Göbekten nasıl kurtulabilirim?

Belim 69 aslında kilom da çok yok ama versem de göbek hep sıkıntı. Nasıl gider bu? Spora gidemem bulunduğum şehirde hem çok pahalı hemde gidilecek doğru düzgün kaliteli salon yok. Nasıl erştebilitim özellikle yan tarafları simit mi ne deniyordu onları?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gobegi eritmek icin ilk once tuz yagi ve sekeri keseceksin daha sonra gunluk 10 bin adim atacaksin 1 ayda sifir olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir egzersi var yatiyorsun dirseklerinle dengeni kurarak bacaklarini birlikte yukari kaldirip indiriyorsun hem karnini hemde bacaklarini calistiriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardiyolojik hareket türleri yardımcı olur. Yağ vücuddan bütün olarak atılır. Bu nedenle bölgesel zayıflama dediğimiz şey gerçekte yoktur. Bel çevreni inceltmenin tek yolu kardiyolojik ve esneme dayalı hareketlerdir. Bunlarda dengeli beslenmen yoksa bir işe yaramayacaktır.

0|0
    0|0
  • Bel hareketleri yap esneme bel cevirme ip atlama ve youtube da ki hizli kalori yakma videolarini izle👍yararlidir kesin

0|0
    0|0
  • kalsın kalsın

0|0
    0|0
  • Diyet yaparsan bir ayda gayet iyi bele sahip olursun.

0|0
    0|0
  • karın egzersızlerı yapman yeterlı olru bir de yemene dıkkat edersen al sana dumduz bir karın

0|0
    0|0
  • Karın egzersizleri.

0|0
    0|0
  • Mekık ılactır

0|0
    0|0
  • Cok basit gobek egzersizleri yaparak mekik ceksen bile gunde isine yarar

0|0
    0|0
    • Mekik ile ilgili her şey başka bir şey diyor araştırdım da birazcık