Zenci erkeklerin böyle olmasının sebebi ne?

bizim fakültede de var tvden filmlerden vs gördüğüm kadarıyla adamlar hem uzun hem de çoğunun fizikleri düzgün kas yapıları daha fazla. nasıl yapıyorlar bunu? bizimkiler neden öyle değil :D

Güncellemeler:
genşler atarlanmayın türk erkeğine laf etmedim sadece fiziki olarak görünüşlerini söylüyorum. yoksa erkeklikte gavurlar sizin çükünüzü yesin

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim kızlar neden iskandinav kızları gibi değilse erkekleride siyahiler gibi değil. Ayrıca zenci demek ırkçılığa giriyor ayıktırayım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iki şeyden nefret ederim;

1) ırkçılık yapanlardan

2) zencilerden

1|1
    0|0
  • Siyah ırka sahip insanlar.Çok uzun zamanlardır Amerika başta olmak üzere çoğu ülkede 2.sınıf insan muamelesi görüp köle olarak çalıştırmışlar.Çok çalışmanın netiesi olarak kas yapıları gelişmiştir.Kısa sürede köle olarak çalıştırılan siyah insan sayısı cok artmıstır.Bu sayede baba olan siyahı ırk menzubu insanların cocukları kas yapımına müsait hale gelmiştir.

0|0
    0|0
  • yaratılış işte yaşadıkları yere göre böyle yaratılmışlardır

0|0
    0|0
  • zenci kişilerde kırmızı kas denilen sistem var ve normal dediklerinde beyaz kas kırmızı kas daha gelişken kişilerde mevcuttur beyaz yavaş gelişir çalışılması gerekir yabancılar birde domuz eti yer buna dikkat edin

1|0
    0|0
    • domuz etinin ne özelliği var peki

• şaka yapıyorum yahu

• yapma kardeşim bana :)

• daha kaslı oldukları kesin ama sanki popoları fazla büyük, kadınlarda süper oluyor tabi o ayrı :) ama uzunluk konusuna katılmıyorum. biz de uzun sayılmayız ama afrikalılar bizden bile kısa. uzun erkekler iskandinav ve slav lar.

0|0
    0|0
  • tamamen haklısın genetik yapıları çok sağlam ama..afrika genleri taşımak fiziksel görünüm ve güç açısından onları farklı kılıyor

0|0
    0|0
  • bizde rus kızların fiziğine bayılıyoruz..neden bizim kızlarda onlar gibi güzel bakımlı olmuyorlar

1|1
    1|0
    • evet bak bu da var. karılar kılsız hakkaten biz lazer salonlarından ağda salonlarında çıkamıyoruz

• biliyorum zaten :D

• bizide zencilerle karşılaştırma elbet bizimde neyse... :D

• bizdeböyle düşünüyoruz rus kızlarının fiziği böyleyken bizim kızların niye böyle diye ?

0|1
    1|0
  • Allah bir yerden almış, bir yere vermiş işte...

0|0
    1|0
  • Bizde çük yok ki zaten? En azından bende yok. Anladn sen onu. Zenci istedin var dedik işte?

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim, niye bana bakmıyosunuz?

0|0
    0|0
  • Zenci kadınlarda bizim kadınlarda daha iyi vucut yapıları taş gibi ... haytan koparır derecesinde...

0|0
    0|0
  • bizim fakültede doğu afrikalılar var çok fazla kenyadan özellikle.en uzunu 1.70

0|0
    0|0
    • bizde somaliden gelen 50 kişi var geneli uzun ama cılızlar. hadi onlar yiyememiş diğerleri küheylan gibi ya la

• Aaaa bak başka erkekleri övecekseniz hemen rus kızlarını çağırırım ona göre! :) Şaka bir yana onlar kırmızı etli kırmızı ette yağ az olur iklimlerinden dolayı sıcaktan yağları erimiş ve kararmış ortaya siyah yağsız vücut çıkmış :)

0|0
    1|0
    • ya bak merak ettiğim onlar spor yapmadan kaslı düzgün fizikli oluyor boyları uzun oluyor vs. sebebini merak ettim yoksa kimseye bişe dediğim yok

• İklimden dolayı yüzyıllardır akıp giden zaman tüm canlıları etkiler değişime sokar. Sıcak kurak bölgedeki insanlar öyledir.

• evet kadınları da manken gibi

• yabancılar fazla yemek yemiyor ,daha doğrusu yemek yemesini biliyorlar...ve düzenli spor yapıyorlar..domuz eti yedikleri için öyleler

0|0
    0|0
  • Bizimkiler, dünyayı titretmiş kuvvetine kimse erişememiştir...bizimkiler için birşey deme biz 7 cihana nam salmış torunlarıyız...bizleri elin yabancılarına kıyaslama

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tv dekiler medya gülleri tabi ki ideal görünmek için k*çlarını yırtıyorlar normaldir. Gerçek dünyaya el salla...

0|1
    0|0
    • normalde de öyleler merak etme büyükşehirde üniversitelerde bolca görebilirsin

• Offf ben soruyu yanlış anlamışım be, bizim buralardaki zenciler niye böyle değil diye soruyorsun sandım :P Bizim okulda da çok zenci var. Erkeklerden var kendilerini geliştiren bizim Türklerden de ama zencilerin yapısından kaynaklı olsa gerek daha heybetliler. Aman boşver bizim Türkler iyidir candır...

• yabancı erkek çünkü türk erkekleri gibi cılız değil hanı hep rus kızları mı güzel olacak yabancı erkeklerde daha çekici...

4|1
    1|4
  • yapıları böyle ne yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...