 üzerine kurulmuş bi çok kehanet var ben lise ye ilk başladığım yıllarda bunu araştırmıştım gnostizm de mistik bir simgeyi benimser aslı çok değişik millet şeytan rakamı falan diyor hikaye hepsi.

1|0
    0|1
  • Floydıa'nın 1'lerine inanırım..

1|1
    0|0
  • böyle hurafelere hiç inanmıyorum hayat devam ediyor çıkardılar 21 aralık mıdır nedir neydi o tarih maya takvimine göre göya hayat her zamanki gibi devam ediyor :)))

1|0
    0|0
  • yaşadığım ilginç durumları bikaç şeye göre açıklıyorum

1-olasılık. yaşanma olaslığı ve tesadüfler

2-algıda seçicilik. yaşadığım şeyi çok mu avartıyorum?

3-beyinsel hatalar. hafıza hataları gibi

bunları düşündükten sonra çok da ilginç şeyler yaşamadığımı anlıyorum çoğunluklar.

ama geleceği gördüğüm rüyalar da oldu onları henüz açıklayamıyorum :/

1|0
    0|0
  • O xper şeytanla tanışmanı sağlarsa bana ulaşmasın söyle. Onunla bi işim var.

1|0
    0|0
  • takılmam öyle şeylere

1|0
    0|0
  • yok inanmam ::::::::::::::::::

1|0
    0|0
  • Xperin 666 olduğu gün Beşiktaşın inönüdeki son derbide Fenerbahce'yi yenmesi şampiyonluğun kehanetidir:)

1|0
    0|0
  • Hayatımızda bir çok olay oluyor bunları rakamlarla ilişkilendirebiliriz fakat unutmaki rakamları insanlar yarattı rakamlar diller gibi bizim uydurduğumuz şeylerken onlara fazla anlam yüklememek lazım.

1|0
    0|0
  • Okul numaralarımda 3 dönem sonu hep 3 le bitmiştir..

İlkokul 1733..

Ortaokul 543..

Lise 143..

Bu arada neden bu kadar güzelsin <3

1|0
    0|0
  • "www" ebced hesabında 666 ya denk gelir. Buradan konuyu bir yere bağlayamadım. Ek bilgi olarak kalsın aklınızda.

1|0
    0|0
  • Bu ve bunun gibi hiç bir metafizik olaya inanmam ama xperim 1905 olduğunda çok mutlu olmuştum o ara

1|0
    0|0
  • Şeytanın ilkokul numarası

1|0
    0|0
  • 666 yaz 666 ya gönder 666 xper hedi kazan..

2|0
    0|0
  • kehanet diye birşey yoktur artı kehanetin anlamı gelecekten haber werme bu işi yapana da kahin denir.

1|0
    0|0
  • halk arasında olmadıgını duslediğimiz ama kendi içimizde içten içe olduguna inandıgımız bir gercek olabilir 667

1|0
    0|0
  • uçakta 13 nolu koltuğu vermişlerdi, yanıma pis kokan biri oturmuştu... benimki de kehanet olabiir, olabilitesi var ;)

1|0
    0|0
  • benim ilgimi çeker aradım bişeler vakti zamanında ama pek bişey bulamadım nedenleri konusunda yani

41 kere maşallah derler 40 kırkı çıkmak 7 sayısı çok ilgimi çekmiştir.yer gök 7 kat cennet cehennem 7 kat

meleklerin kanatları 7 tonla ilginç

1|0
    0|0
  • sen iflah olmazsın daha

1|0
    0|0
  • 666 --- > Deccal , Lucifer , satanizm , illimunati .

2|0
    0|0
  • ters çevirince 999 oluyor. :) Kehanet budur işteaaa

1|1
    0|0
    • buda bi teori inanmak isteyene güzelde yutturulur :D

• dondurma almaya gittim bulamadım bidahaki sefere artık

• Vaaay uyanık :) Ben olsam alırdım şimdi Kız şaka maka gece gece kış kış canım çekti dondurma haa :)

• bu başlığı gören luciferin g*tü iyice kalktı.

1|1
    0|0
  • six six six the number of the beast :)

1|0
    0|0
  • sayıların gücüne inanırım ben

1|0
    0|0
  • inanmam 666 tavşan yapan var tavşan çıkar ondan nazar haktır ama vardır

1|0
    0|0
  • saçma sapan birşey bilimden başka birşeye inanmam.

1|0
    0|0
  • yok bagdaştırmadım. ilginç soru soran arkadaş

1|0
    0|0
  • ben inanmam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim 8 yil okul numaram 666 idi. Herkes satanist diye dalga gecerdi benle :(

1|0
    0|0
  • 666 06.06.06 dir yani 6 haziran 2006. Cogu insana gore seytanin oglunun dogdugu tarih. Bana goreyse cagataydan ayrilisimin 100. Gunu ;(

1|0
    0|0
  • bi kaç gün önce benimde 666 olmuştu çok takılma bi olayı yok :) 666 incilde şeytanın yaratılışınan bahsedildiği ayet diyim incildeki ismini bilmiyorum olaydır. :)

1|0
    0|0
  • sayıların uğurluluğu ya da uğursuzluğu diye bir durum söz konusu değildir. böyle şeylere inanmayınız lütfen. batıl inançtır...

1|0
    0|0
  • inanmam

1|0
    0|0
  • Şeytan rakamimi diyorlar ne güya www aslinda rakam olarak 666 mış öyleymiş böyleymiş miş miş miş o piti piti karamela sepeti ...

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

1|0
    0|0
  • gelip geçer merak etme hepimiz gectık o yollardan

0|1
    0|0
  • 666 şeytanın çocuğunun doğduğu tarih olarak bilinir.. ama böyle şeylere kafanı fazla yorma.. pskolojin bozulur...

1|1
    0|0
    • takıldığımdan değil ben inanmıyorum ama inanların sayısıda az değil :)

• sorun inanmak yada inamamak değil... biz hiç birşeyin gerçek tarafını bilmeyiz...

• 666 şeytanın simgesi diye biliyorum, ya da en büyük şeytanın simgesi:) lacivertmi ney öyle bi ismi vardı

1|0
    0|0
Yükleniyor...