Kocam bu ilişkiyi bitirdi mi sizce?

Aslında konu uzun ve karışık ama ben sonu özetlim, kocamla son bir senedir hergün tattisiyorduk ama konular çok gereksiz yani nedenleri duysanız bu mu tartışma nedeniniz dersiniz. Bir ay önce cumartesi arkadaşlarıyla çıkmak istedini söyledi bende çık değişiklik olur dedim. Ben ogün zaten geçeciydim (gece çalışıyorum) ertesi günü sordum ee nasıl gwcti diye oda anlattı. Asım diye bi arkadaşıyla buluşacaktı o yanında bide öbür arkadaşını getirmiş iyi olmuş falan filan diye anlattı. Ben sanki şeytan dürttü derler ya arkadaşını arasam senin anlattıklarının aynısını anlatırmı dedim. Bağırmaya başladı beni rwzolmiedecen falan filan diye.. bende yok mesaj yazaçam iyi oldu çıkmamız arada bir yapalım dicem dedim. Ya yanlış yazdın dicek yada yapalım dicek dedim. İzin vermedi ben anneme gittim bir saat sonra geri döndüm tel. Ver yazaçam dedim al be diye tel bana fırlattı tel m elimdeKen mesaj geldi hemen elimden aldı ve sildi. Bende çıldırdım. Beni aldatıyorsun demi dedim hayır falan dedi.çok kötü bağırdım çağırsım ama o benimle konuaya çalıştı bitti artık istemiyom çık git dedim. İki saat onu dinlemem için çırpındı. Eşyalarını topladım ve kovdum.

Bu onu evden kovusum 3 oldu. Bir aydır ayrıyız ailesinde kalıyor ev tutmuş bu hafta taşınacakmış. Seni aldatmadım aldatmamda diyor.bende ayrı yaşamak istiyorum bir süre ama bitmesini istemiyom bir oğlumuz var 1, 5 yaşında. Bir iki konu oldu beni korudu kolladı herkese karşı sana kimse bişey diyemez diyo. Geçen hafta oğlumu almaya gittimde çantasına çıkulata koymuş. Mesaj yazdı şenon için koydum aldın mı diye. Buğ7n ise çocuğu almaya gittimde çok üorluk yaşadını mama bile yediremesini söyledi ama 5-6 yaşına gelince böyle olmaz ama diyor bu nedemek ya? Ne yaptığı nede söyledikleri bir birini tutmuyor. Kafayı yicem yardım edin. Avukata da gitmiyor zamana bırakalım dedim sinirle karar vermeyelim dedim hiç karşı gelmedi hemen kabul etti. Yanlız kalmal iatedini ladın vir virindan bıktığino s9yledi... sizce bittimi bu evlilik. Haa şu an ailesiyle kalıyor ve ben başından beri istenmeyen gelinim onu doldurduklarını düşünüyorum ve evimde yatağımıza domuz yağı sürülmüş bu ayrılık büyüsüymüş ben neyapacam yaaa

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin dışında bir sürü suçlu bulmuşsun ...

En garibi de yatağına domuz yağı falan sürülmesi .. Bu olsaydı nal gibi yağ lekesini zaten sen görürdün, ayrıca domuzda hikmet olsaydı hristiyan dünyasında ( onlar yer içer bunu ) evli kalmazdı zira evin heryerine ister istemez kendisi dumanı bulaşır.

İstenmeyen gelin olarak sana karşı doldurulduğu da mantıklı değil , adam olaylara karşı tavrını net olarak koymuş ve korumuş. Ailesinden tek laf edebilecek çıkacağı çok meçhul hele doldurulması hiç mümkün değil .

Adamda sosyal hayatı da hem izin veriyorsun hem de araştırmacılığa kalkışıyor ve arkadaşı ne derse desin eşinin ne hale düşeceğini umursamıyorsun bile. Patronunu da ararsan şaşırmaz, işyerinde mi çalışıyor mu sağa sola bakıyor mu diye sormak da aklından geçer bu adımdan sonra.

Çok detaya gerek yok , sen eşinin etrafına kafes örüp bir de aklına gelenlere de kanıt almak için agzının da ayarını kaçırmışsın , adamda istek şevk alaka sabırı sen tüketmişsin , dahası hala birilerinin ya da birşeylerin aranızı bozmasından bahsediyorsun.

Evet, eşinin sabrını çenenle bitirmişsin ki adam ayrı yaşamaya çalışıyor kafasını dinlemek ve öyle de mert ki , çocuk da var öfkeyle bitirmeyelim ama kendimizi toparlayalım deyip mahkemeyle uğraşmamış. Mahkemeye vermesi mi senin bu tarzını durduracak? Bu damı kanıtlardan biri olacak ; beni koyverip başka kadına gidecek diye ?

