Nedİr bu mesajların sebebi

Bundan iki gün önce çok sevdiğim insan benden ayrılmaya karar verdi yani terk edildim . sebebi evlilik düşünmüyormuş kimseyle ilişkimizin başında açıkça konuşmuştuk evlilik konularını ciddiydık sonradan i evlilik konusunda çok kararsızmış bundan dolayıda ben evlilik düşünmüyorum zamanını boşa harcamak istemıyorum kafam çok karışıkttı sana söleyemedim bağlandığını gördükçe devm edemezdim evlenmiycmi bile bile yoksa seni kulanmş olurum ama senın gibi bi kıza buna bile bile bilim devm edemem yapamam sana dedi , neyse baya konştuk arkadaş kalalım dedk arkadaş kaldık ama Bana sabahları günaydın nasılsın kahvaltını yaptın mı akşamları eve geldm yemek yedım sen naspıyosun geceleride iyi geceler okadr .. NE yaptığını anlıyamıyorum arkadaş kalan birçok kişi tanıyorum ama giidpte mesaj atmıyo anlamıyorum düşünceşerinizi bekliorum

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen diyorsun ki durustce soyledi evlenmeyi dusunmuyormus ayrildi diyorsun buraya kadar hersey guzel DURUSTCE OLDUGUNU kabul ettim tamam.

Arkadas olarak kalalim haaa orada biraz duralim .

Iliski yasayan kisiler arkadas olarak kalamazlar bu taraflardan birinin varsa kalan duygularina eziyet etmeyi onlemek icindir.

Peki neden boyle yapiyor sorabilirsin arkadas olarak kalalim diyor sanki hicbir sey olmamis gibi mesajlar falan filan AMAC SENIN HAYATINI PLANLAMANI MUTLU OLMAK ICIN DOGRU KISIYI SECMENI ENGELLEMEK COK ADICE BIR HAREKET maalesef boyle ,sen buna izin verdigin muddetce devam eder ,DUR DEMEN GEREKIR.

HOOP ne oluyoruz dersin Bu mesajlari ve bana mesaj atmani dogru bulmuyorum lutfen mesaj gonderme dersin .

BIRDEN bizim saf kiz ayildi jeton dustu durumu nasil cakti yaa der...

Sizin ayrilmanizinda evlenmek dusuncesi ile ilgili oldugunu asla dusunme esas neden olmayan SEVGININ TESCILIDIR .

Her zaman butun iliskilerde once sevgi ortaya sonra evlenme fikri ortaya cikar bu kulaklarinda CIN CIN OTSUN .

Aksi olursa o evlilik degil ticari ortaklik olur.

Saygilarimla.

0|0
    0|0
    • zaman ayırıp önemsediğin için teşekkür ediyorum...peki tavsiyeni değerlendrcm

• bilmem ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçmalıyor bence, bir kurcala araştır bakalım başka birini mi bulmuş?

0|1
    0|0
    • olma ihtimalı var şüphelenmıyorum değil bakalm zamanla belli olur teşekkrler

• Pişman olup dönmesi yakındır

0|0
    0|0
  • İşte ben bu durumu anlamıyorum erkeklerde.hem derlerki "senin gibi bi kıza kötülük yapamam" sonea evlenmeyi düşünmüyorum derler.ya madem iyi bi kız buldun evlen..

0|0
    0|0
    • ne yaptıklarını bilmiyorum hadi onuda bırak kimseyle evlenmıycem demesi sinir bozucu bu arada onn yaş 32

• seninki ne yardan geçebiliyo ne serden bunu anlayamıcak ne var ikilemde kalmış...

0|1
    0|0
    • valla bilemıycem canım kararlı beraber olamayız imkansız ama bu şekilde davranması sinir edıyo beni onu çok sevdiğimi biliyoo ama böle davranması kafamı karıştrıyo işte teşeküürler

• sen biraz bekle sakin olmaya çalış hatta cevap verme bu psikoloji de bi kuramdır önce sönme patlamsı yaşayıp daha fazla mesaj atcak... sonra baktı olmuyo ya mesajlarda asıl problemi çözcek yada sönme olcak yani mesaj çekmekten vazgeççek...

• anladım bakalm bekliycezzzz görcezz...

Yükleniyor...