Mekik çekemiyorum?

Ya arkadaşlar mekik çekemıyorum çok istiyorum ama olmuyo bırakın bel kaldırmayı kafamı boynumu bile zor kaldırıyorum :D ciiddi anlamda beceremıyorum bu ısı. Peki napmalıyım? Nasıl mekik çekeilir hale gelirim? Daha öncede benım gıbı olup sonra mekık cekmeye baslayan arkadas varmı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen evde bir şeyler yapmayı deniyorsun. Önce işi öğrenmek için spor salonuna gitmeni öneririm. Vücudun çok güçsüz olabilir. Şayet istekliysen bu da doğru tavsiyelerle güçlendirilebilir.

0|0
    0|0
    • Spor salonu ıcın hıc vaktım yok ki. s baska secenegım yok mu :/

• Hayır. Sadece mekık değil sporda yapıcam tabıkı. Arastırıyorum vıdeolarını. Ama mekığide dahil etmek ısıyorum sporuma ve ogrenmek ıstıyorum

• Mekiğin türleri var. Değişik şekillerde yapılıyor. Şayet hiç mekik çekemiyorsan sana önerebileceğim sırt üstü uzanarak ellerini yukarı kaldırman ve elma toplar gibi bir sağa bir sola yükselmen. Çok değil yükselebildiğin kadar yüksel. Vücudun bu hareketle güçlendiğinde normal mekiğe onda da güçlendiğinde daha farklı mekik türlerine geçebilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• nasıl çekemiyosun ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yarim mekikler dene yani ust karin kasi calis alt karin kasi calis daha kolay olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...