Babet ayakkabı giymek zorunda mısınız kızlar ?

Lütfen artık babet ayakkabı giymeyi bırakır mısınız ? Rahat olabilir ama inanın hiç yakışmıyor.

Kış geldi zaten giyilmez diye de hemen atlamayın. Bu önemli bir sorun :) İnanın inanın y-a-k-ı-ş-m-ı-y-o-r !

Bilmediğim bir özelliği mi var babetlerin rahatlıktan başka ?

Güncellemeler:
Neyse ki daha birkaç ay görmeyeceğiz ..

0|0
20|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin gordugun babetli ayakkabilarin icindeki tombul ve 40 numara ayaklar miydi yahu? kucuk ve narin ayaklarda oldukca tatli duruyor :)

1|2
    1|0
    • Yürürken yere yapışmış gibi oluyorlar.. Kim giyse Yakışmıyor... Küçük ve narin ayaklar kısmı güzeldi ama :)

• Yalınayak daha güzel duruyor..

• babet de guzel duruyor :) ince bilekli 36-37 numara olana giydir gezdir evin icinde :D

Kızlar Ne Diyor 20

• genelde topuklu ayakkabı tercih ederim ama babet de giyerim

giyilmez mi şunların güzelliğine bakın :))

link

link

link

1|1
    0|0
    • Iyyyy diyesim geldi. Dedim de hatta.. O linkleri bulup buraya koyma emeğini gösterdiğin için teşekkür ederim. Sevgiler.

• şahsen ben babetlere hastayım ve ayakkabıcıya ilk girdiğimde gözlerim direk onlara kayar.. Kışın zaten giyemiyoruz ama yazın dar beyaz pantalon altına cici bici rengarenk babetler yada bir mini şort altına etek altına bence 10 numara oluyor.. Herşeyin yeri ayrı topuklu kadına ayrı bşi sexylik katarken babette masum bir sexsepalite kazandırır daaa bu seni niye bukadar rahatsız etti ben ona takıldım şimdi

0|1
    0|0
    • Çok güzel tanımlamışsın Ege Güzeli. Çirkin giyinmiş erkek sayısındaki artış kadınları ne kadar rahatsız ederse, ben de o kadar babet'ten rahatsız oluyorum :) Yoksa kimseye bir diyeceğim yok. Fikrim. Ama yaz kıyafeti tanımlaman hoştu. Sevgiler.

• teşekkürkrler

• Babet ayakkabıyı ilk denememde düştüm yürüyemedim bile , yooo hayır bana yakışmıyor zaten tarzım da değil .. ayaklarım küçük ama olmadı , ince ve yükse topuklu bir ayakkabıyla koşabilirim de ama babetle ilişkim artık bitti ...

0|1
    0|0
    • Keşke tüm kadınlarımız sizin kadar duyarlı olsa bu konuya :) Teşekkürler..

• Bana çok yakışıyor .

0|0
    0|1
  • Tamam kisin cok tercih edilmez ama yani bazilarinada yakisir kucuk ve kibar ayakli hatunlara yani hemde cok rahat

1|1
    0|1
  • Babetler gayet güzel ,hoş rahat,şık.Babetler kışında giyilir ya biraz televizyon izleyin.

1|0
    0|3
  • topuklu giysek itici babet giysek yakışmıyor oluyoruz ne giycez..?

1|2
    0|0
    • Kim demiş topuklu giyseniz itici oluyor diye ? Tamam uzun saatler giyemeyebilirsiniz ama topuklu ayakkabı kesinlikle yakışır bir kadına, bayana, kıza ya da her neye ise.. :)

• 1.88 boyla da güzel olacağından eminim de mevzu o değil. Babet giyilmiyorsa illa yüksek topuk mudur bunun çaresi.? Arada kalmış ayakkabı modelleri yok mu ? Vardır elbet, yeter ki gönül babet istemesin :)

• var :) ama kimine yakışır kimine yakışmaz :/

• var olmaz olur mu palet gibi gösteriyor :d:d:d kadın dedigin abartmadan hafif topuklu giyecek yok beceremiyorsa güzel olcam derken rezil oluyorsa spor ayakkabı ideal

0|1
    0|0
  • babet ayakkabı bence rahat değil..ben normalde de parmak uçlarımda yürüdüğüm için babet ayakkabı ayağımı yoruyor..topuklu tercihim..tabi topukluda tuğla kadar yüksek olmamalı.

0|1
    0|1
  • rahat mı? gayet rahatsız ve tipsiz bişey bence.

