Çocukken hiç traji komik olaylarınız olmuşmudur:D

9 yaşında falan ken kelebeğin ömrünün 1 gün olduğunu öğrendim

yayla evinde kelebek buldum sonra onu yakaladım bardağın içine koydum akşam üstü idi bardağı ters çevirdim sabah uyandığımda yaşııyor olacakmı diye meğersem kelebek havasızlıkdan ölmüş:D

not : bende sonradan öğrendim :) cahillik bedava

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 11 yaşındayken evin çatısında kedi ve yavrularını bulmuştum.Bunlara aklımca ev yapıyım mutlu mesut yaşasınlar dedim.10 ila 13 arasında kiremitleri yan yana dizdikten sonra üstünü de gene kiremitle kapatıp kedi yavrularını içine koydum.Evden süt falan getirdim her şey çok güzeldi.Ertesi gün bakmaya çıktığımda benim yaptığım ev yavru kedilerin üstüne yıkılmış.Bir tanesi 2'ye ayrılmış bağırsakları çıkmış.O an orada 15 dk falan dondum kaldım.O günden beri kedileri hiç sevmem(Sebebi yaptığım kötülükten dolayı yüzlerine bakamamamdır)hep uzak dururum.

0|1
    0|0
    • bence takma bu kadar :D , bende tavşanı demirlere vurdum , kuşun kafasını koparmışım ıssırarak

ama halen hepsini seviyorum sende sev

• :D bağırsaklar dostum.Aklımdan çıkmıyor.

• YOK ARTIK KEDİLERLEMİ SINANDINIZ NEDİR:D

NOT : KEDİLERİN SUÇU NEEEE :)

Kızlar Ne Diyor 4

• halam bana kendilerin hiç sırt üstü düşmediklerini söylemişti küçüken bu aklımda kalmıs babaannemin kedilerinden biri ben balkonda otururken yanıma gelmişti benimde aklıma halamın söylediği geldi ve bende kediyi 3. kattan asagı fırlatmıstım ne olacak diye harbidende ayakları üstüne düştü ama ayağı sakatlanmıstı kedi :((

0|1
    0|0
    • anlaşılan piskopatsın:D

• benimkide denemeydi , resmen işkence nefessiz bırakmışım düşünebiliyormusun :D

çok acımasızca kendime kızıyorum :)))

• avatarındaki kedide aynı konumda sanırım

• hamam böceği yumurtalarını altın kutusuna koyup bantlamıştım bunlar pırttlayınca düşün bantları parçalamışlar çıkmışlar 2-3 kalmıştı:D

0|1
    0|0
  • Ampülü 'ediz hun 'icat etti sanırdım, edison ağbimiz olduğunu öğrenince bayağı üzüldüğümü hatırlıyorum ;(

1|0
    0|0
  • Çocukluğumda köye gidince samanlığa ateşle yaklaşma demişlerdi.Bende kapıda otururken bi tane yakmıştım korkumdan kapıdan içeri attım.Yanmıştı hep koca samanlık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O zamanlar adettendi, yaz tatili demek çıraklık yapmak demekti. TV tamircisinde çıraktım. Öğleden sonra, iş yok, dükkanda bir ben varım. Sinek kovalıyorum, yakaladığım sineği masa lambasının altında masaya sıkıştırır, ısının etkisiyle uyuşturur oynardık işte. Ben akıllı daha orjinal bi'şey denemeye karar verdim. Ucu çıplak bir fişi prize taktım, uyuşmuş olan sineğe elektrik verme girişiminde bulundum. Bir anda "paat" sesi ve müthiş elektirik patlaması ile tüm iş hanının elektrikleri gitmişti. Ana panodan sigorta atmış, düzeltildiğinde sineğin yerinde küçük bir yanık izi ve bir miktar külden başka bi'şey kalmamış. Yediğim usta dayağı yanıma kar kaldı tabi :)

0|1
    0|0
  • babamın demirci dükkanı vardı bi tane kedi alışmış bizim dükkana giriyo aldım ayağımla iteledim kaportacının dükkanındaki bi arabanın tekerinin altına girdi.neyse akşam oldu kaportacı muhittin usta çağırdı gelin şu arabaları itelim içeri alalım diye.iterken katırt ğğğğrrrr diye bises eğildim baktım ki barsaklar dışarda.sen onca saat orda napıyodun tembel kedi.öldü işte böyle rahmetli.

0|1
    0|0
    • ben çocukken kedilere karşı bir adım gerideydim , yok günah yok ölürse 7 cami falan derlerdi

bende hep uzak kaldım :D

• kedileri severim ama hele de iran kedisi.

• çocukken birgün anneannem bize gelmişti kadıncağız namaz kılarken başına çekiçle vurup bayılttıktan sonra öldü diye başında ağlamıştım :) çocukluk işte öldü diye ağlamayo biliyorumda niye vurdum halen akıl sır erdiremiyorum :)

0|1
    0|0
  • Küçükken sahillerde çırıl çıplak geziyormuşum, çoçujkluk işte :P

0|0
    0|0
  • ben küçükken keltenkeleleri öldürüdüm büyünce vicdan azabı cekmiştim megerse sevapmış :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...