Beşiktaş şampiyon mu bu sene?

Gerçekçi bir galatasaray taraftarıyım
sanırım görünen o ki bjk şampiyon olacak
sizce şimdiden tahmin alsak?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray her şekilde yener " sizin hayalerinizin bitiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar" boşa denilmemiş

0|1
    1|0
    • beşiktaşın şu zamana kadar ne gerçeği var merak ettim anlatsana biraz? milattan önceki şampiyonlukları verilmesi trabzon gibi 1 yıldızla geziyordu şuanda. kabul edin ses nekorunuzdan başka bir başarınız yok.

• @OğuzHan1272 4 yildizi alan ilk takimiz beşiktaşı o kadar hor görmüyorum ası sesi çıkaran sizler icatda bulunan bizler

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Ronaldo Guiaro ayarında stoper, bir de Cordoba ayarında kaleci alınırsa rahat şampiyon olur.

Bir Sivok ayarında stoper, bir Rüştü ayarında kaleci alınırsa şampiyon olma ihtimali Fenerbahçe'den birazcık daha fazladır.

Bu iki bölgeden biri eksik kalırsa şampiyon olamaz. Net.

0|1
    0|0
    • kaleci alındı alınacak ama gerisini bilmem

• İtandje

@hindoris Ospina alınırsa liberoya gönül rahatığıyla beni bile koyabilirler

• evet bunu diyorum ospinaya bukadar paara verip uefanın dikkatini çekmeye gerek yok ben olsam
      İtandje hemen alırım
      bir maçında aynı muslera gibi takımı kurtardı süper bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Şampiyon Beşiktaş olacak inşallah

0|1
    0|0
  • Umarım olur.

0|1
    0|0
  • Bende seni gibiyim. Bende galatasarayliyim bana gore bu sene iyi oynayan besiktas. Galatasaray ve fenerbahce bu sene bisey yapamadi belki ikinci yarida degisiklik olacak mi acaba?

0|0
    0|0
  • beşiktaş bence seneye şampiyon olur ligin 2. yarısında sahası olmadıgı için agır maglubiyetler alabilir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olacak Şampiyon

0|0
    0|0
  • Tabikide olacak. Beşiktaş bu sene şampiyonluğu hak eden tek takım..

0|0
    0|0
  • Onlar anca şerefli 3. olur.😂

0|0
    1|3
Yükleniyor...