Bu hakemler hep mi Fenerbahçe'ye denk gelir arkadaş?

Bu hakemler hepmi fenerbahçe ye denk gelir arkadaş ya ..? Türkiye de iki takım var FB ve diğerleri :)

Güncellemeler:
Hakem Beşiktaş başkan adayı İhsan Kalkavanın oğlu duyrulur

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• ne denk gelmesi ya? bilerek yapiyorlar, Fenerbahce kadar eziyet ceken baska bi takim yok vallah hersey ust uste mi gelir

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Haksızlıga karşıyım deyip dururlar haksızlık rakibine yapılınca bahane buluyorsunuz diyorlar tarafsız bakılırsa bir golümüz yenildi:)

0|1
    0|0
  • tamam da hatayı yapan yan hakemdi.

0|1
    0|0
  • Galatasaray beşiktaş derbisindeki hakemin şerefsizliklerini unutmadık . Feda dedik fena geliyoruz hazmedemiyorsanız müsil öneririm.

0|0
    0|1
    • arsız bir taraftar örneği işte

• gol atan niang bile bizim büyüklğümüzü kabul ederek sevinmedi bile nokta :)

• sevinmedi mi ? Sanada bir gözlük lazım NKTA.

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten böyle diye diye kendinizden nefret ettirdiniz. Neymiş Türkiye'de iki takım varmış febe ve diğerleriymiş. Arkadaşım bırakın bu işleri hakem hatası her maçta oluyor size denk gelince yağ gibi üste çıkmakta ne oluyor? Ben bir Galatasaraylıyım ama dünkü maçta webonun golü ofsayt değildi gol verilmesi lazımdı. Bir kaç hata daha olabilir ama genel olarak ligimizde hakem hatası çok oluyor ve bu hakem hataları sadece kendi takımınıza değil diğer takımlara da olduğunda söylenmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

2|0
    0|1
  • Yahu herkes ihsan kalkavana takılmış gençler sakin olun o ihsan bu ihsan degıl bjk yonetıcısı olan ihsan rizelidir,meteyle yakınlıgı olan ihsan ise samsunda yaşayan bır adam

0|0
    0|0
  • çirkef takımdır fenevbahçe mide bulandırıcı bir takımdır millet fenevbahçeden illalah etti

2|0
    3|3
    • diğerlerinden hangi takımı tutuyosun :)

• hangi takımı tutugum önemli degil tek bir gerçek var fenevden nefret ediyorum

şike yaparsınız ne onurunuz vardır onun cezasını kabullencek nede kişiligi ben şahsen fenevbahce yönetiminin ateis oldugunu düşünüyorum çünkü bir insanda ALLAH korkusu olsa onların yaptıgını yapmaz

• arkadaş bizdede çok hata var çok gol kaçırdık .

1|0
    0|0
  • Bugün Fenerbahçe'nin golünü ofsayt diye iptal eden de o hakemlerdi diymi ? ;)

1|0
    0|0
  • Yoooo galatasaray'a da denk geliyor.

0|0
    0|0
  • Bkz: Fener ağlama.

1|0
    0|1
  • Eeee hep Beşiktaşa denk gelecek hâli yok ama bu maçın hakkı bizimdi zaten :D

0|0
    0|1
  • kendinizi kandırmaya devam edin

0|0
    2|2
Yükleniyor...