Neden yeni sevgili edinmişken bana ümit verdi?

Eski sevgilim bundan yaklaşık 6 ay önce sessizce terketmişti beni. İki ay sonrasında geri döndü fakat ben ona aşırı kinli olduğum için cevap vermedim. Üç ay boyunca ara ara geri dönmem için mesajlar yazdı ama ben hep sustum. Bu süreçte duygularım o kadar yoğunlaştı ki sonunda ben yazdım. Bana iki aydır bir kızla konuştuğunu, aileleri vasıtasıyla tanıştıklarını, ciddi olduklarını söyledi. Buna rağmen iki hafta boyunca konuştuk, beni çok sevdiğini, özlediğini, bensizken tüm derslerinden kaldığını ve hayatının ne kadar anlamsızlaştığını anlattı. Bana sevgilisini sevmediğini, terkedeceğini söyledi, bekle dedi.

Bana o yokken birileri ile konuşup konuşmadığımı sordu. Ben de iki hafta kadar konuştum ama onu unutamadığım için terkettiğimi söyledim. O bunları duyunca çıldırdı. "Senin konuştuğun aklına yatmamış ama benimkisi gayet yatıyor, kendime yeni bir yol çizdim, sen de çiz beni unut" dedi ve gitti. Bu konuşmada ben uzun uzun ağladım ama kesinlikle yumuşamadı. Ertesi gün ona bela okuyan bir mesaj çektim ve karşılığında "Bugün beni hastaneye kaldırdılar, bu süreç benim için de kolay değil" dedi. Bitti.

Facebook adresinden takip ettim yeni sevgilisi ile paylaştıklarını beğenmişler falan.

Ben çok üzgünüm. Sizce resmen bana dönmüşken neden tekrardan o kıza yoğunlaşmıştır?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dakika, şu konuda bi anlaşalım. Sen yokken o biriyle bırak görüşmeyi çıkmış. Sana soruyor görüştünmü diye sende biriyle görüştüm deyince beni unut diyor öyle mi? Bence olayları eksik anlatıyorsun. Eğer eksik anlatmıyorsan,

Kendi biriyle çıkarken iyi de sen biriyle görüşürken mi kötü? Bu son derece bencilce bir davranış.

Ayrıca sana geri dönmek için öteki hatunu terk edecek öyle mi? Bu ne karaktersizlik ya.. Sana geri dönse de böyle bir adamla beraber olacak mısın? Başka kızı bozuk para gibi harcayan bir adama geri dönecek misin?

Allah aşkına kızlar yalvarıyorum.. Hepiniz zeki insanlarsınız eminim buna ama, duyguları kullanıp kafayı kullanmazsanız, o zekanın hiçbir önemi yok inanın bana.

1|0
    0|0
    • çok doğru konuştunuz bir kız olarak hak veriyorum size böyle insanları beklemek onlardan umut beklemek yerine onlardan uzak durulmalııı

• Ouwwww paylaşılamayan erkek olmuuş... :):) bak sen hele... Bunun kız versiyonu olsa benim için 5 para etmez öyle diyim.

İyi iyi.. Böyle böyle duygularını kontrol etmeyi öğreneceksin bir şekilde.. Mecbursun buna.

• :))

Erkekler Ne Diyor 2

• belki sen öyle gördün

0|0
    0|0
  • ruhunda şeylik var onun ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle birinden hayır gelmez inan ne istediğini bile bilmiyor inan durum bu kendini suclu hissetme inan seni gerçekten sevse böyle bir olayı sineye cekerdi ne var bunda sen konustunda o konusmadımı sen biliyorsunda birde onunkini sen bişey demeden beklemişsin ama o dengesizmiş ne istediğini bilmiyor söyle birşey anlatayım bir cocuk ve bir kız birbirini seviyor kızın ailesi sorun cıkarıyor ayrılıyorlar kız başkasıyla evleniyor cocuk bekar duruyor sonra kız evlendiği kişiden ayrılıyor ve cocuk bu kız ile evleniyor böyle bir olay bile sineye cekilirken bumu cekilmicek Allah askına yapma üzme o tatlı canını seni gerçekten sevecek birini bul inan seni sessizce bırakıp giden birinden hiçbirşekilde hayır gelmezzz

1|0
    0|0
    • Evet o bahanesiydi zaten ama baştan neden ümit verdi onu anlamadım, yanıma bile gelecekken vazgeçti :(

• Ne istediğini bilmiyor sorunlu bir tip böyle erkeklerde çok birçok kızı birden idare etmeye kalkıyorlar

insanlar kötü yapacak bişey yok bizim yapacağımız öyle insanlardan uzak durmak olur kendini üzme tatlım böyle biriyle olmak canını dahada yakardıı .

Yükleniyor...