Hiç tanımadığınız yakışıklı bir erkek size çıkma teklif etse cevabınız ne olurdu?

hiç tanımadığınız yakışıklı bir erkek size çıkma teklif etse cevabınız ne olurdu ama adam zengin ve yakışıklı

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• hiç tanımıyorsam olmaz en azından bi görmek lazm yan yana gelmek lazm ten tene degecek aga :D:D belki konusmasını begenmicem ayrıca zenginlik ve yakışıklılık maalesef biyerden sonra önemini yitiriyor benim için zenginlik hele ki hiç önemli değil gerçekten sadece karakter olarak ve kalebn zengin olması yeterli dış görünüşe bişey diyemem tabi karpuzu seçerken bile dışına bakarz önce

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hemen atlardim, hem zengin hemde yakisikli...(bi gidin lan!)

0|1
    0|0
  • kabul etmezdim heralde çünkü ikisi bir arada oldumu gözü yükseklerde havalı bi tip olurdu vede peşinde cok kişi olurdu bende kıskanç olduğum için onu kaldıramazdım ama ikisinden biri olsaydı kabul ederdim

0|1
    0|0
    • sende HAYIR diyorsun :) fakir ve irkin olsaydi cevabiniz ne olurdu

• iyi o zman ne diyim Allah sahibine bağışlasın :)

• tanımam etmem cevap bile vermem.

0|0
    0|0
  • bye bye canım

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmazdım sinek vızıldamış havası verip toz olurdum.

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim şans verirdim

0|0
    0|0
  • umrumun dısında olurdu

0|0
    0|0

• hayır

0|0
    0|0
  • Dusuncelerimiz uyusmuyorsa olmaz o is.

0|0
    0|0
  • Bende zengin ve guzelim,napak

0|0
    0|0
  • Tanimadigigim, en azindan göz asinaligimin olmadigi biri gelip sadece tanismak yerine birde direk teklif etse bana hic de samimi gelmez bu yüzden terslerim, kabul etmem.

0|0
    0|0
  • olmaz derim...zengin ve yakışıklı ikilisini barındıranlara karşı antipatim var.

0|0
    0|0
  • 'Imm bilmem seni tanımıyorum şuanda cevap veremem ama deneye bikliriz ' olurdu heralde

0|0
    0|0
    • evet bende zengin ve yakISIKLIYIM ve cok cekiciyim ama kendimi anlatmadim :)

• ya öyle mi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Soran bensem sonuc belli:)))))

0|0
    0|0
  • tarafımdan denendi onaylıyorum. 5 kişiyle öyle tanıştık :) masanın üzerinde araba anahtarını görünce kayışlar kopuyor herhalde :)

0|1
    0|0
    • Masaya oturtabiliyorsan zaten tanıyorsundur zaten. En azından bi konuşmuşluğunuz vardır.

• yan masa, karşı masa :)

Yükleniyor...