Fenerbhçe bu puan kaybından sonra şampiyon olabilir mi?

sizce bir mucize olur mu? yoksa fener havlu mu attı ?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• 3 kulvarda da yarışıyoruz ve önümüz de daha çok maç var şampiyon olamazsak tabiki üzülürüm ama daha önümüzde haftalar var rakibimize de tebrikler hakem golümüze ofsayt diyip Fenerbahçe düşmanlığını her ne kadar ortaya çıkarmış olsa da ve Türk futbolunu her ne kadar katletse de sonuna kadar FENERBAHÇE !

1|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden böyle yapıyor bilmiyorum ama bu sene çok fazla üzüyor taraftarını Fener Bahçe'm .ş

3|0
    0|1
  • Kartal kanaryayı nasılda devirdi ama . Oh olsun. Fenerle şampiyonluk kelimesi artık yanyana bile gelemez.

1|2
    4|0
  • 54421212121 kere söyledim fenerden bu sene bir cacık olmaz

1|0
    0|0
  • umarım olmazlar

0|0
    0|0
  • Fenerli misin?

0|0
    0|0
  • 2 ay var ama zor

0|0
    0|0
  • bilmem ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• büyük yara aldı ama daha 10 hafta var

4|1
    0|0
  • Fenerli futbolcular zaman var puan farkı kapanacak diye diye lig bitecek biz bu sezonki kötü oyunumuzla Şampiyon olacağız acayip bir lig

0|0
    1|0
  • mucize diye bir olgu var zira bu mucize 100 yılda bir oluyor bir Fenerbahçeli olarak takıma teknik direktörüne yeri geldiğinde taraftara da küfür ediyorum ben dellendiriyorlar, Fb tarihindeki en sevdiğim iyi oyuncudan bir rıdvan ve aykut, aykut efendi sağolsun nefret ettirti kendinden devamlı küfür yiyor benden :(

0|0
    0|0
  • Bence fenerbahçe bu saatten sonra ancak twitter'da Galatasaray'ın takipçisi olur. :D :D

1|1
    3|3
  • Fenerliyim , üzülmedim maça sadece diceğim tek kelime şu , kızların bile ofsaytı bildiği bu ülkede hakemler bilmiyor :) şampiyonluğa gelince zor :)

1|1
    0|0
  • zamanında 11 puan geriden gelip şampiyonluğu almış bir takımdır fenerbahçe lig henüz bitmedi ve yeni başlıyor dün galatasarayın futbolunuda gördük neyin ne olacağı belli olmaz. şampiyonluk 33.hafta kadıköyde belli olur

0|1
    0|0
  • O degilde eger besiktasin golu sayilmasaydi sike muhabbeti gundeme gelirdi

2|0
    1|0
  • zor biraz gibi geliyor

0|0
    0|0
  • havlu yorgan döşek ne varsa attı :)

0|0
    0|0
  • Fenevde bu şike potansiyeli olduktan sonra şampiyonluk umudu bitmez

0|0
    1|1
  • s..i tuttuk diyoz hacı ne şampiyonası?

0|0
    1|0
Yükleniyor...