Muslera mı neuer mu?

Muslera mı neuer mu?

Bence muslera çünkü onu herkez tanıyor vede sevdiğim için.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• muslerayi dünya kupasinda gördük galatadaki performansini sergilemedi sanki yok gibiydi.
    Neuer ise hem bayernde hemde milli takimda müthis performanslar sergiledigi icin tabiki NEUER dünyanin en iyi kalecisi

0|1
    0|0
    • onu herkes taniyor derken? pek sanmam ayrica sirf o kaleciyi sen sevdigin icin senin gözünde iyi. bunu baska kaleciyle kiyaslasayin türkiyede oyniyan bir kaleciyle kiyaslasaydin anlardim volkan gibi tolga gibi ama kiyasladigin kisi bence haddini asiyor tartismaya gerek yok yani bu soru mantik icermiyor. neuer ile muslera kiyaslanmaz.

• Futbolu takip ediyorum bir çok futbolcuyu tanıyorum ama neuru tanımıyorum seviyorum çünkü iyi

• futbolu takip eden biri nasil olur neueri tanimaz? dünya sampionu olmus bir takimin kalecisi? altin top adayi? almanyada bircok kez sampiyon olan takimin kalecisi? sen futbolu tek kendi takim icinde türkiyede takip ediyorsun anladim. yorumlari okuyorum neueri tanimadigini söyledin peki neden bu soruyu soruyorsun? insan kendi tuttugu takimin futbolcularini sever normal. evet türkiyede iyi bir futbolcu ama dedigim gibi kiyaslama yapacaksan ülke icinde bir kaleciyle kiyasla. kiyaslicaksan musleraya yakin bir kaleciyle kiyasla.

Erkekler Ne Diyor 20

• Sorudaki saçmalığa bak ya gülmekten karnım ağrıdı neuer tabiki ya karşılaştırmak bile saçma bunları oynadıkları takımlardan bile anlayabilirsin ayrıca neuer messi Ronaldo üçlemesine girmiş bir kaleci sen düşün gerisini ;)

0|0
    0|0
  • Neuer piyasa değeriyle diğerlerini ezer

0|0
    0|0
  • :) kızlar futboldan analamaz tezini ne kadar güzel uyguladın öyle

0|1
    0|0
  • şimdi neuer ödül almış bir kaleci onunla muslera karşılaştırmak biraz çılgnıca değil miii

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama neuer bence.
    He bu muslera'yı sevmediğim anlamına gelmez. Ben Dünya genel'inde neuer diyorum.

0|0
    0|0
  • Gs liyim ama neuer daha iyi kaleci bayern maçlarını izle bir muslera berbat defans yüzünden çok gol yiyor neuer i bilmemek tam bir mallik tir

0|0
    0|0
  • Son 7 macta 14 gol yiyenden bahsediyorsun doymadi adam

0|0
    0|0
    • Yer kaleci değil mi

• Muslera yerine volkan olsa 22 yerdi muslera o defansa rağmen elinden geleni yapıyor geçen sezon muslera sayesinde şampiyon olduk

• neuer i daha çok kişi tanıyor sendeki de nasıl bir sebeptir

0|0
    0|0
  • İkiside güzel kaleci ama neuer in reflexleri hiçbir kalecide yok buda bır gerçek

0|0
    0|0
  • Neuer tabii ki

0|0
    0|0
  • Bu soruya bütün Galatasaraylılar Muslera, bütün Muslerası olmayanlar Neuer cevabını verecektir.

0|0
    0|0
    • Muslera nin eli daha uzun

• El önemli nedemek ÖNEMsiz

• bir elin boyutu belli anlıyomusun en uzun el normalinden 5 cm fazladır kaleci için önemli olan sıçrayış - çeviklik ve Zeka yani topun nereye gidebileceğini tahmin etmektir Kaleci Recep'in eli Musleranınkinden büyük senin mantığına göre Recep daha iyi kaleci oluyor...

• neuer daha ii kaleci bence şu an dünyanın en iyisi ama o bile arada hatalı gol yiyo

0|0
    0|0
  • Muslera çok iyi kaleci.. Ama never çok daha iyi

0|0
    0|0
    • Hicte bile dünyada onu tanıyan var mı konuşuyon

• Muslera aday olmuyor çünkü türkiyede oynuyor muslera daha tanınmış

• Allah askina bir arastr gel... neuer daha çok taniniyo... adam Almanya milli takim kalecisi...

• Tabi ki neuer ne kadar aptalsın

0|0
    0|0
  • Neuer tabiki

0|0
    0|0
  • Muslera cok iyi kaleci ama neuer şu an dünyanin en iyisi.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorman hata! Tabiki Muslera

0|0
    0|0
  • Onlar kimdir sormasi ayip :))

0|0
    0|0
  • Kızlar neden futboldan anlayamaz adlı sorunun cevabını veren arkadaşımızı tebrik ediyoruz.😀😁

1|0
    0|0
    • Futbolu gayet iyi takip ederim

• O zaman takip etmeyi bırak bence 😁😁

• Ikiside gauet iyi. neuer biraz daha iyi şu an oyle duruyo ama karakter olarak muslera neuer cok havali cok egoist kendini cok begenmis ben hatasizim kafasinda muslera sempatik mutevazi

0|0
    0|0
    • Hiçte bile muslera iyi neueru tanımıyorum ben

• Defol

• Insanmisin sen. agzimi bozdurma benim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Muslera tartışmasız

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum ben eminim son kararim

0|0
    0|0
Yükleniyor...