Beşiktaş mı Ben mi Dedi ! Tabiki Beşiktaş Dedim !

Sevgilim beşiktas-Fenerbahçe maçına gitmemi istemedi.Biletimde vardı.Biliyordu maça gideceğimi onada bilet almıştım.birden agresifleşti.Hiç Sorgu sual etmeden Beşiktaş mı benmi dedi Tabiki beşiktaş dedim. Bir defa daha anladım ki Beşiktaş aşkı bambaşka Benmi Fanatiğim omu çok Anlayışsız.? kimin aptallığından ayrıldı yollarımız

Bu arada 3-2 yendik -:)

Güncellemeler:
bana mactan sonra mesaj atıyor aynen mesaj bu

( tbr ederim yendiniz..bana aldığın bileti kime verdin.ne buldun o macta yazmış)

işte benim cevabım

teşekkür ederim.evet yendik.sana aldığım biletide sattım :) ben o macta senin gercek sevgini gördüm.iyiki böyle olmuş teşekkür ederim sana yazdım

gelen cevap

nasıl yani

işte kapak cevabım.

Sevgim yüce dağlar kadar.içerimde volkan kaynar.anlamazsın sen kızım.Beşiktaşlılar beni anlar !

olay bundan ibaret

Kızlar pek maça gitmez..ama kızların anlaması için onlara şöyle bir güncelleme yapayım

diyelim ki ..çok sevdiginiz bir sanatcının konseri var !

günler öncesinden belli konsere gideceginiz.!

konser günü biletleri siz alıyorsunuz.450 tl para harcıyorsunuz..

sevgiliniz size diyor ki .gitmeyeceksin ? konser mi ben mi diyor ?

şimdi hangisine yanacaksınız siz secin ?

bu aptallık degil mi ?
Teselli şarkılarım !

link Bir Derdim Var Bin Dermana Değişmem Asla ! .

link Sen Benim Her Gece Efkarım

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Salla gitsin o kızı bence sen.. Çok saçma bir kıyaslamaya girmiş biletinin olmasını bile bile beşiktaş mı ben mi diye bir soru sormakta ne demek? Bence kendisini fazla birşey sanıyor o :) Şahsen ben Galatasaray'lıyım, en az benim kadar fanatik Galatasaray'lı bir sevgilim olucak ve maça gitmek isticek varya değil beni ikna etmesi ona hiç sormadan gider kendi cebimden bilet alırım ikimize de :D

0|1
    1|0
    • sen keske besiktaslı olsaydın:D

• yanlış kişilerle birlikteymişiz desene ortak:)

• Maalesef öyle :D

• kız çok salak ya ergen mi ne ? ne olurdu yani seninle o maça gelip o duyguyu paylaşsa orda :) kasma derim güzel insan kaybeden o olmuş :D

0|2
    0|0
  • kendini Beşiktaşla bir tutmasına üzüldüm şimdi..

0|2
    0|0
  • Durduk yere öyle soru soran kadından hayır gelmez. tabi ki Beşiktaş diyeceksin! sevgilim erkek erkeğe arkadaşlarıyla izledi maçı, ben evde izledim, gel beraber izleyek demedim, trip de yapmadım yani. Beşikttaaaaaş! larararararalaaraaaaa :D

0|1
    1|0
    • ben onun için bilet alayım o bana tek cevaplık yer bıraksın sen olsan ne derdin ?

• valla ben de beşiktaş derdim kardeş, hani yıldönümünüz felan olsa, ya da kadın gitmeyelim şunu yapalım bunu yapalım dese gene anlarım, durduk yere ben mi şu mu, ben mi bu mu diye soru sorana "o lan" diyeceksin. ben olsam satardım o bileti.

• tebrik ederim doğru tercih. burada konu beşiktaş yada futbol değil sana böylesi saçma bir kıyaslamayla gelen kızda sorun :)

0|1
    1|0
  • O abartmış,en iyisini yapmışsın sen boşver..

0|1
    0|0
  • Acinilacak bir durum... Mac her zaman izlenir, sacma sapan bir olay. Yok yok, güleyim ben haline, afedersinde aptallik bu yaptigin, hangi kafayi yasadin o an. :-))))))))

0|0
    0|1
    • cevabına saygı duyuyorum ama sende buna duy..

sen gidiceksin pazartesi mac biletini alacaksın.300 tl verip ona besiktas forması alıcaksın 100 tl verip bütün hazırlıkları yapacaksın.ve birden sevgilin sana diyecek ki gitmeyecen? benmi omu diye soracak.. ve maca gidecegini günler öncesinden bilmesine ragmen ? ben verdigim karardan emindim.

• sanırım fransızsın.maca gidecegimiz günler öncesinden belliydi.

• Anlamayan sensin bence, son pismanlik fayda etmez, baskalarinin fikirlerinede deger verip, onlarada sormalisin bence. Egoist bir yapin var. dogru söyleyen dokuz köyden kovulur misali, kovulayim kendimce. :-))))) yinede ilerki zamani yaz bize...