0|2
    1|0
  • Mükemmel bir kullanıcı adı bulmuşsun tebrikler!

Yakışsın yakışmasın milletin ayağındaki ayakkabıdan sana ne ki? Ya da kime ne? Peeehh.

0|0
    0|1
    • Moda başlığı altındaki görüşlerimi bildirdim. Demek ki sende o babetçilerdensin :(

• Hıı hııı.Sırf bir görüşüne katılmadığım için diğer taraftan oluyorum di mi.Süper bir tespit.

• Bu mu onemli bir sorun.?

iyi cozumlemeler.

0|1
    0|0
    • Burada her zaman hayatın anlamını sorgulamıyoruz Kupa Kız . Sohbet işte. Sevgiler..

* Luis Bunuel'e selam olsun :)

• Ben valla hic giymem babet oldum olası sevmem zaten :) İtici geliyor bana :D

0|1
    0|1
  • Babetine göre değişir yakışıp yakışmaması ama ben kullanmıyorum

0|1
    0|1
  • kışın da giyerim

1|0
    0|1
  • valla deve gıbı boyum varken topuklu gıyemıyorum topukluylada yurume ozurluyumdur zaten ayrıca çok şık babetler var sevıyorum gıyıyorum

2|0
    0|0
  • Şık bi babetse gayet güzel duruyor. Yahu topuklularla gezmek nedir biliyor msunuz siz? Ozaman converse giy diceksin ama herşeyin altına olmuyor işte şık bir etek ve bluz giydin ve arkadaşlarla gezmeye gidiceksin topuklu giysen o güzel ayaklar ne hale geliyor bilir misin sen. Babet candır<3 :D

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor makışmıyor giyiyoruz işte. İşiniz gücünüz heves kırmak. Biz size diyormuyuz hiç böğrünüzü açmayın, küpe takmayın, kot giymeyin vs.

0|1
    0|1
    • rosa sinir yaptı

• Kış'ı bir tek bu nedenle seviyorum. Lakin Bahar geldi mi gözlerim babetli kadın görmek istemiyor... Lütfen yakışmıyorrr...

• ben cok severim...gayet rahattır babet ayakkabılar...modelıne gore hem şık olabılırsın hem de spor...ben kendıme topuklu ayakkabıyı yakıstırmıyorum mesela...zaten onlarla yurumeyıde beceremıyorum:) favorım babet ve spor ayakkabılar...

0|0
    0|0
  • Fetişistleri var mesela senin bilmediğin şekilde. Babet görünce algıları bozuluyor adamların. Babete bakıp iç geçiriyorlar ;).

0|3
    0|0
    • Oluyor. İlk babetim inaden giymediğim ve sevmediğim için hediye gelmişti. Alıştım sonradan ama pek rahat değiller aslında. Düz taban sonuçta.

• hemde ne iç geçirmeler bitiyorum o tatlı babetli kızlara:D

Erkekler Ne Diyor 8

• Rahatlık açısından güzel ayakkabılar , estetik olması kişiye göre değişir .

Küçük ve narin ayakları olan kızlarda çok hoş durabiliyor .

0|1
    0|0
  • Liquid-Soul a katıldım çarığa benziyor

birde hepsi birbirinin aynısı

Ayakkabı bakmaya çıkıyoruz bu nasıl diye soruyorum yok güzel değil diyor gidip aynısının çiçeklisini böceklisini fiyonklusunu alıyor

0|1
    0|0
  • herkes senin ile ayni dusuncelere dahip degil dostum :(((

ayrica yakisip yakismamasi ikinci planda kaliyor once rahatligina bakilir ayaklarimizin sagligi onemli bir konu rahatlik ve saglik ikisi bir arada babetlerde :))

0|0
    0|1
  • ben babeti kızlara çok yakıştırıorm

1|1
    0|1
  • şiddetle katılıyorum.

çarığa benziyo, hiç estetik değil. megan fox giyse soğurum, o derece

0|1
    1|0
  • kardeşim bence bu konuda tek kalabilrisn çünkü bana kalırsa yakışıyor tabi giyilen kıyafete göre değişr mesela trençkotun altına olur eteğin altına olmaz gibi. Basna kalırsa bilene yakışıyor.

0|1
    0|0
  • Arkadaşım babet bayanlara çok yakışıyor heleki zayıf bir bayansa

0|1
    0|0
  • valla sana katılamayacağım.babet bence kadınları çok masum ve güzel gösteriyor.

1|0
    0|1
Yükleniyor...