Aykut Hocanın bugünkü taktikleri ve futbolcuların oyunu

Ben bu gece oynanan derbide aykut hocanın en ufak bi hatasının olmadığını düşünüyorum. Sorunun orta alandaki furbolculardan kaynaklandığını düşünüyorum sizler ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeş tek sorun Beşiktaş'ın harika oynamış olmasıydı. FB'nin kadrosu çok iyi, Aykut Kocaman ne kadar kötü yönlendirirse hata yaparsa yapsın, mesele Beşiktaş'ta :) stadlarındaki son maç, yedirirler mi :) Beşiktaşıım oleeey!

0|0
    1|0
    • maçın hakkı beraberlikti bence

• göz var nizan var 2. yarı 3 gol daha atsak yeriydi. öyle oynadı çocuklar. neyse bu meseleleri tartışmayı sevmiyorum. kendimi holigan gibi hissetmeme sebep oluyor :) esen kalın.

• tebrik ederim sonuna kadar da bizim sizinle pek bi sorunumuz yok sadece hakemlerden yakınıyorum ve çokta iyi oynadığımızı düşünüyorum en azından ben :) sen de esen kal

• Aykut hoca kim ya kim kim kim ? Ne şapşal insanlarsınız adam kökünüzü kuruttu hala aykut diyorsunuz, Yeter yıldırım demirören yeter :D

0|0
    0|0
  • aykut kocaman gol atınca böyle :@

gol kaçırdıklarında böyle :@

kısacası iyi,kötü her olayda böyle :@

0|0
    0|0
  • #Hakemleregözlükdürbünbeyin !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• aykut ne yapsın Kartalım iyiydi

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman teknik direktörmü Allah aşkına :D . Jose mourinho hadi gelsin ankaragücünü şampiyonlar ligi şampiyonu yapsın ? Kardeşim barcelona zaten kendileri oynuyor yılmaz vural bile en kötü la ligada 2. yapar

0|0
    0|1
Yükleniyor...