• Besiktas maçi oldugu gun boyle birsey denilirmi ablacimmm yanlis yapmisin. Afferim sekerim biraz zaman gecsin duzelirsiniz siz. bide onada bilet almissin Allahim daha ne istiyo bu kiz?

0|1
    1|0
  • aptal olan sensin o kesinde ... birde seviniyorsunu ya onu anlayamadim ben... @_@

1|0
    0|2
  • Sana hak veriyorum ama kırmadan da yapabilirdin çözüm var herzaman

0|1
    0|0
    • kırmadım.o yoluna ben yoluma gittim.beni anlayabilirdi.biliyordu bu maça ne kadar gitmek istedigimi.. pazartesi maç biletleri satışa çıkmıştı öğleden sonra tükendi.neden öyle yaptı anlamadım

• yaaa link paylasamiyorum kahretsin :( Besiktas-Dun gece sevgilim aradi birden <3 tam senlik kardes.

0|1
    1|0
  • O kız senin fanatik oldugunu bilmiyo mu da böyle bi soru soruyo... Hata yapmş ama sen kendi dogrularn arkasndan gtmişsin bosver gidenin yeri dolar ama takımının yeri dolmaz.. Helal Olsun Inönünde sn derbi harikaydı..

0|0
    0|0
  • çok fazla 1 kadın 1 erkek izliyor heralde dünkü bölümündemi ne zeynep ozana ya ben ya futbol demiişti..örnek alıyor özeniyor bildiğin çok komik.. kaç yaşında ya 15 yaşındaki kızlar bile yapmaz böyle anlamsız bişeyi gelmesede gelmiyorum derdi biraz tuhaf biri galiba bildiğin kendini gülünç duruma düşürmüş

0|0
    0|0
    • 2 kapalı bileti 175 tl -175 tl =350 bjk formasıda 100 tl =450

• peff okadar parada vermem israf resmn

Erkekler Ne Diyor 15

• üzgünüm sevgilim anlaşamadık

siyah beyaz aşkı paylaşamadık

işte böyle birşey beşiktaşlılık

deplasmanda dersin soran olursa

2|2
    1|0
  • bence aptal değilsin. demekki sevgiline beşiktaş kadar değer vermiyorsun. eğer gerçekten değer veriyo olsan "başka maça giderim diyebilirdin".

0|1
    0|0
    • kardesim soruyu anlamadın mı kız maca gidecegimi biliyordu onada bilet aldım ? birden besiktasmı benmi dedi tabiki besiktas dedim maca gitmemi istemiyordu.o kadar masraf yapmışım bunu körmüydü göremedimi

• o değil de webo nemrutunu 90 dk oyunda bırakan aykut kocamanı meşe odunuyla ıslatıp ıslatıp döveceksin (isimlerini bile küçük harfle yazdım o derece soğuttunuz lan beni)

0|1
    0|0
  • simdi bilinen bir olayin arifesine gelip bu sekilde davranmasi onun hatasi..ama fanatiklik olayini abartanlar var onlar gibi olup da benmi takim mi diyenlerde ise fanatikleri hatali bulurum,takim sevgisi ayri sevgili ayri olmali..bir takimi bir insandan fazla sevmek nasil bir mantik ben cozemedim

0|1
    0|0
  • bende fanatik gs lıyım

ama %100 sevgilimi seçerdim

maçı her zaman izlerimde sevgili her zaman bulamam :)

1|1
    0|0
  • helal olsun :)

0|1
    0|0
  • link

bize ancak bir tek sevgili yakışır oda BEŞİKTAŞ lı sevgili

iki KARTAL ın muazzam aşkı

0|1
    0|0
  • Sana sorduğu soru saçma.

0|1
    0|0
    • sacmalığın daniskası bende o sinirle tabiki besiktas dedim.o kadar masraf yap seni tek cevapla basbasa bıraksın

• Öyle demeyin. :) böyle diyen kızlarda var :))

0|1
    0|0
  • Sadece fazla hayalperestsin ;)

1|1
    0|0
  • helal kardeşim

BEŞİKTAŞ aşkı başladır

0|1
    0|0
  • Bir gs li bir fb li anlamaz demişsin çok doğru söylemişsin. Zaten anlamamışlar ''maçı her zaman izlerim sevgiliyi her zaman bulamam '' demişler. Benden sana gelsin link

0|0
    0|0
  • Bjklı değilim bende inönüdeydim arkadaşla şikecilere son dakikada geçirmenin tadı zevki başkaydı yahu:D

0|0
    0|0
  • Ben GALATASARAYlıyım ama kesinlikle sana hak veriyorum kardeş.. en doğrusunu yapmışsın. Kız resmen kumar oynamış ama :)) bu arada tebrikler... Ağlama fenev ağlamaaaaa :D

0|0
    0|0
  • ölsem bile değiştirmem beşiktaş aşkımı tek aşkım o benim hep seveceğim seni karakartalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...