Çok mu nadir bulunan bir tür arıyorum?

Kadınlarımızın güzelliğine ve zekasına diyebilecek hiç bir söz yok fakat yıllardır aramama rağmen bunlarla birlikte alçak gönüllü olan bir bayanla karşılaşamadım. çok mu şey istiyorum acaba? hanımlar mazur görün ama belki ben karşılaşamadım.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kibirlenme padişahım senden büyük 'Allah' var :))

0|1
    0|0
  • Fazla alçak gönüllü olunca ezilen biz oluyoruz. Belki de tam güvenilmeyen bir erkek değilsindir ve gerçek yüzlerini göstermekten korkmuşlardır.

0|0
    0|0
    • karşı taraftan nasıl göründüğüm konusunda bir yorum tabiki yapmam yalnış olur ancak dürüstlük ve güvenilirlik konusunda kendimden eminim çünkü vicdanı ağır basan biri olduğumu düşünüyorum.

• Eğer gerçekten seviyorsan yada hoşlanıyorsan ufak ayrıntılardan kaçma.. Bana göre tabi ki bu. Ama eğer benim gibi birini bulursan bu şekilde kendine aşık edebilir ve perdelerinin altındaki kişiyi görebilirsin

• ayrıntıya takılmam ve aksine resmin geneline bakarım. Zaten aksi halde mutlu olmak imkansız bu hayatta. Belki de ben yeterince sabretmedim bu güne kadar.

• 3.1 arada zor olur alçak gönüllülük herkezde olmaz çok zor dur alçak gönüllülüktür.

0|0
    0|0
  • e zor tabi üçü bir arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• fazla detaycısındırda ondan

0|0
    0|0
    • elbette ki beni sevmesi önemli ancak aşk karşılıklıdır. beni seven biri olması yetmez zira benim de onu sevebileceğim biri olması gerekir bence.

• o seni sevsin sen bu buna inanınca zaten bağlanıcan ona

Yükleniyor...