Kick box yapan kızlar?

Eğer yapıyorsanız veya yaptıysanız sizce bir genç kız için iyi mi , memnun musunuz veya hayatınızda ne gibi etkileri oldu? Anlatır mısınız?:)

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kick boks değil ama 6 yıldır boks yapıyorumve çok mmemnunum. Dövüş sporların da ilk başta zorlanman normal ama zamanla çok zevk veriyor. Özgüvenin artıyor. Hem bedenen hem ruhen kendini güçlü hissediyorsun. Ve inan bana bir zaman sonra birilerini dövmek çok hoşuna gidiyor :D ama bunu sadece ring içinde yapmalısın. Sevgilim kick boks yaptığı için biraz bende biliyorum ama bence bir kız içinen uuygun dövüş sporu boks. Çünkü kick boksta karnına da tekme atılıyor. Ben bu yüzden pek Kick boks taraftarı değilim ama tabiki sen bilirsin. Boks ta göbek deliğinden aşağı vurulmaz. Bir kız olarak , kendini koruman ve kimseye muhtaç olmaman adına KESİNLİKLE bir dövüş sporu öneririm. Şimdiden başarılar :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler, peki kick box ta yüze vuruluyor mu?

• Anladım , ben de uzun zamandır kimseyi dövmüyorum çünkü onlara zarar vermekten çok korkuyorum , korktugumdan degil sadece içim rahat etmiyo , ama ben normal de savasci ruhuna sahibim. Herhalde sadece bu hayatta hata yapmaktan, uzulmekten korkuyorum. Neyse soylediklerim çok karisik belki kimse anlamaz.

• Yorumlariniz için çok tesekkurler 😄☺️

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 6

• Kick box yapmadim ama cok istedim cünkü insan kendini koruyabilir cidden bir kickbox cunun bir yumrugu bile adam öldürür. Genelde erkeklerde diyelim isi büyüttüklerinde burun kemiklerini ameliyatla aldiriyorlar dikkat edersen cogu ünlü kickboxcularin burunlari hep düz kemiksiz cünkü oraya daha cok yumruk deyme ihtimali ve tehlikeli olur diye. Ama hobby olarak en iyi spor bence

0|0
    0|0
    • Bende bundan korkuyorum , burun kırılırsa ya da ben bir şey yaparsam 😄

• bir kuzenim erkek kickboxcu burun kemigini cikarttirdi yani kend isteklerii isteyerek ameliyat ettirip öyle dewam ediyorlar. Ama hobby olarak yapildimi gerek yok o ayri tafisye ederim ama :)

• 1-2 ay yaptım fakat devam ettiremedim, olumlu yönden etkiledi özgüven geliştiriyor

0|0
    0|0
  • bir ara yapiyordum biraktim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapmalısın, 13 yaşımdan beri yapıyorum 7 sene oldu. Hem fiziğin çok güzel oluyor, güçleniyorsun ve teknik öğreniyorsun, müthiş bir güçlülük hissi ve özgüven veriyor. Bunların yanı sıra erkek dövmenin zevkini tadıyosun en güzeli :D

0|0
    0|0
    • Antreman olarak mı?

• fiziğin güzel oluyor derken zayıflıyor muyuz

• @hatyyy fazla kilon varsa evet zayıflarsın ama yoksa sıkılaşıyosun daha fit oluyosun.

• Forma sokuyor

0|0
    0|0
  • İticiii o ne öyle erkek gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...