Arkadaşlarının yediklerini içtiklerini gasp edenler hakkında ne düşünüyorsun?

Sigaranı küllüğe bıraktığında alıp devam edenler...

Kolanı, biranı, rakını masaya koyduğunda dur bakim diyerek gasp edenler...

montunu astığında hemen alıp giyen tipler...

Arz edildi.

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• giysilerimi ve makyaj malzemelerimi katiyen paylaşmam. Ne kadar yakında olsak bir başkasınin terinin kokusunun giysime sinmesi beni rahatsız eder. Yüzü kirli yada yağlı olabilir karşımdakinin. bunu bilemediğim için makyaj malzemelerimide paylaşmam. Çok titizimdir ben. Bunun dışında çok samimi değilsek birisi izinsiz yediğim seyden alırsa çok rahatsız olurum. Izin istediği zaman kesinlikle sorun etmem isterse hepsini yiyebilir. Varlığımın yok sayılıp hareket edilmesi rahatsız ediyor beni genel olarak.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Çok sevdiğim bi arkadaşımda isterse donumu giysin sorun değil ama pek samimi değilsem açık açık laf sokarım, anlar zaten.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımın alkolsüz gıdalarını gasp ederim, kıyafetlerini giymem.

0|0
    0|0
  • lokmalarını sayıyorum

0|0
    0|0
  • Samimiyetine güvendiğim insanların bu tarz hareketlerinden rahatsız olmam ama giysi paylaşımı hoşuma gitmez.

0|0
    0|0
  • beni anlatmışsın :D ama canciğer olduğm arkadşlarımla öyleyiz . erkekler daha çok yapıolar aralarnda yeter ki bi merabaları olsun

0|0
    0|0
    • dakikasında erkeklere çamur sıçrattın he.

seni anlaatmaya devam ettirme bence :))

• şimdi direk beni anlatmışsın deynce linç edilmeyim die sonuna bişeler sıkıştrdm dur çaktrma :D

• hiç öyle arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • :D demeyin öyle yaaa bende yapıyorumda 7 senelik arkadaşlarım e bırakında olsun okadar

0|0
    0|0
  • onları yüce gönlümün adaletine havale ediyorum iyi günümdeysem çeksin bir fırt kötü günümdeysem paket orada çek patilerini :)

0|0
    0|0
  • gasp etmek değil onun adı arkadaş arasında hacılamak:)

0|0
    0|0
    • Ben daha radikal bakıyorum bu olaya :)

• çok fena hemde ama büyünce oda tıssssss diyerek tırmıklayacak insanları...

Hatta böyle şekerken bir balık at önüne sonra elini uzat bak nasıl birden Chucky gibi oluyor.

• çok haince:)) benim kedim olaydı saf ve temiz olurdu:)

• ben hiç bir seyimi paylasmayi sevmem. benim basladigim biseyi yanliz ben bitiririm.

0|0
    0|0
  • Senin vesilenle bi tipiusların hepsinin kafasını çakmakla yakmayı arz ediyorum anasını satım.

0|0
    0|0
  • ne yaparsa yapsın geri zekalı

0|0
    0|0
  • İllet olurum ! Asla da öyle bir şeye mahal vermem

0|0
    0|0
  • otlakçı oç.

0|0
    0|1
  • Gerilip bi güzel cakasim geliyor onlara .

0|0
    0|1
  • ben rahatsız olmuyorum eğer samimi gördüğüm bir insansa benim yanında rahat olmamı kendimi yakın hissetmemi sağlıyo böyle insanlar

0|0
    0|0
  • o tip 1-2 arkadaşım vardı artık görüşmüyorum çağırdıklarındada gitmemek için bissürü şey uyduruyorum uzak dur sinirlerin yıpranır ayrıca o ne ya bardağımdan içmek falan öğğ

0|0
    0|0
  • otlakçı p**evenkler

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gözümle önce gözüne vurup, hala adam olmuyorsa ağzının ortasına çaktığımda aniden gasp olayı sıfırlanıyor. Tekrarlanmıyor da.

0|0
    0|0
  • can sıkan arkadaşın canını sıkmak çözüm.

o senin montunu giydi, sende onun donunu giy. içkine çerezine el attı kendine doldurma ondan iç. sigaranı içti yala ucunu ıslak ıslak. otlakçı sen olacaksın başkası yaka silkecek.

0|0
    0|0
  • sıkıysa yapsınlar bana

0|0
    0|0
  • günün birinde içine zehir koyucam ve diğer tarafından küçük bir ısırık alıp kalanını ona vericem o olacak.

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçtığında çok sinir bozucu bir durum hayır arkadaşın diye bişeyde diyemiyosun.

0|0
    0|0
  • birama rakıma sigarama dokunmasın kolamı montumu veriyim :D gönüllü

0|0
    0|0
  • o dedıklerını ancak en yakın 4 arkadasım yapabılır.

0|0
    0|0
  • sadece ve sadece sıgaramı bırısı dewam ederse onun a...nı s...kesim gelıyoo...

0|0
    0|0
Yükleniyor...