Senin yapacağın naciz fikrime göre önce elden günden sebep bulmayıp kendi yaptıklarının ne kadar yıpratıcı olduğunu bu boşlukta bir gözden geçirmen. Zira adamın yüreğinin yağını eritmişsin bir de yüreğini eritirsen medeni biri olarak boşar nafakanı da öder ama senin bu huysuz ve şımarık tarzına mahkum olmaz.

Evlilikte hiçbirşey yenilgi değildir, uyuşmak ya da uyuşmamaktır. Eğer kendindeki hataları görür ve bunları bir daha yapmayacağına dair sağlam işaretler verir ve uygularsan başındaki erkeği evine geri döndürürsün.

Bu sana bir saldırı cevabı değil, böyle alma, evli olmak sana bir erkeği ele geçirmek ve savurup durma hakkını vermez bunu anlatmaya çalışıyorum. Bu kendini tanrıça yerine koymak olur ve ibadet umarsın , ama bunun da bir limiti var, eşin de olsa o makamdan çatır çutur indirebilir seni . Kısaca o bir kadın la evlendi, eli maşalı ile değil . Tarzınla kaybedersin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En sondan baslayalim buyu icin AYETEL KURSI oku ve ufle butun evine ...

Kocan bitirdimi bitirmedi onu bilemem ama evlilikte bu noktaya geldikten sonra dikis tutmaz bilesin guven yok saygi yok hersey bitmis durumda evlilikte tabii ki devam eder problem degil ama hicbir sey eskisi gibi olmaz bunu bekleme .

Seni kendini yetkin goruyorsun dikkat edersen kovdum diyorsun KOVDUM HEMDE 3 DEFA ve ne yapacam yaa diyorsun bu degisik bir yaklasim.

EVLILIGE NASIL KAFA KAFAYA VERIP KARAR verdiyseniz saygiyi daha fazla yitirmeden bitirmekte fayda var bu sizin cocugunuzun daha saglikli daha huzurlu br ortamda buyumesini saglar iste bunu konusmalisiniz bosanmayi saygi sinirlari icinde yapmak cocuk icin cok faydalidir.

Aldatmis midir aldatmamamismidir o artik onemli degil cunki evlilik guven sarti sizde yok o nedenle bu evlilik bitti diyorum.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Öncelikle sizin evliliğinizde karmaşık anlatımınızdan anladığım kadarı ile sizdede sorunlar mevcut istemeyen gelen bir iki konu oldu gibi ibareler netlik kavramını kaldırıyor ortadan. Yanlız kalmak istiyorsunuz bitmesin istiyorsunuz o domuz yağı falan bir işe yaramaz onlar değil sizi ayıracak olan biraz mantıklı olmanızı öneriyorum eşinizi evden kovmak bağırıp çağırmak yerine alıp karşınıza anlatmasını rica edebilir ve endişelerinizi dile getirebilirdiniz. Üzgünüm siz bazı seviyeleri çoktan aşmışsınız 1.5 yaşında oğlum var diyorsunuz Allah bağışlasın. Bugün yarın o evlendiği zaman gelininiz sizin yaptıklarınızı oglunuza yapar ise neden istenmeyen olduğunuzu anlarsınız. Geçmiş olsun. Saygılar

0|0
    1|0
  • peki sen nasıl onun arkadaşına sormayı düşündün? bir kadın hiç eşinin arkadaşına sorar mı ne yaptınız diye? yakışır mı kadına? hem ben şu kısmı pek anlamadım ''. bende yok mesaj yazaçam iyi oldu çıkmamız arada bir yapalım dicem dedim. Ya yanlış yazdın dicek ya da yapalım dicek dedim. İzin vermedi ben anneme gittim bir saat sonra geri döndüm tel. Ver yazaçam dedim '' burada ne demek istedin?

0|0
    0|0
  • çocuk mocuk seninde hayatın va ortada hem merak etme böyle bir ailede büyümesi daha kötü olur ya alınma ama en açık ifadeyle boktan sebep için boynuzlanmayı bile bile kimse hak etmez ha ben olsam boşanırım açık ve net söylim bu arada maddi imkanların nasıl?

0|1
    0|0
  • Acemi hovarda senin eşin ama sen her şeytanın lafını dinlersen o adam başkalarının koynunda sevgi arar hatta bulmuştur , o kadınla birbirlerine sarılıp uyuduklarında yaptına pişman olursun ve olucaksın o tür boşlukta kalan erkeleri bazı kadınlar hemen elde eder

0|1
    0|0
  • hanımefendi anladıgım kadarıylaa tamammen cocuk için süren bir evlilik bu tamammen zaman kayıbı bence daha fazlaa bir birinizi yıpratmayınızz çocuk daha fazla herseyin farkınaa varmadan bu işi bitirin herkes rotasını çizsin saygılar

0|1
    0|0
  • Benim umrumda değil ne sen nede o adam o çocuğa sahip çıkın ben yaşadım o yaşamasın...

