Erkekler bir kız size gelip güzel miyim diye sorsa ne düşünürsünüz?

Erkekler bir kız size gelip güzel miyim diye sorsa ne düşünürsünüz? evet bir de doğruyu söyler misiniz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• En yakınımdakiler dahil güzel bulduğuma güzel çirkin bulduğuma çirkin demişimdir. Bu yüzden kalpleri kırılanlar olmuştur.Soruyu sorma cesareti olanın verilecek cevaba da hazırlıklı olması gerekir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bi bakarım çok güzel bi kızsa, bakarım bu pofpoflanmak istiyor, açıkçası bozarım yerden yere vururum bi daha aynaya bakamaz, hiç sevmem ukela kızları... onun dışında normal bi kızsa niye bana sorma ihtiyacı hissettiğini sorarım, beni ikna edebilirse gerçekleri söylerim ama çirkinse kesinlikle kırıcı olmam, lüzumsuz biriyse kovarım

1|0
    0|0
  • guzelse guzelsın guzel degılse guzel degılsın derım kısa kesmeye calısırım ama sonra kız dururmu soruların ardı arkası kesılmez

1|0
    0|0
  • çirkin hatun yoktur derim gerisini o düşünsün

1|0
    0|0
  • doğruyu cevap vermez orası kesin.sen çirkinsin demez ciddi ciddi.

1|0
    0|0
  • yalan söylememek gerek :)

1|0
    0|0
  • kız ukala yada derdi başka

1|0
    0|0
  • tabiki güzelsin derim

1|0
    0|0
  • bir ilgi isteyen daha derim..guzelse guzelsin derim..

1|0
    0|0
  • burda her gün onlarca kız soruyor bişey düşündüğümüz yok

1|0
    0|0
  • guzelsın allah sevenlerıne bagıslasın derım tebessum ederım... Icımdende manyakmı nedır derım

1|0
    0|0
  • güzelsin fena değilsin noldu ki der geçiştiririm.

1|0
    1|0
  • kızın kendine guvenının olmadığını dusunurum.ben sahsen doğru soyleyemem

1|0
    1|0
  • çirkinse ışıklar sönünce güzel olabilirsin derim

0|0
    1|0
  • "Bunu sorabilmen bile çok güzel" derim. Herkes kendi güzelliğini bilir, göstermeyi istemek değil midir, bu bakım çabaları filan?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben onu soran kızın beyninden şüphe ederim özgüven yoksunu kimisi kimisi de sırf kendi egosunu tatmin etmek için yapıyor

2|0
    2|0
  • kendine güvenen bir kadın yada kız ben güzelmiyim diye sormaz

1|0
    0|0
  • ben sorarım bazen yakın arkadaslarıma cevap şu :idiot musun !

1|0
    1|0
Yükleniyor...