0|1
    0|0
  • ilk olarak büyüyü halletmelisin bence bi tanıdığımın başınada gelmişti büyünün etkisi çok olabilir kavga konusunda ama aldatma için bişey diyemem.

0|1
    0|0
  • Ayrılık büyüsü var diyosun ama adamı evden kovuyosun öyle mi?

0|0
    0|0
  • Keşke yazarken okusaymışsın yazdığını :D

0|1
    0|0
  • roman yaz kardeş roman

0|1
    0|0
  • Büyü olayı gerçketen sıkıntı mutlaka halletirmelisin.Aldatma konusuna gelincede iki ihtimal var gelen mesaajı sildiğine göre ya senin görünce onunla dalga geçeceğin bir mesaj yada aldatıyor sevgilisinden gelen mesaj.Ama erkeklerde olur böyle şeyler bel altı şakalar espiriler filan yapılır mesaj yoluyla belki görüp dalga geçiceğinden korkmuştur.Mümkün olduğu kadar yıkıcı olmamak daha iyidir.Allah bağışlasın çocuğunuzda varmış.Büyü işi gerçekten önemlidir ne yuvaları dağıtır insanı canavar yapar.Heleki evliliğiniz istemeyen yakınlarınız varsa büyü ihtimali çok şüphe uyandırıyor.Büyü ihtimalina karşı büyüyü çözdürüp bir daha denemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ablacım karakteri varsa gerçekten güveniyorsanız aldatmıyorum diyorsa güvenin , aile bu çocukça birşey değil sonuçta kolay kurulmuyor , Çok çabuk sinirlenmemelisiniz inanın annemin yerinde olsanız 1 gün dayanamazdınız , aldatıldı ama hala evli , eve icra geldi, gelen borçcuların haddi hesabı yoktu kadın herşeye katlandı şuan biz büyüdük ve annemizi ezdirmiyoruz babamda düzene girdi , yani demem o ki kolay kolay bitiremez ortada evlat var sizde sabırlı olun ilişkiler karşılıklı anlayış ve güven ile devam eder eğer birisinde düzensizlik olursa mutlu olamazsınız , sanmayın ki boşandıktan sonra gelecek olanın daha iyi olacağını , 2 teyzemde boşandı aldıkları kocaları diğerlerinden beter çıktı keşke diyorlar ama keşkelerle düzen yürümüyor , Umarım düzelirsiniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendi agzınla dedin ayrılır büyüsüymüş diye. Bide seninle konuşmalarına dikkat etsin ''al be'' ne demek bana öyle söylense bırak ayrılmayı felç ederim bitmiş bana sorarsan fazla devam ederse çok mutsuz olursun yeni hayat kur kendine.

0|1
    0|0
  • bence senin evliliğin çoktan bitmiş dikkatimi şu çekti son günlerde çok duyar oldum domuz yağı denen büyümü lanetmi aına ne dıyosanız buna cidden inanıyomusunuz ya ne domuz yağıymış arkadaş millet domuzun kendisini yiyo bişey olmuyo türkiyede bu yağı sürdüğün gibi insanlar ayrılıyo

0|1
    0|0
  • ortada çocuk var ve bence boşanma sebebi bir olay değil bu. Yinede içinde kalıcaksa aldatmadığını bi şekilde kanıtlamasını iste. Yalnız bunu istersen güven problemi oluşur. Ay bilemedim ben olsam kocacığımı bikerelik affederdim heralde.

0|1
    0|0
  • bacım tek bır cumle ewlılığın bıtmıs

0|1
    0|0
  • seni sevdiğine inancın tamsa ve bu ayrılık onun gözünü korkuttuysa, eminsen geri dön.. eğer aslı yoksa yavrunuza da sana da yazık olur.. al kocanı evine daha fazla doldurmasnlar. açıkcası büyü işine falan da inanmam ama bi hoca bul sen içini rahatlat. gözünle görmediğin bi şey için bitirme. kadınsın anlarsın zaten yolunda gitmeyen bi sey varsa. emin olur gönderirsin.

0|0
    0|0
  • büyüye karsi kesinlikle evinin her kösesinde sürekli ayet-el kürsi duasini ve felak la nas i oku canim..

zor insanlarin kahrini cekmek cok zor ama buda evlilik ve ortada evladiniz var... umarim hakkinizda hayirlisi olur ve toparlarsiniz ama mutlaka bu 3 duasi sürekli oku canim.. Allah yardimcin olsun :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...